Jump to content
ajudegablond

aeroobne trenn, kui tihti?

Recommended Posts

Olen aru saanud, et aeroobset trenni ei soovitata üle tunni korraga teha. Minu küsimus siis: mulle meeldib väga rattasõit ja kõndimine, kas oleks vale kaks korda päevas teha aeroobset trenni, näit. hommikul kõnd ja õhtul ratas?

Tänan :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1-2 päeva nädalas jäta puhkuseks ka.Isegi kui koormus ei ole eelnevalt suur olnud,tahab ka närvisüsteem puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1-2 päeva nädalas jäta puhkuseks ka.Isegi kui koormus ei ole eelnevalt suur olnud,tahab ka närvisüsteem puhata.

uups, loomulikult, mai misteik! :rolleyes: puhata ka ikka vaja juuu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin siit otsingust viite ühele artiklile:

Kui kaua treenida? Oletame, et sulle sobib aeroobne treening pikkusega 45-60 minutit, kuid sul on palju rasva, mida põletada. Kas oleks mõttekas treenida rohkem, kui 60 minutit, et põletada isegi rohkem rasva? Vastus on kindel ei. Ja miks? Inimkeha puhul keerleb kõik ürgsete instinktide ja säästlikuse ümber. Keha ei anna midagi kergelt ja lihtsalt niisama ära ning üritab igal võimalusel energiat säästa ja just see juhtubki pärast ühte treeningtundi. Keha mõistab, et sa kavatsed minna ekstreemseks ja üritab energiat säästa. Ja seekord just rasva arvelt. Kuid kuskilt tuleb ju treeninguks energiat saada ja nüüd läheb keha viimase allesjäänud energiaallika kallale. Selleks on proteiin. Keha asub energia saamiseks lihaskudet lagundama. (Kindlasti oled märganud, kui paljud pikamaajooksjad, olles väga peenikesed ja kondised, on samaajal ikkagi pehmed.) filter.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×