Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

Mitu lõuatõmmet jõuate teha oma keharaskusega ilma "nõksuta"? Milliste raskustega treenite lõuatõmbeid toru peal? Mainige ka oma kehakaalu, kuna sellest sõltub päris palju. Trenazööril tehtud raskustega korduste arvu ei ole vaja trükkida, kuna erinevad trenazöörid on erinevate mehaaniliste omadustega.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sügisel tõmbasin 23, koos nõksuga. ilma nõksuta oli vist 19-20, ei mäleta. kaal oli tollal vist 80 ringis. lõuatõmbeid trennis tavaliselt raskustega ei tee, võtan väga laia haarde, et koormus lailihasele oleks maksimaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polegi proovinud palju max on , trennis teen 3 seeriat lõuatõmbeid , mis on tavaliselt 8x , 7x , 7x-6x . Kaalu on ka ikka päris palju (86kg) , vanust 16

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11 aastaselt tõmbasin nõksuga 24 lõuga. Praegu olen 25 aastane ja tõmban puhtalt 18 lõuga. Uut rekordit pole ammu proovinud. Puhta lõuatõmbe all mõtlen seda, et absoluutselt ühtegi nõksu kehast läbi ei käi ja ei aita jalgadega kaasa mitte kuidagi. Kehakaal 107 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 28 kaalun 110-112. lõuatõmbeid kavas sees mul pole. aga jõudsin seljataha tõmmata14korda. ette proovisin ja jõudsin10.tundub et olen teistekõrval väike kärbes.

lõuatõmmet pean õigex kui käed on lastud täiesti sirgex ja siis rahulikult ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kuidas te käsi hoiate kui maximumi teete? mina saan kõige rohkem kui mul on käed enamvähem koos kangi peal ja peopesad enda poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmban laiapealthaardega. Rekordit proovides lasen käe alati lukustumiseni alla. Ei tee seda "poolikut" või "kolmveerand" allalaskmist. Treenides raskustega ega ikka eriti kiiresti ei jõuagi tõmmata. Üritan ülesse minna kiirendusega ja alla aeglaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvadel treeningpäevadel kuni 40 kg lisa raskusega 6-8*3. Tavalaliselt treenides oma kehakaaluga nii puhtalt ,aegalaselt kui võimalik 8-10*3. Ei ole kohe päris pikka aega proovind ,palju üldse jouaks teha ,pakun 20 ikka.Kaalun hetkel 89kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tõmbasin trenni alguses vaevalt 1 lõuatõmbe, praegu arvan,et kui väga pingutada tuleb 5 ära. Kehakaal on alla 100, täpselt ei tea. Midagi 95-99. vanus 17

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×