Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

kõik tõmbavad küll häid tulemusi, need lõuatõmbed suht lihtsad asjad, oleks aeg hakata ühe käe lõuatõmbeid proovima juba kui mõni mees siin 30 ära tõmbab ilma nõksuta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega isegi ei hiilga... pole lõuga kunagi eriti palju tõmmanud .. ilma nõksuta 9. Haare on peopesad sissepoole ja võtan kangist laiemalt kui õlad on umbes 20cm vist ... samas lasen end alati täiesti alla ja ülesse tõmmates hoian sekundi või paar üleval. Sõjaväes pole käinud, aga tuttav teadis rääkida näiteks ,et valdav enamus ei kipu niigi palju tegema.

Kaal on 70.4 ja vanust 19 .

Üldiselt ei ole lõuatõmmetele eriti rõhku pannud ,aga nüüd olen hakanud rohkem selga treenima ja tahtmatult lõuatõmbeid arendama. Kunagises ESS turvateenistuses töötanud onu ütles mulle näiteks et see on puhtalt harjutamise värk ... kunagi ESS katsete jaoks tegi paar kuud iga päev kord lõuga ning areng toimus suhteliselt mühinal. Pärast aga oli suhteliselt kiiresti ka taandunud saavutatud tulemus .

Leian et tegu on suhteliselt sama teemaga nagu kõhulihased .. kes ikka väiksest peale muudkui teha vehkinud see teeb hiljem ka küllaltki märkimisväärselt palju. Harjutamise värk :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna tuli 10 võrdlemisi kergelt :D praeguse seisuga on siis nädalaga tulnud üks juurde.. :P Suveks tahaks oma 16 tükki teha ,siis vaataks milline lihasgrupp veel nö arengus maha jäänud on :) Jalad ja selg on praegu peamised prioriteedid.

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leian et tegu on suhteliselt sama teemaga nagu kõhulihased .. kes ikka väiksest peale muudkui teha vehkinud see teeb hiljem ka küllaltki märkimisväärselt palju.

Tõsi see on, ise olen 14 ja teen kõhtu 2 minutis 92 tükki. Olen kõhtu igal hommikul teinud 3-4 aastat.

Lõuga ei ole eriti tõmmanud, aga praeguse seisuga 8.

Ja need kaheksa on tõmmatud täiesti käed koos peopesad väljapoole.

Kehalise õps rääkis, et nii on raskem teha kui tavaliselt, aga mul nii just kergem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehalise õps rääkis, et nii on raskem teha kui tavaliselt, aga mul nii just kergem.

Ega kuidas kellelgi. Kui peopesad on sissepoole, siis kasutad rohkem biitsepsit. Aga kui peopesad on väljaspoole on rõhk rohkem seljal.

Muudetud kasutaja jannno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB : teised minu klassist tõmbavad max ~8  :D

Mis klass see teil on? :P

Sa vict ainuke trenni poiss.

ega siin imestada pole midagi,see on tänapäeva noorus :) suur enamus ikkagi ei jõua lõuga tõmmata...gümnaasiumis klassis yle poolte tegi kuskil 5 kanti ,mõni korvpallur sikutas 1 ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polegi proovinud palju max on , trennis teen 3 seeriat lõuatõmbeid , mis on tavaliselt 8x , 7x , 7x-6x . Kaalu on ka ikka päris palju (86kg) , vanust 16

Offtopic.. aga nüüd on äes 12.Detsember ja kaalu juba 92 KG.. päris hea.. 6kg 4 kuuga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ta kipub olema jah ... kui klassis keskmine 8 siis võib ju suht rahul olla ... Meil oli ka keskmine keskkoolis selline .. isegi tegin vaevu siis oma 8 ära ja olin võrdlemisi rahul sest suured korvpallipoisid olid väiksemategi numbritega hädas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB : teised minu klassist tõmbavad max ~8  :D

Mis klass see teil on? :P

Sa vict ainuke trenni poiss.

Õigus sul on !

Teised on mõttetud vennad trenni kohapealt . Suuremalt osalt õllekõhtlased :)

( Nad ei saa tireltõusuga ka hakkama ) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oeh ... kui kõrgel see kang on ? :P Meil oli suhteliselt kõrgel keskas (2+ meetrit) sinna pidi oma hea hooga kinni kargama ja siis veel tireli ka sooritama, aga enamus said siiski hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bacardi tabasid naelapea pihta. Vaikselt plaanin seda ühekäega tõmbamise asja. Proovind olen. Kui biitseps on olnud heas vormis, siis olen küünarnuki kõva punnitamise peale 90 kraadini kõverdumiseni kiskunud - st pool teed üles. Ülejäänud pool on unistus hetkel veel. Mul seljal head arengu eeldused.Mõtlesingi seda treenima hakata surumise asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui 90kg kaalusin 4 kuud tagasi siis tõmabsin 12 aga nyyd kui 100kg kääs on siis ainult 5 korda punnitades vb 6 :P minu arust igati hea tulemus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus on 17.Kaal on 80 kg ja tõmban 27 korda puhtalt ilma nõksuta.Peopesad sissepoole.Alguses ei uskunud, et nii palju tõmban, sest paar aastat tagasi jõudsin ainult 4 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ütleme,et ei ole proovinud palju maksimum on aga tõmban tavaliselt 20 ja kaalun 70kg!!!

Aga selline küsimus oleks küll,et millised lihased vatti saavad kui kukla taha tõmmata???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samad mis tavaliselt rinnale tõmmates.

Erinevus tekib siis kui tõmbad althaardes (siis tuleb mängu rohkem biitseps)

Parandage kui eksin, pole 100% kindel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm...kaal nagu väga palju ei kotigi vast. võtsin jõuludega 5 kg juurde, lõuga jõuan aga märgatavalt rohkem tõmmata. Kaal hetkel 69.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ütleme,et ei ole proovinud palju maksimum on aga tõmban tavaliselt 20 ja kaalun 70kg!!!

Aga selline küsimus oleks küll,et millised lihased vatti saavad kui kukla taha tõmmata???

Minu arvates saavad kukla taha tõmmates triitseps ja selja lailihas rohkem vatti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×