Jump to content
Sign in to follow this  
kame

küsimus

Recommended Posts

äkki teab keegi vastata kas on vahet kui enne magamaminekut tarbida kohupiima või siis kaseiini valgu shake! mõlemad ju aeglaselt imenduvad aga kas on erinevus?

aitäh!

kohupiim on naturaalsem ja parem. ei ole läbi töödeldud. aga samas iga õhtu kohupiima süüa tuleb isegi vist natuke kallim kui kaseiinvalku süüa. tegelt siin amazoni poes on kaseiinvalgud väga kallid nii et vist ikka on parem kohupiima sisse suruda. kõige parem on osta rasvata teralist kohupiima ja sinna sisse maitseks väike sorts hapukoort lasta. maitse hea hind odav ja ilma süsivesikuteta. kui õieti kombineerida tuleb kohupiim ikka odavam. sehiki pole üldse mõtet muul ajal juua peale trenni muud korrad päevas on ikka parem süüa. no siis on ka sheik hea kui ei ole võimalik süüa või on kiire.

vaatasin ka et siit ostes tuleks shake 5-6 kr kallim aga pole mujalt leidnud kaseiini valku!

koguaeg ei suuda kohupiima näost ju sisse suruda! ;)

Kame, blender on sul olemas?

Kui on siis kohupiim blenderisse, piima/mineraalvett peale, lase segamini ja mõnus enne magamamineku sheik olemas.

Kui on siis kohupiim blenderisse, piima/mineraalvett peale, lase segamini  ja mõnus enne magamamineku sheik olemas.

Et,siis blender on see miksri taoline asjandus,see kinnine?

Edited by pacman

Kui on siis kohupiim blenderisse, piima/mineraalvett peale, lase segamini  ja mõnus enne magamamineku sheik olemas.

Täpselt

Kellel plenderit pole saab jogurtiga segada tuleb ka väga hea ja siis nagui ma ütlesin teraline kohupiim hapukoorega on ka minumeelest väga maitsev ja läheb alla hästi. Või siis müükse ka vene valgu mis põhiliselt kaseiin 125 eeki kg kui ma ei eksi ja siis sealt on 60% valk

mikser kodus olemas ! see venevalgu teema on siin juba ammu käinud - ühed kiidavad ja teised teevad maha aga samas mis ta ikka halba teeb! ;)

äkki räägite kust saab osta sest ise olen vaid tuntumaid tooteid eesti lettidelt kasutanud!

mikser kodus olemas ! see venevalgu teema on siin juba ammu käinud - ühed kiidavad ja teised teevad maha aga samas mis ta ikka halba teeb! ;)

äkki räägite kust saab osta sest ise olen vaid tuntumaid tooteid eesti lettidelt kasutanud!

Minule küll midagi paha ei teinud..pealegi superhea maitsega kui osta näiteks milk proteiin ja massi andis mulle juurde kõvasti B)

tutvused peavad vist olema. mulle igatähes aasta tagasi sõber tõi. hetkel pole uurinud kust saaks aga varsti plaan osta. ja maitse oli sel tõesti hea. kasutasin isegi teiste proteiinide maitsestamiseks

Võid mikseriga ka lasta, aga blenderiga vähem jamamist

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.