Jump to content
kirsika

kaalust alla kiirelt

Recommended Posts

tahaks saada kiirelt kalust alla ütleme 4-5 kg umbes kuu ajaga. Vaatasin ja lugesin siinseid vanemaid teemasid aga eriti targemaks ei saanud.

veel tahaks teada, mida moodi saaks polstri kõhupealt maha treenida (lihased tagasi kasvatada), peale teist sünnitust (pool aastat tagasi) ei ole kõht tagasi tõmmanud. kuigi harjutusi teen samamoodi, nagu peale esimest rasedust ainult, et rohkem, kuna ennem oli kõht kivikõva (lihased) ega pidanud suurt vaeva nägema.

jalgadest, ma tean, saab ruttu liigse maha spinninguga. aga jõusaalis kõhulihaste harjutused, milliseid oskate soovitada, kuna jõusaaliga sai rohkem kokku puututud, ainult kooli ajal kehalise kasvatuse tunnis, kui võimlat remonditi.

toitumise koha pealt on kõik ok. arvan, et sealt ei peaks midagi muutma.

aga igasugune nõuanna on tere tulnud, kuna olen alles algaja ja tahaks suveks hea välja näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin "totaalset muutumisr", mille viimane saade oli täitsa asjalik (huvitav kas kõik saated sellised) ning seal läks tüübil 5 nädalaga 15 kilo ~. Muidugi tarbisid ette kirjutatud toite ning tegid kõike nii nagu treener ütles.

Kõik on võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin "totaalset muutumisr", mille viimane saade oli täitsa asjalik (huvitav kas kõik saated sellised) ning seal läks tüübil 5 nädalaga 15 kilo ~. Muidugi tarbisid ette kirjutatud toite ning tegid kõike nii nagu treener ütles.

Kõik on võimalik.

Aga palju nad pärast saadet 5 nädalaga juurde võtsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin "totaalset muutumisr", mille viimane saade oli täitsa asjalik (huvitav kas kõik saated sellised) ning seal läks tüübil 5 nädalaga 15 kilo ~. Muidugi tarbisid ette kirjutatud toite ning tegid kõike nii nagu treener ütles.

Kõik on võimalik.

Aga palju nad pärast saadet 5 nädalaga juurde võtsid?

Tervislik toitumine tuleb muuta eluviisiks,siis ei võta kehakaalus juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala pärast saab 2kuud täis - hakkasin kevadel jooksmas käima ja nüüdseks olen ca 8kg alla võtnud, kuna nüüd jaksan pikemalt joosta, siis iga korraga läheb järjest enam maha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul kadus isiklike probleemide tõttu söögiisu, lõunal veel käisin, aga õhtu ei tahtnud midagi ja 3 nädalaga kadus 7 kg. trennis käisin kah ja nüüd ongi kõht enamvähem sile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis UK või USA foorumis on kinnitatud fat lossi teema algusesse staatiliselt suur pealkiri: "THERE IS NO SUCH THING AS SPOT FAT REDUCTION!" - ei ole sellist asja nagu rasva vähendamine konkreetsest kehapiirkonnast.

Seda võiks siin amazon.ee-s ka teha, sest iga päev küsib keegi uuesti: "Mis harjutusi ma pean tegema, et kõhu (puusade, reite) pealt rasva vähemaks saada?" Ja kui vastus on, et see ei ole võimalik, on reaktsioon tavaliselt: "küll te olete lollid, et nii lihtsat asja ei oska mulle õpetada!"

Vastus on paraku ikkagi sama. Rasvapolstrit ei saa vähendada konkreetsest kehapiirkonnast, vaid rasvaprotsent vähenedes kaob rasv teatavas järjekorras, mis on igaühe jaoks personaalne. Alguses kaob näiteks säärtelt ja käsivartelt, aga kõht, õlavarre tagaosa, tuharad jms on viimases järjekorras.

Rasvaprotsendi vähendamiseks on kasulik teha palju aeroobset treeningut südamelöögisagedusega 65% max. Max = 220 - vanus. Seega 27-aastane Mart võiks sörkida 125bpm (beats per minute, lööki minutis) pulsiga. Seejuures mitte alates sellest pulsist loogikaga "mida rohkem seda uhkem" vaid just selle pulsiga. Kõrgem pulsisagedus ei aita rasvade põletamisele enam kaasa. See 65% max on teooria, aga praktikud kasutavad ka suuremaid sagedusi, aga mitte yle 135bpm.

Väide, et "Söömine on OK, sealt ei ole plaanis midagi muuta" on päris intrigeeriv. Milline see ideaalmenüü siis on, oleks endalgi huvitav teada. Ilma irooniata, mind tõesti huvitab, milline peab üks dieet olema, et seda ei ole enam võimalik paremaks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marss jooksma....

Ise ma jooksu ei poolda , sest juhul , kui ei eksisteeri pulsikella , on raske kontrollida seda , kas teed ikka aeroobset trenni või oled juba anaeroobses treeningtsükklis.

Muudetud kasutaja Makaveli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marss jooksma....

