Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

9387bf591d7c5564c716ded9c6dac443.jpg

Mõttetult kallis. Kuu aja varu pea 40eur.

http://www.bonsuna.c...roducts_id=5955

3 kuu varu, 15eur. 8x hinnavahe. Milleks rohkem maksta. Kreatiin on nii lollikindel lisand, et ei ole mõtet end ogaraks plekkida mingite x-brändinimede või "patenteeritud" kraami pärast..

Kliendikaardiga saab 10 prossa alla.Väärt kraam ikkagi:)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et tegu on huumoriga.

Ei kujuta ette, et keegi hakkaks kreatiini pe*se toppima. Imendugu see kui tahes hästi. :D

Ega ei kujutaks jh ette,et enne trenni alustamist püksid maha ja pulk peesse :D Rõve :)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://fitshop.fitne...plode%E2%84%A2/ - äkki keegi jagaks kogemusi selle toote kohta?

Maksad 2x rohkem, et saada ilusa pakendi ja nimega toode, mis kõikide eelduste kohaselt toimib täpselt samamoodi nagu lihtsalt tavaline mono. Kui pappi liialt on, ning tavaline mono ei mõika siis võid selliseid tooteid proovida, niisama pole nagu eriti mõtet. Eriti kuna kreatiin on kokkuvõttes siiski vaid imepisike võimendaja sinu jõuvarudesse - tavalise harrastaja jaoks suht eba-oluline kuna otsene jõud ei tee veel vormi. Aitab natuke, kui oled tark ja tead kuidas enda kasuks pöörata...

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tassike kohvi hommikul midagi eriliselt mõjutab kreatiinikuuri ajal? Hetkel pole 4 päeva kohvi puutunud aga kange isu on peal juba :)

Ei.

Mina väidan, et mõjutab ja palju mõjutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ei kujutaks jh ette,et enne trenni alustamist püksid maha ja pulk peesse :D/> Rõve :)/>

Kõike topitakse, Ritalini, amfetamiini, kofeiini, alkoholi... mis see kreatiin kehvem on :rolleyes:

(Huvitav ega keegi steroidide järeltmanustamist pole kusagil käsitlenud :D Nahakaudset imendumist on küll palju kommenteeritud aga enamasti selles võtmes et ei toimi)

(EDIT: on küll käsitletud ja testo"küünlad" on Vaterlandis hormoonasendusraviks täiesti ametlikult saadaval)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://fitshop.fitne...plode%E2%84%A2/ - äkki keegi jagaks kogemusi selle toote kohta?

Maksad 2x rohkem, et saada ilusa pakendi ja nimega toode, mis kõikide eelduste kohaselt toimib täpselt samamoodi nagu lihtsalt tavaline mono. Kui pappi liialt on, ning tavaline mono ei mõika siis võid selliseid tooteid proovida, niisama pole nagu eriti mõtet. Eriti kuna kreatiin on kokkuvõttes siiski vaid imepisike võimendaja sinu jõuvarudesse - tavalise harrastaja jaoks suht eba-oluline kuna otsene jõud ei tee veel vormi. Aitab natuke, kui oled tark ja tead kuidas enda kasuks pöörata...

Platseeboefekt sõltub väga palju pakendist ja platseeboefekt pole üldse tühine näitaja, mul endalgi toimib kui väga ilus pakend ja vängelt haisev kraam on :D

Magnapower seal Xplode sees olil mingis hiirtega katses küll parem kui monohüdraat. Etüülester samas pidi üsna kasutu olema ja päris mitu neeruprobleemide juhtumit on foorumites sellega olnud. Üksikud juhtumid küll, statistiliselt poole see näitaja aga alati just ja ainult CEE-ga.

Kreatiin aga üldiselt vähendab arteriseinte jäigastumist pikaajalise jõutrenni mõjul (Archangel sul endal vist oli kõrgemapoolne vererõhk?) ja parandab ka ajufunktsioone, südamele kasulilk, ei tasu teda ainult vähese jõukasvu seisukohalt maha kanda.

