Jump to content
Rebane

Jõusaal vene moodi

Recommended Posts

Ja mehed, ET EI OLEKS ENAM IRINAT, et treenite kehvades tingimustes ja dush ei tööta ja kange on ainult 5 tükki ning kettad ei sobi ja tõstepingilt hakkab nahkpolster maha kooruma.

Vaadake ja .. maitea... nutke vist või tundke kaasa.

Jõusaal vene moodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm.. mina olen seda meelt, et just sellisest jõusaalist võib välja tulla mõni eriti andekas tegelane. Et sellises saalis treenida peab olema südikust ja pealehakkamist. Omadused mida paljudel "eliit-saalide" külastajatel ehk veidi vajaka jääb :wacko:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik vajalik oli ju olemas, tänapäeva moodsates saalides rõhutaksegi liiga palju masinatele ja kangide-hantlite osa jääb kohati vaeslapse ossa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda asja vaadates tuli meelde üks Rocky vilm.

Seal on nii...et Silvester oli juba igati kõva vend maailmastaabis ja treenis lukssaalis. Iga seeria vahel lasi endast pilti teha ja poseeris nii mis kole.

Teine vend oli aga See Mr.T või A-rühmast tuntud B.A. :wacko:.... no tema oli veel vähetuntud..ja treenis ikka täielikult peldikus.Veetorude küljes rippudes ja lõuga tõmmates jne.Väga leidlik poiss

Esimese matsi mudugi Mr.T võitis..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on juba jõusaal! :D Ise olen treeninud ka suhteliselt viletsates stagna aja jõukates, aga midagi nii hullu pole veel näinud :wacko: Trenni kannatab muidugi teha.

Muudetud kasutaja Zad poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja sellistest saalidest tulevadki meistrid...

ise treenisin vanasti sarnastes tingimustes. valik masinaid, kange ja hantleid oli veel v2iksem, aga koht ise oli natuke ilusam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal jõusaalis kus minea käin, see on kitsas ja kõik aparaadid ja asjad sees on 20-30 aastat vanad.

Asjad juba purunevad jõu all. Ise arvan, et treenida on võimalik mistahes tingimustes.

Kui tahet on midagi saavutada..

Ise muidugi sellises jõusaalis ei käiks kui selle eest raha küsitaks, aga kui enda keldris oleks siis oleks päris õnnelik, läheks kohe roostet hõõruma ja värke värvima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet millised tingimused?Olen ise ka sellistes kohtades treeninud(mitte samades , vaid sarnastes) pole häda midagi.Trenn on ikka trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5- . Kõik on ajus kinni!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellistes tingimustes sünnivadki Olümpiavõitjad.

Kui sellisesse saali treeningule lähed, siis sa ka teed trenni, mitte ei istu nurgas valgel nahkdiivanil mune laiaks ja ei limpsi pohlamaitsega mineraalvett. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×