Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

Kuidagi väga väike vahe nõksuga ja nõksuta tõmmete vahel. Sa vist ei oska seda nõksu teha.

Ise muidu kaalun 95 ja 12 korda tõmban puhtalt ära.

Ega eriti ei oska jah, seega 53 puhtalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19 puhtalt, pealthaardega ja õlgadest laiemalt, vanust on 17 ja kaalu 81kg.Althaardega ja kitsamalt tuleb kõvasti rohkem miskipärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 22... praegu kaalun 101kg kuskil ja olen 197 pikk... hetkel tõmban ära mingi 15 nõksuta, kunagi kui tegelesin selle harjutusega sain kätte 23.

Kindlasti hakkan uuesti tegema, väga hea harjutus.

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14a, ca.160cm, olen mingi 60kg, puhtalt jõudsin enne mingi 6 korda, siis tegin 2 nädalat trenni ja suutsin puhtalt teha juba 15 ikka. tõmban ...kuda seda öeldakse nyid? no raskemat pidi , pealthaardega vist ikka. hästi laialt hoian sis teeb selga...

Muudetud kasutaja barbar13 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen kahtlemata 5-15 louatommet, kui puhanus olekus, siis vast oleks toenaone et tuleks 15 ara, proovin homme hommikul.

vanus: 27a, kaal: 77kg hetkel muideks, ei teagi kuhu see kaal kaob, tegin juba puksirihmale augu juurde, aga kahaneb ikkagi.

---

Jutt kaib loomulikult pealthaardes louatommete kohta. Althaardes louatombeid praktiseeriti rohkem vene ajal koolis minu maletamsit mooda, kui aga tuli vabariik, siis elu muutus, ja elu laks pealthaarde peale ule, ju siis tehti kooli oppekavades mingi muudatus i think.

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×