Oti mingis presentatsioonis oli vist ka selge seos väiksema arvu vigastustega. See on huvitav teema, puhtalt jõudu suurendavad asjad VÕIKS vigastuste arvu suurendada, tugevalt androgeensed steroidid teevad seda aga ilmselt on seal oma osa agressiivsuse ja riskiarmastuse tõusul. Vigastuste põhjuseks on sageli siiski närvisüsteemi väsimus ja lihasväsimus ja kreatiin aitab mõlema vastu ilma agressiivsust ja riskiarmastust tõstmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maksad 2x rohkem, et saada ilusa pakendi ja nimega toode, mis kõikide eelduste kohaselt toimib täpselt samamoodi nagu lihtsalt tavaline mono. Kui pappi liialt on, ning tavaline mono ei mõika siis võid selliseid tooteid proovida, niisama pole nagu eriti mõtet. Eriti kuna kreatiin on kokkuvõttes siiski vaid imepisike võimendaja sinu jõuvarudesse - tavalise harrastaja jaoks suht eba-oluline kuna otsene jõud ei tee veel vormi. Aitab natuke, kui oled tark ja tead kuidas enda kasuks pöörata...

Arusaadav. Mis mind huvitas oli just see, et see toode tundus olevat lihtsamini kasutatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaadav. Mis mind huvitas oli just see, et see toode tundus olevat lihtsamini kasutatav.

Lihtsam?! Tõlgi ometi.

Lihtsam kui lusikaga purgist kreatiini võtta?

Või lihtsam kui see kreatiini butt plug? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Etüülester samas pidi üsna kasutu olema ja päris mitu neeruprobleemide juhtumit on foorumites sellega olnud. Üksikud juhtumid küll, statistiliselt poole see näitaja aga alati just ja ainult CEE-ga.

Olen monohüdraati tarbinud ja mingit efekti tundnud pole jõukasvus või kaalutõusus. Etüülestriga kaalutõusu ei teki ja seda tarbivad ka Eesti parimad sprinterid. Nüüd ise hakkasin ka etüülestrit võtma ja võin öelda, et efekti on tunda. Ei tea, kas selles just asi, aga usun, et kõik asjad koos selle efekti andnud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

promera-health-con-cret-creatine-powder-545-p.jpg

Meie ujumisklubi "ameeriklased" (ujujad kes õpivad Ameerika ülikoolides) tarvitavad kogu hooaja vältel Con-Cret kreatiini.Mõte selles, et taluda suuri treeningkoormusi ja olla nn."heas" seisundis kogu hooaeg. Mõju pidi olema vägagi tuntav. Mingit muud kreatiini nad enam tarvitada ei soovi. :D See firma toodab samuti Beta-Cret nimelist toodet. See peaks päris vinge tegija olema.

Con-Cret creatine

http://www.bestcreatine.org/con-cret/

http://www.muscleand...e/con-cret.html

http://www.promerasports.com/creatine-study-results.html

BETA-CRET

http://checkout.prom...uct_p/74236.htm

Hind on muidugi krõbe ja põhiline turg Ameerika ja Austraalia. Inglismaal mõnest netipoes samuti saadaval.

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis küsimus, et mida tähendab maailma esimene kontsentreeritud kreatiin?

Kas mitte kõik kreatiinid pole kontsentreeritud, kui sulle purgist just pool kilo heeringat vastu ei vaata, mille kreatiinisisaldus on mingi 0,1%(?)

FASTi kreatiin on ka 100% monohüdraat, 100g tootes on 100g kreatiini.

See con-crete võib küll töötada, aga vaevalt nimetatud põhjusel.

post-3216-0-56637100-1356094932.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis küsimus, et mida tähendab maailma esimene kontsentreeritud kreatiin?

