Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

kehakaalu on 106...110 kg. Lõuga tõmban puhtalt laia haardega keskmiselt 15 korda. Maksimumi pole proovinud, teen seeriaid 5x15. Vahel teen lisaraskusega 24....32 kg pommiga 10 seid seeriaid. Vanus 26.

Ma imestan et siin on päris rambod koos ikka. Tahaks näha mis on osade arvates puhtalt tõmbamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pealthaare käed 10 cm laiemalt kui õlad no 15 tuleb vabalt ära ilma nõksuta, pole viiasel ajal proovinud.

kuklataha laihaare 8-10.

kaalun u 55 kg vanust 20. trenni ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10 tuleb ära ;)

kaal 77kg

vanus 21a

küll varsti rohkem tõmban... (liiga suure pausi tegin trennile vist.. 3a.. nüüd 1,5 kuud käind)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pealthaares jõnksuta tegin 10 koolis, maximum oli mingi 18(tüüp on 170cm ja 55kg puht lihast) peopesad endapoole pole maxi proovinud, trennis teen 1.seeria 8 ;2.seeria 8 ja 3.seeria tuleb üldse vaevu mingisugune 4-6tükki. Kaal umbes 70kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kellelgi on kogemusi, kus õlavigastus (mul endal nt peale mägirattalt kukkumist opereeritud "slap" vigastust kaks aastat tagasi) ei lase lõuatõmbeid enam teha? Asendasite hantlite tõstmisega ette ja kõrvale? Hantlite üles surumised istudes jms klassikalised harjutused õla treenimiseks?

Tasapisi on muidugi ka mul paremaks läinud ja 15 korda pole enam probleem, aga lõpuni pingutada ei julge. Vast pole vajagi.

Lihtsalt oleks huvitav kuulata õlatraumadest taastumise kogemusi.

A. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toru on toas olemas:) proovisin just kordade peale. ilma nõksuta 22x.

vanus 20 ja kaal 74(V2GA KERGE KONT).

Tõmban lõuga iga päev aga suudan seda teha nii, et kümnes kord tuleb VÄÄÄGA vaevaliselt kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×