Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

Guest Capo

laia haardega eriti palju ei jõua , kitsa haardega peopesad enda poole 20 + korda , kaal umbes 66

Edit: ilma nõksuta teen

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
laia haardega eriti palju ei jõua , kitsa haardega peopesad enda poole 20 + korda , kaal umbes 66

Edit: ilma nõksuta teen

Peopesad eemale on ikka õige, proovi see ka ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polnud pikemat aega teinud, nüüd natuke aega tagasi käisin autost asju toomas, siis seal oli see laste mängupark ka juures.Proovisin pealthaardega ja nii laialt kui käed ulatusid, et rippes oleks ja tuli 9 tükki niimoodi.10ndat ma ei lugenud kuna lõug jäi 5 cm kangist alla :)

edit: kaal peaks ikka 100 olema ja peaks vist ikkagi rasvunud olema :huh:

Muudetud kasutaja LB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbeid kitsalt ei teegi. Teen neid laiahaardega, et ikka selga tugevamaks treenida. Hetkel kaal 79-80kg Lisaks panen juurde lisaraskuse ca 25kg ning teen 3x10-12 ilma nõksuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui siin mehed panevad lisaraskuseid, siis mina võtan vähemaks :) ca. 10-20kg ja teen ka laia haardega 3x8-12, ise kaalun 86kg

Oma keharaskusega järjest pole proovinud veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siin mehed panevad lisaraskuseid, siis mina võtan vähemaks :D ca. 10-20kg ja teen ka laia haardega 3x8-12, ise kaalun 86kg

Oma keharaskusega järjest pole proovinud veel.

Kuidas sa lõuatõmmete tegemise ajaks enda küljest 10-20 kg raskust vähemaks võtad? :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa lõuatõmmete tegemise ajaks enda küljest 10-20 kg raskust vähemaks võtad? :):D

Selleks on spetsiaalne pink :D

Kus toetud põlvedega aluse peale, toimib vastukaalu põhimõttel.

Tule Spartasse ja vaata lähemalt.

Link ka pingi kohta

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, pole sellist pinki näinud ja pole ka Tallinna inimene, et Spartas saaks käia. :)

Lõuatõmbeid ma ei ole väga-väga kaua aega teinud. Kui võtta nii, et ploki tõmbeid kukla taha teen oma keharaskusega 10x, siis lõuga 10 vast ikka tõmbaks (ette on minu arust natuke kergem tõmmata kui kukla taha), võibolla veidi üle aga 20 kindlasti mitte, kaal on ikkagi hetkel natuke liiga suur sellise asja jaoks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×