Et kui võtad 750mg kapsli siis on sama mis 44g kreatiini sisse kühveldada :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kui võtad 750mg kapsli siis on sama mis 44g kreatiini sisse kühveldada :ph34r:

:D

Platseeboefekt sõltub väga palju pakendist ja platseeboefekt pole üldse tühine näitaja, mul endalgi toimib kui väga ilus pakend ja vängelt haisev kraam on :D

FTW

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Olen nüüd jõusaalis käinud 1a. Treeninud olen 5x nädalas ja ise olen omale harjutused välja valinud, mingit kava pole jälginud. Toitumine on nagu on, üritan valgurikkale toidule tähelepanu pöörata. Mõnes kuus ikka paaril nädalavahetusel 4-5 õlut ka läheb või midagi kangemat. Selle aasta jooksul olen siis 8kg lihast juurde võtnud. Enne treeninguid kaalusin 62kg, nüüd siis 70kg. Pikkust 178cm (nädala pärast 19a)

Mõtlesin, et kas nüüd oleks õige aeg hakata kreatiini tarvitama. Kuskilt on kõrvataha jäänud, et mida hiljem hiljem hakata tarvitama seda suurem on kasutegur. Nüüd ma ei teagi kas on õige aeg või mitte, sest raskused eriti ei tõusegi enam. Rinnalt kangiga tegin vahepeal 80kg 4-6kordust nüüd jõuan vaevu 70kg kangiga seeria ära teha. Hantlitega olen küll raskust tõstnud hiljuti 31kg peale. Aga ikka on tunne, et ei arene või on toimunud pisike taandareng. Eks osalt ole süü selles, et sai tehtud Prantsusmaa tripp, peale mida sai veel haigeks jäädud. (kuu aega eemal jõukast)

Muidugi ma olen enamik ajast treeninud ka viimased seeriad max raskustega. :lol: See vist ei tule kuigi kasuks? Aga muidu ei tunne, et oleks korralik trenn tehtud. :D Oleks vist mõte proovida veel madalamate raskustega teha ja järjest raskusi uuesti suurendama hakata? Mõtlesin veel seda, et kas kreatiinist üldse kasu võib olla, kui teen näiteks laadimise ära ja tavalisel võtmisel või peale seda tarbin näiteks nädalalõpus õllesid, siis hakkab see kohe tulemust nullima. Omast käest tean, et alko tarbimisega hakkan jubedalt vett välja laskma.

Tuli küll pikk kiri aga mis teha, lõpukirjandi hoog veel sees . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keha ei arene siis see kuu ajane paus teeb väikese languse ikka. Kui ta nüüd ka vaikselt tõusma ei hakka on süüdi üks kolmest - trenn, toit, puhkus. Kõik käivad käsikäes. Peaksid ka ilma kreatiinita hakkama saama.

Kui su eesmärgiks on lihtsalt keha vormis hoida, ei ole kreatiinist mingit tolku. Kui sa tahad sõprade ees kembelda, kes rohkem surub siis kreatiin aitab sind küll. Oleneb su eesmärkidest, milleks sa seda kreatiini ostad. Muidugi kui raha ei mahu panka ära ja pankurid juba helistavad, et tule vii juba oma raha ära, sest pank hakkab täis saama, siis osta kõike, mis sind ainult jõusaali poole panevad jalutama. Mind paneb vahest jäätis trennis rohkem pingutama :D

Kui keha vormis hoidmine/arendamine on eesmärgiks siis ei ole kreatiinil mõtet. Asi peab arenema ka ilma kreatiinita. Viga pead otsima kolmest eelnevalt mainitust. Arvatavasti on süüdi see, mida sa omale suust sisse ajad või siis mida sa ei aja. Samas kui sa juba aasta aega oled ilusti arenenud ja enam ei arene siis pead äkki kavas muutusi tegema. Keha üllatama vahest. Oled oma keha ära harjutanud ja nüüd on ta jälle mugavustsoonis. Üllata teda veidi. Vahest aitab imeväike muutus. Vahest aitab drastiline ümberkorraldus. Kuidas kellelegi.

Loodan, et leidsid midagi endale :)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud nõuannete ja selgituste eest. Kui ma nüüd järele mõtlen, siis enne trippi ma kaalusingi 71 kg ja peale haigust olin juba 69,5kg. Nüüdseks kaal 70kg peal. Järelikult ikka areng toimub. Sain pm selgusele, et kreatiini pole mulle vaja, vähemalt veel. Hakkasin just iseenda jaoks ka täpset treeningpäevikut pidama, et mingi ülevaade oleks. Kahju, et kohe seda tegema ei hakanud aga parem hilja kui mitte kunagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga õige.