Ise ma jooksu ei poolda , sest juhul , kui ei eksisteeri pulsikella , on raske kontrollida seda , kas teed ikka aeroobset trenni või oled juba anaeroobses treeningtsükklis.

väga kerge on kindlaks teha...

võtad sõbra kaasa ja ajad juttu... kui hakkad hingeldama või katkendlikult rääkima siis võtad hoogu maha....

----------------

"Sporditeooria" by Jaan Loko

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marss jooksma....

Ise ma jooksu ei poolda , sest juhul , kui ei eksisteeri pulsikella , on raske kontrollida seda , kas teed ikka aeroobset trenni või oled juba anaeroobses treeningtsükklis.

Nojah on ikka pulssi raske kontrollida,aga võtame näiteks pikamaajooksjad..

Mina küll ühtegi pikamajooksjat ei tea,kes oleks ülekaalus...

ja vaevalt nad oma pulssi kontrollivad.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marss jooksma....

Ise ma jooksu ei poolda , sest juhul , kui ei eksisteeri pulsikella , on raske kontrollida seda , kas teed ikka aeroobset trenni või oled juba anaeroobses treeningtsükklis.

Nojah on ikka pulssi raske kontrollida,aga võtame näiteks pikamaajooksjad..

Mina küll ühtegi pikamajooksjat ei tea,kes oleks ülekaalus...

ja vaevalt nad oma pulssi kontrollivad.. :D

Neil on ka "palju" lihasmassi , aga palun , kui tahate kõhnaks ja lihasetuks joosta , ma ei sea tõkkeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures on eriti idiootlik vihjata tippjooksjatele ja väita, et nad ei jälgi pulssi ega treeni mingi loogika järgi, lihtsalt silkavad niisama ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikamaajooksus kaotab ka kindlasti rasva, aga vaheon selles, et koos lihasega. sellepärast nad nii kõhnad ongi. kui lihast säästa tahad, siis ikka aeglane pulss ja lihaskadu on väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikamaajooksjad ei peagi olema lihastes...dooohhh....Ise ka enam aru saate, millest jutt käib?

See jutt on muidugi õige, et rasv kaob ühtlaselt üle keha ja fikseerida teatud kohta on suht võimatu. Ise hakkasin hiljuti esimest korda 6 aasta jooksul, mil trenni teinud, kerget dieeti pidama. Umbes kuu on nüüd möödas ja rasv on kadunud, neist kohtadest, kus ka ennist oli seda kõige vähem, ntx jalad. Probleemsel piirkonnal, milleks on kõht, asub siiani "meeldival" kogusel rasva, kuigi mingid jooned juba joonistuvad välja ka :D

Nii et pole siin muud midagi, kui paar kuud püsivust ja tulemused ei jää kauaks varju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures on eriti idiootlik vihjata tippjooksjatele ja väita, et nad ei jälgi pulssi ega treeni mingi loogika järgi, lihtsalt silkavad niisama ringi.

Ja eriti idiootlik on hakata midagi väitma,et ma väitsin seda,mida ma õelnud pole..

kirjuta mulle koht,kus ma väitsin,et neil puudub loogika???!!!!

Ja üleüldse kus kohas käis jutt tippjooksjatest???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis puutub pulsisagedusse siis on hea kasutada sõpra kellega jooksu ajal juttu ajada - kui enam rahulikult vestelda ei saa on tempo järelikult liiga kiire. Aga sõber peab olema sama tasemega.

Pikamaajooksjad kes ennast "lihasetuks" jooksevad:

* jooksevad palju kõrgemal pulsisagedusel

* palju kauem - tunde järjest

* jooks on primaarne

* ei vaja lihasmassi kuna see vajab lisaenergiat

* söömine veidi teine ja suunatud energiale mitte lihasmassile

Seega ei maksa arvata järgmisi lollusi...

* kui ma jooksen veidi siis muutun kõrsikuks.

* kui ma veidi jõusaalis käin siis muutun kohe kulturistiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaks saada kiirelt kalust alla ütleme 4-5 kg umbes kuu ajaga. Vaatasin ja lugesin siinseid vanemaid teemasid aga eriti targemaks ei saanud.

veel tahaks teada, mida moodi saaks polstri kõhupealt maha treenida (lihased tagasi kasvatada), peale teist sünnitust (pool aastat tagasi) ei ole kõht tagasi tõmmanud. kuigi harjutusi teen samamoodi, nagu peale esimest rasedust ainult, et rohkem, kuna ennem oli kõht kivikõva (lihased) ega pidanud suurt vaeva nägema.

jalgadest, ma tean, saab ruttu liigse maha spinninguga. aga jõusaalis kõhulihaste harjutused, milliseid oskate soovitada, kuna jõusaaliga sai rohkem kokku puututud, ainult kooli ajal kehalise kasvatuse tunnis, kui võimlat remonditi.

toitumise koha pealt on kõik ok. arvan, et sealt ei peaks midagi muutma.

aga igasugune nõuanna on tere tulnud, kuna olen alles algaja ja tahaks suveks hea välja näha.

Minul läksid esimese hooga spinnis jalad veel jämedamaks. Eks vale toit oli ilmselt suur süüdlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×