Jump to content
raimo01

Vanus. osa II

Recommended Posts

Olen 29a. ning oleks huvitav teada kas sellises eas jõutrenni tegema hakates on lootust, et lihased hakkavad suurenema? Teiseks. Kas keegi oskab anda efektiivset treeningkava mis paneks sääred kasvama.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti hakkavad lihased paisuma kui pole enne teind siis lihtsalt võta mingid rauad kätte ja tee päkkadele tõuse max amplituudiga seerjas 8-12 korda ja 3 seerjat treningkava leiad tööriistade alt kui ei teadnud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise alustasin ka võistluseks ettevalmistamist 30 aastaselt nii, et anna tuld...

Lihas kasvab mõnusalt... näiteks enne ettevalmistust oli mul biceps 43cm nüüd 5 aastat hiljem 51cm...

Säärt tuleks treenida nii, et seeriate vaheline paus ei ületaks 15 sekundit...sääremari on lihas mis taastub ülikiiresti ja veel parem oleks teha superseeriaid

Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustasin saalitreeningutega üldse alles 3 aastat tagasi, 35-aastaselt.Lavale katsun ennast sebida ilmselt aastal 2007.Nii et keep goin´! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada kasvab meestel meessuguhormoonide tase veres 35-40 eluaastani, siis peatub ning hakkab langema. Senikaua kui kasvab või seisab paigal on areng väge hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sääred hästi taastuvad, kas neid võib siis mitu korda nädalas treenida? Kas see annaks massi juurde? Kas õlgu peaks samamoodi treenima? Õlad ju ka treeningule raskesti alluvad.

Säärelihaste kiire taastumine on ikka seotud inimese kõndimisega,mitte sellega,mis raskesti või kergesti treeningule allub. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×