Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

Peopesad eemale hoides on rõhk seljalihastel ja tagumistel õlalihastel ning rinnalihaste kontuur areneb paremini.

See kisub juba offtopicuks... lisan siis siia oma tulemuse et teemasse läheks :)

Praegu kahjuks jõuan 0

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,ka mul oli selline teema et ma ei jõudnud ennast üle 5 korra üles rebida,kuid pikka aja jooksul ja trenni tehes tõmban tavaliselt miinimum 15 kukla taha ja siis 20 ette!!!

Keegi pole maininud palju ta kuklataha tõmbab,huvitav oleks teada..??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tõmban hästi lõpuni lõuga nüüd, kuna pean tõmbama 5x5 siis hakkan homsest lisaraskusi ka kasutama.

tõmban muidu enda nibud enamvähem kangiga ühele joonele välja

kunagi ammu proovisin 32kg sangpommiga teha, siis tõmbasin tollega ka ühe vabalt ära

aa, maksimumi ei tea endal - mingi 20 kanti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus: ühe kuu pärast 23.

Kaal: 70-72 kg

Max. lõutõmbed pealthaardega ja ilma mingi jõnksuta: 15

Max. lõuatõmbed pealthaardega ja jõnkusga: 20

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar nädalat tagasi vaatasin 8 aastase pojaga vanu diplomeid. 13 aastaselt olin spordilaagris 38 X tõmmanud ja III koht. Tõmbasime nõksuga ja võitja tõmbas minu mäletamist mööda üle 70 korra. Praegu ei julge enam proovidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaks näha 110 kg meest kes puhtalt 18 teeb :D

Ühest raamatust lugesin, et ameerikas oli üks tüüp kes kaalus 108kg ja tõmgas ühe käega 6 lõuga :P aga ma ei tea kui tõsi see on ei mäleta ka mis raamat see oli.Arvan, et siiski on see võimalik kui pidevalt seda harjutada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 a. 65 kilo. Suhteliselt kitsa (u õlgadelaiuse) haardega puhtalt 8 (2kuud tagasi). Hiljuti peale bodypumpiga liitumist polegi proovinud..varsti siis loodetavasti uuendan infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22, praegu teen 10x, ise 85kg

kergemana tegin nii kukla taha kui ette mõlemat pidi 18, isegi ühe käega, kui teisega randmest kinni hoida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaalun 105..108 kg. Selle kaalu juures on rekord puhtalt 18 korda, laia haardega. Muidu tõmban seeriatena 12 korda umbes. Vahel panen 16 kg-se sangpommi enda külge ja teen 6...8 -seid seeriaid ka. Seda kõike teen väga laia haardega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus : 15

Kaal : 74kg

Pikkus : 184cm

Peopesad väljapoole : 10-12 umbes

no endamus mu endistestmeeskonna kaaslastest kossu laagris tõmbasid ka ikka enamvähem samapalju (ilma nõksuta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×