Jump to content
mariliis_

küsitlus!

Recommended Posts

...kas fitnessi stiilis naised (häst-hästi musklis) on siis tõesti teie arust ilusad, seksikad, NAISELIKUD?

- ise arvan, et natuke imelik on, kui naine on end nii musklisse ajand... :unsure:

ma teen ka trenni; 5x nädalas jõudu, 3x nädalas aeroobset; ja loomulikult oman ka "mingisugused" lihased, aga m i t t e nii suured ja pungil olevad, nagu fitness-naistel on...ja ausalt öeldes - ei tahaks ka olla siuke! väkk... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et sa fitnessi naisi silmas pead, sest seal pole küll midagi ülemeelikut. Vägagi seksikas mu meelest. Pidasid vist rohkem bodybuildingu kehadega naisi, kes enamus pole selliseks naturaalsel teel saanud. Tee rahuliku südamega trenni edasi ning ära põe, et "kappi" lähed. Naturaalselt on see lihtsalt võimatu ka väga heade geenidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rind "kannatab" siiskui naise rasva % langeb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et sa ei pea musklis naiste all silmas neid kes Ms. Olympia raskekaalu tiitlile võistlevad ja on suuremad kui paljud meeskulturistid. need enam ei ole seksikad...

Siinkohal pean mainima et tavalistel naistel ei maksa jõusaali karta kuna Linda Murray või Iris Kyle suguseks te 99,9% tõenäosusega ei saa, treenige kasvõi 20 aastat jutti nii raskelt ja pühendunult kui jõuate. Kuna naistel on organismis meeshormooni väga vähe siis on ka lihaste kasvatamine vääga aeglane võrreldes meestega.

siiski on isegi etem 90kg lihastes naine kui 90kg pekkis naine

aga jah leian et treenitud naised on seksikad... kuni nad ei kaalu meestest rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piisab ka kui on lihtsalt sportlik- rüht, büst, üldse prink ja sale olek. aga kui on siuke lodev ja pehme, kes pole sporti teinud, siis on juba jama jah.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yep.... i agree..

minu eesmärk on just hoida keha vormis - olla prink. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehee, paistab, et meestele ikka meeldib jah, kui naisterahvas jõusaalis rassib...tullakse ikka kogu aeg mesijuttu ajama B)

ega millegiga peab ju mehi püüdma. Ilu on vaataja silmades ;) fitnessisti on hea vaadata ja ka katsuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ainus viga naiskulturistidel on liiga jämedad jalad vahel aga üldiselt eesti nais kulturistid ka täitsa ontliku kehaga!

vot ameerikas on kül naisi kelle käsi on poole suurem kui mul ja mehe nägu peas ja selliseid on küll juba haige vaadata!

ja muide naised kas olete kunagi näinud mõnel lihamäel (mehel) koledat naist?

siiski ilu pole nr 1! kui ikka suust tleb ainult mingi riiete ja meigi jutt siis arvan et see nõme!

kuni jutt käib treenitusest siis on treenitud keha palju palju parem ja kui isegi rind kannatab natuke rasva % pärast siis pole hullu - vormida saab ka erinevalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka just rohkem ameerika ja muu riigi nais kulturiste...

eesti omad jah on vel normaalsed aga mõned on tõesti jubedad nagu ka Kame ütles!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×