Jump to content
Edwin

Arst ei soovita jõusaali minna

Recommended Posts

Tere minul on selline probleem ,et mul ei soovitata minna jõusaali arst ei soovita nagu ja ma ple kõhna ega midagi keskmine nagu ja ma teen kodus trenni nagu kõhulihaseid igapäev peaegu no neli korda nädalas 4 x 30 ja kättekõverdusi 3 x 20 aga mulon seljaga probleem,et mul on selg roog natuke viltu alt poolt ja parem poolne keha pool on rohkem koormust kuidagi saanud seega on mul üks õlg madalamal kui teine ja rangluud on ka üpris palju väljas st paremal pool on natuke suurem see rangluu osa kas ma võiksin selle asjaga minna jõusaali aga kas ma treenin ,ennast muidu kodus õieti vahest teen ka aeroobset kõhulihased on siis näha kui ma selili olen või kõhulihaseid treenin aga kui püsti tõusen siis ple eriti midagi ainult pingutades. Palun vastake mulle ja antke nende asjade kohta mulle nõu. ;) Edu teile :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka selg kõver ja tegelikult ei tohi väga teha

alustasin omalkäel ja algul koormasin üle, selg hakkas valutama jne

aga väga suurt rõhku pane alaselja, ülaselja, kõhu ja külgmistele lihastele, need hakkavad keha hoidma - lõpuks saad normaalse rühi küll

aga alusta vaikselt ja treener oleks väga hea alustuseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid inimesed,jõusaal on sellistel juhtudel hädavajalik!Treenides hantlitega ja plokil ühe poole kaupa on võimalik suuremaidki disproportsioone parandada ja võrdsustada!

See,et Sa treenid kodus palju kõhulihaseid tundub ju kasulik olevat,aga tegelikult ainult süvendab ebaühtlast kehalist arengut - kõhulihased on tugevas toonuses,selja sirutajalihased aga treenimata!Sama kehtib kätekõverduste kohta - rind saab koos õla esiosa ja triitsepsiga koormust,ülaselja lihased aga mitte!Niipalju siis kodus oma peaga treenimise mõttekusest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selgroog viltu siis aitab selle vastu 4 asja:

1) ujumine

2) ujumine

3) ujumine

4) kerge trenn seljale (jõusaalis)

Ehk siis käi ujumas nii tihti kui võimalik. Endal oli ka sama probleem, aasta olen juba tihedalt ujumas käinud ja asi paraneb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka seljaga mingi patoloogia ja arst keelas ära....

peale spordiga (alguses jooks) tegelema hakkamist kadusid igasugu probleemid ja pärast jõusaali avastamist pole enam kordagi selg valutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ammu nooruses käisin ratsutamas, pidin ma selle maha jätma, sest probleemid seljaga. Siis hakkasin tantsima ja ujumas käima ning selg nüüd nii korras, et väga hea kohe!

Aga äkki sul veel aitaks masaaz.

Siis ürita istuda selg sirgelt.

Ning tõsiselt, mine juba homme ujuma ning tugevda jõusaalis seljalihaseid!

Ära mitte mingil juhul hakka kangi tõstma või siis lamandes suruma, et selg on nõgus! Ikka tervenisti pingi peale ja siis suru.

Sa veel noor ja selja probleemid on väga tõsine probleem, eriti nooruses. Mõtle, mis veel vanaduses sul hakkab olema...

Huvitav, miks arst sulle ei soovitanud nt. ujumist?

Muudetud kasutaja Mers poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõhulihased on teistusguse kujuga kui teistel ? mul endal on vähemalt (kuidagi nagu üle ühe on "plokid")ja sõber räägib et see pidi sellest tulenema et selgroog on viltu või midagi sellist? keegi oska

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka selgroog viltu ja üks õlg üleval pool. Käisin kondiväänaja juures ja mõne seansiga sain kõik korda. Praegu käin tihedalt jõusaalis ja tervis on super. :D

Äkki seletaks mulle,kui rumalale inimesele seda..,et kas kondiväänaja väänas su selja paika ;) ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka selgroog viltu ja üks õlg üleval pool. Käisin kondiväänaja juures ja mõne seansiga sain kõik korda. Praegu käin tihedalt jõusaalis ja tervis on super. <_<

Vana teema, aga kus konte väänamas käisid?

Mul selline jama, et mingi lüli surub vist närvile, vasakule poole kubemesse ja jalga lööb mitu nädalat juba vahelduva eduga tuim valu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul arst avastas ,et mul selg kõver - käskis mul jõusaali minna ,et selga ehitama hakkaksin:D .2 aastat teinud trenni,seljavalud on kadunud.Kükkimisel ja jõutõmbes kasutan vööd,sest ilma annab ikka seljale kõvasit tunda,eriti kükis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mul arst avastas ,et mul selg kõver - käskis mul jõusaali minna ,et selga ehitama hakkaksin:D .2 aastat teinud trenni,seljavalud on kadunud.Kükkimisel ja jõutõmbes kasutan vööd,sest ilma annab ikka seljale kõvasit tunda,eriti kükis.

Krt peaks ka vöö peale mõtlema, Sul samuti alaselg kõver? Mul mingi 12 kraadi vms kõver tagant vaates, ning küljelt vaadates kumerustevaba, st täiesti sirge selg, mis täiesti vale jällegi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt peaks ka vöö peale mõtlema, Sul samuti alaselg kõver? Mul mingi 12 kraadi vms kõver tagant vaates, ning küljelt vaadates kumerustevaba, st täiesti sirge selg, mis täiesti vale jällegi <_<

Mul tagant vaates S-kujuline,keskelt suht,mingin 12kraadi kuidagi pidi olema.Külje pealt on nii nagu olema peab,macho kuju:D:D:D

Muudetud kasutaja HanzA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana teema, aga kus konte väänamas käisid?

Mul selline jama, et mingi lüli surub vist närvile, vasakule poole kubemesse ja jalga lööb mitu nädalat juba vahelduva eduga tuim valu...

Mina soovitan kohe arstile minna,kui seljavalu kandub kubemesse ja jalgadesse.Asi on tõsine,mis lõhnab opi järgi.Rasket ei tohiks üldse tõsta ja tuleb tegeleda venitustega.Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitan kohe arstile minna,kui seljavalu kandub kubemesse ja jalgadesse.Asi on tõsine,mis lõhnab opi järgi.Rasket ei tohiks üldse tõsta ja tuleb tegeleda venitustega.Edu.

Valu, mis kubemsse kandub ei ole tugev ning jalga pole enam paar päeva angu tunda andnud. Täna käisin jõusaalis kah, trenni tehes ka tunda ei anna, just istudes ja lamades kipub kõige rohkem pakitsema. Aga igatahes ma tegelen asjaga jah, vaatan mis teisipäeval mulle massöör räägib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhun teemale uuesti hinge sisse, et kas oskab keegi veel kondiväänajaid soovitada vms?

Sain muidu endal vea teada, mingid 2 S-lüli suht koos ja pitsitavad närve, peaks vist väänatav värk olema?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×