Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

kes paneb endale kaalu juurde kes tõmbete arve ....

imelik vaadata jah kuidas mingi 90 kg tõmbavad 20 korda jne endal käsi nagu sardell....

endal rekord laia haardega 6 ja käed vastamisi 12 kaal hetkel 84,

Õigus. Ma ise kaalun 108kg ning tõmban 16 ja pean ennast juba ilgelt kõvaks meheks. Ausaltöeldes olen ühte imemeest ka näinud. Oli enamvähem 190cm pikk ja kaalus 70kg kanti ning tõmbas Võru Spordihallis 57 korda. Tegu olevat olnud endise maadlejaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lapsest saati tõmban üle 20 korra. Praegu 30+. Kui võtaksingi eesmärgiks palju tõmmata (ehk siis trennis lõuatõmbeid teha), siis jõuaksin ilmselt 40+ni. Pikkus 187 Kaal 76

Kes ei ole veel aru saanud, siis lõuga jaksavadki tõmmata ainult teatud kehatüübid, Tihti just peenemad (mitte ilmtingimata kergemad). Ei oskagi öelda, milles siin asi olla võib aga äkki suures vastupidavate lihaskiudide osakaalus ja arvus. Väga oluline on ka tehnika ja see kas kangutad kätega või oskad terve keha lihased koos töötama panna. Ei, ma ei mõtle vibutamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna hommikul tõmbasin 10 järjest, oleks vb rohkem ka suutnud a ma tahtsin näha kas 10 vähemalt suudan. Kaal hetkel 100 ja vanus 18 arstide jutu järgi rasvunud olen ka :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga suhteline, kas kitsa haardega või laiaga, kas peopesad eemale või endapoole, kas täisamplituud kuni rippumiseni, kas mingi nõksu või aelemisega, kas ilusti sekund kummaski asendis või kiirelt üksteise otsa lahmida jne jne...

Kaal umbes 84kg ja lõuatõmbeid 8-30x olenevalt kuidas teha. Ehk siis see info numbrina ei oma mingit tähtsust:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@imemehe nägija

Madal kaal = palju lõuatõmmet isegi ilma trennita

Olen ka näinud "imemeest", pikkus vist umbes 165cm kaal 48 võibolla, tõmbas ka 40 lõuksi, lihast iseenesest polnud ollagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal 85kg, tõmban mingi 10 puhtalt, kui lõpupoole alumiste jäsemetega ka pilduda siis olen 14 saanud.

EDIT: See on siis lai pealthaare ja ei lase täiesti sült olekuni, vaid hoian pinget sees koguaeg.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×