Treeningpäevik näitab sulle täpselt kas sa arened või seisad või isegi langeb. Siis saad kohe vastavad korrektuurid sisse viia.

Alguses ei olegi me kõiksetargemad, see tuleb ikka aja möödudes. Paljud vaatavad alguse aastaid/päevi/kuid/dekaade ja mõtlevad, et krt miks ma nii rumal olin :D

post-29847-0-63053200-1367301509.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://physiolgenomics.physiology.org/content/32/2/219.long

Conclusion

In this study, we have identified that short-term CrM supplementation in healthy young men activates genes in the skeletal muscle that are involved in various aspects of osmosensing, protein and glycogen synthesis regulation, satellite cell proliferation and differentiation, cell survival, DNA replication and repair, RNA transcription control, and cytoskeleton remodeling (Fig. 3). We propose that CrM supplementation induces rapid and coordinate induction of these regulatory proteins at the molecular level, resulting in increases in maximal muscle strength and power, FFM, total body water, and total body weight, independent of training and/or dietary intervention.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi nimelt selles, sooviksin hakata kasutama kreatiini jõu ja ka lihaste kasvatamise eesmärgil. Kuidas seda teha, selles pole veel kindel. Laadimisperiood ma väga ei usu, sest kui väidetavalt kreatiin toimib sama hästi ilma laadimis perioodita siis miks ülepingutada? Laadimisega kreatiini võtmise kohta on isegi purgil ilusti kirjas kuidas. 20 g viis korda päevas, 5-6 nädalat ülalpidamisfaasi, 5-10 grammi ja siis 2-4 nädalat ilma ja siis otsast peale. Samas natuke netis ringi tuhnides olen leidnud artikleid kus mainitakse, et tulemused on samad vaid 5 grammi päevas. Seda viimast ma sooviksin proovida, aga kui kaua seda teha tuleb, sellest pole juttu, jääb mulje nagu peaks 5 grammi päevas võtma jäämagi. Äkki on keegi targem kes seda seletada suudaks?

Teine mure, seoses tööga olen ma 3 nädalat tööl, 1 nädala kodus. Töö nädalatel on mu tavaline treening aeg 18- 21:00'ni. kodus olles ei ole mul lihtsalt aega saali minna. Muretsesin sinna hantlid, et midagigi sel nädalal teha saaks, et kasvõi vormi hoida. Aga kodus trenni tegemine on suht koht piiratud ettevõtmine minu jaoks. Kas selline treenimine üldse oleks mõeldav?

Kolmas mure on seoses mu enda sooviga, pikkust on mul eluaeg vähe olnud, vaid 165 cm pikk, kunagi kui 19 aastasena alustasin olin vaid 55 kg, sellest suutsin saada lõpuks 65. Kui vaadata kehamassi indeksit siis olin ma ideaal kaalus. Nüüd kui alustasin aasta tagasi oma treeningutega algas kõik 67 kg, kui esimest korda kaalule astusin. esimese poole aastaga kukkusin tagasi 65 kg peale ja siis hakkas kaal tõusma kuni 70 kg peale. Põhimõteliselt olen siis ülekaalus, Samas ei saa minu arvates kehamassi indeksit rakendata selle harrastuse suhtes, sest kehamassi indeksi järgi on Hr. Kiivikas ka ülekaalus... Minu isiklik soov oleks viia kehakaal 80 kg peale (see saab olema päris raske üritus), peale seda pühendaks treeningud kiirusele, võhmale ja jõule. Aga mis on normaalne kaal jõusaali inimesele? mis muresid võib tekkida pea 10 kg'se kaalu tõusuga kui olen nii lühike?

Loodan ja ootan häid vastuseid ja huvitavaid soovitusi. Üks soov oleks veel, palun mitte pessimistlike vastusi kirjutada, olge nii lahked. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×