Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Olen kreatiini kasutanud viimased 13 aastat ja tähelepanekud on olnud järgmised. Kreatiini tarbimise ajal olen joonud kohvi paar tassi päevas ja tulemust ei ole see negatiivselt mõjutanud, küll aga kindlasti ei ole mõtet süüa kreatiini ja juua koheselt kohvi juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kreatiini kasutanud viimased 13 aastat ja tähelepanekud on olnud järgmised. Kreatiini tarbimise ajal olen joonud kohvi paar tassi päevas ja tulemust ei ole see negatiivselt mõjutanud, küll aga kindlasti ei ole mõtet süüa kreatiini ja juua koheselt kohvi juurde.

Selge, Aitüma Ott !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, võin isiklikult öelda, et oli täiesti märgatav vahe, kui hakkasin kohvi joomist piirama ning jälgima millal joon. Kuid kohvist on samuti kasu - kui natuke aega enne jõusaali minekut juua, tuleb kõva trenn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kreatiini või segada ka kuuma kohvi sisse enne trenni? Jääb kreatiini mõju samaks mis nt. mahlas või kaotab mõju kohvis kuidagi?

Sega kasvõi rinnapiimaga. Aga kofeiin kaldub kreatiinile vastu töötama. Väikestes kogustes päris nulli ei keera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, võin isiklikult öelda, et oli täiesti märgatav vahe, kui hakkasin kohvi joomist piirama ning jälgima millal joon. Kuid kohvist on samuti kasu - kui natuke aega enne jõusaali minekut juua, tuleb kõva trenn

Kui kaua on natuke enne trenni? 10, 30, 60min ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, võin isiklikult öelda, et oli täiesti märgatav vahe, kui hakkasin kohvi joomist piirama ning jälgima millal joon. Kuid kohvist on samuti kasu - kui natuke aega enne jõusaali minekut juua, tuleb kõva trenn

Ma hoiatan siinkohal - kui harjud enne trenni minekut kohvi jooma, siis varsti tuleb kohvi juues normaalne trenn ja ilma kohvita kehva trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma hoiatan siinkohal - kui harjud enne trenni minekut kohvi jooma, siis varsti tuleb kohvi juues normaalne trenn ja ilma kohvita kehva trenn.

Ei, selles suhtes probleemi pole, ei ole kohvi joodik, kõige rohkem tuleb ette hommikutti, aga enne trenni ma ei joo kohvi, kui siis ainult üliharva mingi tunnike enne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma hoiatan siinkohal - kui harjud enne trenni minekut kohvi jooma, siis varsti tuleb kohvi juues normaalne trenn ja ilma kohvita kehva trenn.

T2itsa 6ige!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest creator one

mille järgi valite kreatiini?

hetkel on mul sõelale jäänud need 2 varianti:

http://www.nosterrex.ee/kreatiinid/85-kreatiin-300g.html

(mammut)

ja

http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/0/rea...Creatine(300g)/

(fast)

vahel. hinnad on 100 ja 180. kui mõlemad on kreatiin monohüdraadid, siis loogiline

oleks ju valida odavam. või on veel mingeid argumente?

------------

muide, kas nädalavahetusel toimuval ilumessil fast oma tooteid odavamalt ka müüb? mingi

sooduspakkumine või nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mingit 3 erinevat kreatiini kasutanud ja pole mitte mingisugust vahet täheldanud. Võimalik et vahed on olemas erinevate pulbrite vahel kuid ma arvan et isegi kui need eksiteerivad, pole nad tohutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen mingit 3 erinevat kreatiini kasutanud ja pole mitte mingisugust vahet täheldanud. Võimalik et vahed on olemas erinevate pulbrite vahel kuid ma arvan et isegi kui need eksiteerivad, pole nad tohutud.

Nõustun. Olen ise ka kasutanud kolme erinevat monohüdraati ja mitte mingit vahet pole märgata. Hetkel on kasutusel Fast'i oma, seesamune 300g' aga kohe-kohe otsa lõppemas. Järgmiseks oli plaanis soetada endale prooviks Sci-Tec'i monohüdraat, kuid lähipäevil tuleb Fast'i oma (600g) purk väga soodsalt müügile. Vihje: Osturalli.

Erinevaid kreatiin monohüdraate (ja ka teisi vorme) on nõnda palju liikvel, et ma usun otsuse langetamisel tuleks lihtsalt võtta arvesse seda, et hind oleks esiteks hea, kuid et ka tootja oleks nö. usaldusväärne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma elukese jooksul kasutanud-proovinud ehk umbes 25 erinevat kreatiini. Kokkuvõttes võin öelda, et nendest 3 puhul tundsin tõesti võimast powerit ja laksud hakkasid käima. Ühe puhul tundsin pidevat väsimust ja nõrkust ning ülejäänute puhul vähemalt 40-50 päevaga ei andnud mingit tulemust. Iga toidulisand töötab väga individuaalselt ja siinkohal ei maksa teisi eriti kuulata, vaid võimalusel ikka ise järgi proovida ja iseseisvalt analüüsida. Osadele kreatiinidele on pandud juurde lisaaineid, osadel on erinev töötlus jne. Fitshopis on palju erinevaid kreatiine! Kui ei proovi siis ei saagi teada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhtus on oluline. Mikroniseeritud kreatiin peaks paremini imenduma.

Kreatiini teiste vormidega pole praktiliselt uuringuid tehtud. CEE-ga on tehtud uuring mis näitas, et see laguneb enne kui kuhugi jõuab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Oleks abi vaja kreatiini koha pealt ja ei hakanud uut teemat tegema.

Olen teinud trenni üle 1 kuu. Kas on mõtet kreatiini võtta, kui olen nii vähe veel treeninud end. Või võtavad ainult rohkem treenitud vennad seda kraami?

Juhul kui ostan mingi kreatiini, kas siis FAST CREATINE on õige valik.

Eelnevalt olen lugenud, et koos süsivesikute joogiga on see asi tõhusam, kuid mis oleks võige parem jook selle jaoks?

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Oleks abi vaja kreatiini koha pealt ja ei hakanud uut teemat tegema.

Olen teinud trenni üle 1 kuu. Kas on mõtet kreatiini võtta, kui olen nii vähe veel treeninud end. Või võtavad ainult rohkem treenitud vennad seda kraami?

Juhul kui ostan mingi kreatiini, kas siis FAST CREATINE on õige valik.

Eelnevalt olen lugenud, et koos süsivesikute joogiga on see asi tõhusam, kuid mis oleks võige parem jook selle jaoks?

:(

Kui kõike eelnevalt kirjutatut lugeda, siis saad suht selgust, et krea on ohutu ja võid seda ka trenni tegemata võtta, aga soovitaksin ikkagi aktiivset liikumist ja pidevat ,,pumpamist,,.... kreaga lihtsalt jõunäitajad saavad pisut paremad, kui muidu. Soovitaksin Sulle ,,Eiselt'' kreatiini kuna kasutan seda ka ise, aga väga hästi sobib ka fitness.ee pakutav ,,Kre-Alkalyn® 1500'' selle kohta saad täpsematl lugeda loomulikult fitness.ee- pood- kreatiinid!

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Mida arvate sellisest kombost:

kreatiin (5g) +piim (500g) + viinamarjasuhkur (50g)

Valgupulbri ning Dextro või mõne muu süsivesikupulbri ostmine käib üle jõu, seepärast küsin nõu, kas selline kombo rahuldab valgu- ning süsivesikuvajaduse kreatiini kasutamisel ?

Suur tänu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×