Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

On keegi kasutanud sellist ning mis tagasisidet annaksite selle eest?

http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/0/readmore/40/Creatine(300g)/

Ma usun, et üpris palju on siit sellist toodet kasutanud. Tulemused on õige hääd. Korraliku treeningu ning toitumiseta muidugi tulemused nii head ei ole, kui üldse.

Kõige tavalisem, lihtsam monohüdraat tõesti nagu Invention juba mainis. Kui alustada erinevate kreatiinide võtmist siis alustuseks on see väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed ja leedid, kas keegi on siit proovinud Reflex Nutrition tooteid? Ma mõtlen just kreatiini nende poolt.

Toote nimeks on Creapure Creatine Monohydrate (Reflex Nutrition)

Kodulehel on neil kirjutatud selline jutt, et see Creapure kreatiin on ainukene maailmas, mis on tõestatud läbi labori testide, et sellel ei ole kõrvalmõjusi jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin on kreatiin ja ühelgi teisel kreatiinmonohüdraadil samuti ei ole kõrvalmõjusid. :)

Mõndadel ikka on.. potihaigustest oled midagi kuulnud? :lol: Aga tagasi küsimuse juurde, keegi on proovinud nende tooteid? Et mul on praegu valida kahe firma vahel - BiotechUSA ja Reflex Nutritioni vahel ja see BiotechUSA ei meeldi sellepärast, et nad ei kirjuta purkide peale "ingredientsi".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõndadel ikka on.. potihaigustest oled midagi kuulnud? :lol: Aga tagasi küsimuse juurde, keegi on proovinud nende tooteid? Et mul on praegu valida kahe firma vahel - BiotechUSA ja Reflex Nutritioni vahel ja see BiotechUSA ei meeldi sellepärast, et nad ei kirjuta purkide peale "ingredientsi".

Potihaigus? Ei ole kuulnud küll.

Ingredients on neil sama: kreatiinmonohüdraat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis siis paar küsimust?

Kas on vaja nimelt seda laadimist teha või saab ka ilma hakkama kui võtan kreatiini enne ja pärast trenni??

Ning kui on vabapäev siis võtan ainult hommikuti ja kui aeroobne päev kas siis on mõtet võtta kreatiini enne ja pärast ???

Palun vastust küsimusele ja vastaku need kes midagi teavad asjast!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis siis paar küsimust?

Kas on vaja nimelt seda laadimist teha või saab ka ilma hakkama kui võtan kreatiini enne ja pärast trenni??

Ning kui on vabapäev siis võtan ainult hommikuti ja kui aeroobne päev kas siis on mõtet võtta kreatiini enne ja pärast ???

Palun vastust küsimusele ja vastaku need kes midagi teavad asjast!!!

:)

Kehas on kreatiini kõrge tase vaja saavutada. Laadimisega jõuad sinna kiiremini. Taset hakkad hoidma, kui võtad päevas 5g kreatiini. Teed sa trenni, süüa, käid tantsimas, ratsutad, ujud, sööd porgandit jne ei oma tähtsust. Iga päev 5g ja ongi hea. Trennivaba trennipäev - siin pole mingit tähtsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus siis ''Creatine tabs'' kreatiini kohta. Paki peal on kirjas, et võtta päevas 4 tabletti, kuid kas neil siis ei olegi mingit laadimisperioodi kus võtan rohkem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis küsimus, kui hommikul kreatiini võtta kas võib segada ka tee (külma) sisse või on parem võtta piimaga, mahlaga koos vms?

Võid küll segada, aga pead vaeva nägema, et kreatiin ära lahustuks. Lihtsam on panna pulber lusikaga suhu ja vett peale juua.

Ise tarbin kreatiini, kas koos dextro või siis apelsinimahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu aru olen saanud, siis efektiivsem on teatud koguses süsivesikutega tarbida. Mis see kogus täpsemalt olema peaks siis, peangi silmas just mahlaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole oluline. Süsivesikud kiirendavad mõnevõrra imendumist, aga see ei tähenda, et ta ilma süskariteta ei imenduks. Ja kui sul juba vajalik tase saavutatud, siis ei ole ju tegelikult oluline, kui kiiresti ta sul imendub...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen 16 aastane noormees, 186cm pikk ja kaalun 66kg.olen jõusaaliga tegelenud umbes aasta aega. Viimasel ajal olen hakanud võtma ka kreatiini ja sellega seoses tegib erinevaid küsimusi: kas 1)kreatiini võttmine peatab kasvu? ( olen tähele pannud, et rind pole täielikult välja arenenud)
2)kas tohin võtta kreatiini ja proteiini samal ajal?

Ette tänades!

Muudetud kasutaja fredi95 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan internetis natukene materjali lugeda, et sa saaksid teada, mis on kreatiin ja mille jaoks sa seda üldse võtad :)

http://examine.com/supplements/Creatine/

Kreatiini leidub ka erinevates lihades ning piimatoodetes.

Kui nüüd lugeda, mis on kreatiin ning kuidas ta toimib, siis vastused on:

1) Ei
2) Ei

3) Jah, neid ei olegi ju võimalik kuigi eraldi võtta - pea kõik toit, mis sa sööd, sisaldab proteiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuringute järgi on kasulikum teha nädalane laadimisperiood ehk 4x5g päevas. Saavutad kiiremini maksimaalse kreatiini mõju ja edaspidi hoiad 2x5g päevas. Mõnede uuringute põhjal isegi kasulikum see 5g pooleks teha ja tarvitada 10g päevas 4x 2,5g. :)

Isegi Xplode juhendis kirjas, et tarvitamine 2x5g päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd aasta aega järjest võtsin, mingi aja iga päev, hiljem trennipäevadel(mis tegi ikkagi 4x nädalas). Vaatasin, et pakk kohe otsakorral- tasub siis jätta kuu aegagi paus sisse või kütan edasi? Sest tunnistan, et mingit mõju otseselt ei tunne... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhmh, mis tunnet või mõju sa eeldaksid?

Ei juhtu midagi, jäta vahele.

Mõned uuema aja kreatiinilood ka (need on ainult süviti huvitujatele, kes loevad oma lõbuks ja silmaringi suurendamiseks)

http://suppversity.blogspot.de/2015/05/lean-mass-advantage-of-post-vs-pre.html

- ajastamine, kellel võib kasutamisest suurem kasu olla, jne

http://suppversity.blogspot.com/2015/07/creatine-caffeine-dont-mix-true-or.html

kas koffeiin ja kreatiin sobivad koos

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×