Jump to content
VDO

Mis te sellest arvate?

Recommended Posts

Totter. See, mis kehtib äädikaputukatele ei pruugi kehtida inimesele Ei tea küll putukatest midagi, aga olen suht kindel, et minu ja selle äädikakärbse organismid on väga erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kurja. kärbes on kärbes ja inimene on inimene. kärbes sööb maeiteamida ja inimene toitub ju vabsee erinevalt kui mingisugune kärbes. ühesõnaga bullshit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks kärbes sõi palju valku ja oli kõige suurem kärbes maailmas - võitis erinevaid võistlusi ja ütles et paneb metakat ka - elas kaua kaua ja elab tänaseni kui ta veel ära pole surnud!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kohati vist tõesti - kui vaatad sportlaste tulemusi vähemasti - aga siiski peab tõdema et tahe on ikka see põhiline! :D

muide mustadel on teistmoodi arenenud kanna-kõõlus ja ka puusa vööde mis soodustab näiteks hüppamist ja jooksmist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese ja kärbse geneetika ei ole niiväga erinev. Valgud koormavad inimese neere. See lühendab eluiga kindlasti. Samas ka jõusaal lühendab inimese eluiga julmalt. Neid eluiga lühendavaid tegureid on niipalju tänapäeval, et ei jõua kõike kokku lugedagi. Kui pole oodata elunatukese otsasaamist lähiajal, siis pole mõtet igale sellisele uudisele suurt tähelepanu pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ka jõusaal lühendab inimese eluiga julmalt.

Kas näiteid on tuua?

Tõstad üle saja kilo rinnalt ja järsku vajuvad käed ära ja kogu raskus kukkub rindadele. Tõmbad lõuga pidemel mis on halvasti kinnitatud, kukud maha ja lööd ära pead vastu metallnurka. Või noh, alkoholijoobes piloot võib näiteks jõusaali sisse lennata. Võimalusi on tuhandeid ;):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ka jõusaal lühendab inimese eluiga julmalt.

Kas näiteid on tuua?

Tõstad üle saja kilo rinnalt ja järsku vajuvad käed ära ja kogu raskus kukkub rindadele....

Juhtugu mis iganes. Terve see maja võib kokku vajuda.

Need kärbsed või asjad kah mind ei huvita.

Kui keegi suudab mulle tõestada, et elan nüüd 5 aastat vähem, siis ma naeran ta pihta..

Olen vana mees ja suren ära ;) So what kui see nii oleks.

Praegu peaksin olema nõrga kerega kõhetu noormees. Wuh..!

Jõusaalis käimine ja kulturism on liiga head.

Võibolla need kuulsad keemikud jah surevad varem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×