Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Lugesin kunagi kreatiini teemast siinsamas foorumis, et kreatiin vedelikuga segatuna muutub ajapikku kreatiniiniks, mille kohta ma ei tea küll mitte midagi, kuid sealjuures öeldi, et siis ikkagi peale trenni.

Kiire google: Creatinine is a chemical waste product in the blood that passes through the kidneys to be filtered and eliminated in urine. The chemical waste is a by-product of normal muscle contractions. Creatinine is made from creatine.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul sihuke küsimus ,et htr sisladab kreatiini. Kas sellel kreatiinil on mingi aeg ka?Kas ma võin selle enne trenni juba valmis segada või peale trenni alles?

Kindlam on tõesti igaksjuhuks panna ta sheikeri põhja valmis pulbrina ning peale trenni vesi peale lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kas keegi oskab soovitust anda et olen seni võtnud kreatiini kre-alkayne iga päev 1 enne hommikusööki (kapsel) ja enne trennipäevadeel enne trenni 1 et siis trennipäeval kaks tükki.

Osad räägivad et pole mõtet kaks korda võtta trennipäeval et see raiskamine..

Kuidas siis tegelt asjalood on ?

Tänud! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäletamist mööda ei juhtunud kreatiini struktuuriga mitte midagi, kui ta paar tundi veega segatuna seisis.

Pigem paar päeva.

Kui lahus juhuslikult väga happeline pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

On mõni kaasfoorumlane kasutanud ka Mammut creatine nimelist toodet? Tundub odav ja koguselt ka hea. Nimelt on see kvaliteetne asi ja kuidas võtsite seda? Lehel kirjas, et mitte enam kui 3g päevas ainult.

Linki ma vist ei hakka lisama kuna tegemist on kolmanda osapoolte lehega ja reklaamimiseesmärki ei ole mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

On mõni kaasfoorumlane kasutanud ka Mammut creatine nimelist toodet? Tundub odav ja koguselt ka hea. Nimelt on see kvaliteetne asi ja kuidas võtsite seda? Lehel kirjas, et mitte enam kui 3g päevas ainult.

Linki ma vist ei hakka lisama kuna tegemist on kolmanda osapoolte lehega ja reklaamimiseesmärki ei ole mul.

Kuulen sellisest esimene kord. Ilmselt lähiajal on oodata ka Dinosaurusglutamiini ning eelajaloolise vaalaskala proteiini. Nimi müüb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haha, üldiselt on sul õigus jah :)

veel sellest tootest -

6€ ja 300g, 3g päevas (nagu seal öeldud)teeb siis 100 korda/päevaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline kreatiin tundub olevat. Monohüdraat.

Mingi 3g päevas ei anna ta sulle midagi. Lae korralikult nädal-kaks ca. 20g päevas jagatuna 2ks või 4ks. Või siis võta stabiilselt 10g päevas mingi paar kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mammut on Saksa toidulisandite firma Best Body tütarfirma. Suhteliselt uus tegija turul sellest ka sellised hinnad (esialgu). Keegi ei keela sul sama toodet osta 2-3 korda kallimalt.

See 3g jutt mõeldud ilmselt neile kes lihast-jõudu kasvatada ei soovi(tervisesport). Ise laadimist ei poolda. Tarvitasin 3g enne trenni ja 3g peale trenni nii 50 päeva järjest siis paus 2 nädalat ja jälle otsast peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge jutt siis, tänud vastanutele.

Küsiks ära ka kuna siin juba mainitud sai - laadimisperiood - kas sellel mõni vahe ka on kas ma võtan kreatiini laadimisperioodiga või kohe stabiilselt? Või on see täiesti individuaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge jutt siis, tänud vastanutele.

Küsiks ära ka kuna siin juba mainitud sai - laadimisperiood - kas sellel mõni vahe ka on kas ma võtan kreatiini laadimisperioodiga või kohe stabiilselt? Või on see täiesti individuaalne?

Laadimisega kreatiini tase organismis läheb kiiremini üles ja pärast hoiad seda taset. Laadimiseta läheb lihtsalt kauem aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks ära ka kuna siin juba mainitud sai - laadimisperiood - kas sellel mõni vahe ka on kas ma võtan kreatiini laadimisperioodiga või kohe stabiilselt? Või on see täiesti individuaalne?

See on ilmselgelt selle foorumi algajate lemmikküsimus nr 1.

Või siiski nr 2; nr 1 on kevadine kuidas-suveks-2-nädalaga-pekk-maha-saada foorumiteemade torm :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ilmselgelt selle foorumi algajate lemmikküsimus nr 1.

Või siiski nr 2; nr 1 on kevadine kuidas-suveks-2-nädalaga-pekk-maha-saada foorumiteemade torm :huh:

mitte ainult pekk maha vaid lihased suureks, kuuspakk välja ja kuivaks ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kreatiini on mõtet võtta, kui käin ainult jooksmas? Kuna ma EI TAHA kaalust üldse alla võtta, aga teen jõusaalist kuu-poolteist pausi ja käin ainult jooksmas.

Annab see midagi juurde? Aitab massi hoida? Mul see kapi peal seisab niikuinii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa lisad kavasse hüpped,sprindi,plaksuga kätekõverdused , siis peaks kreatiinist plahvatusliku

jõu arendamisel abi olema. Niisama sörk jooksul ei näe ma väga mõtet kreatiini kasutamist. Parem hoia

seda kapi peal kuu aega ja kasuta siis kui lähed jõusaali tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt siit lugesin, et kui pudel viina ära juua, siis see viib lihastest pikka aega kogutud kreatiini varu. Mis sellega mõeldud on?

Kui iga päev võtta 5g ehk laadimistsükleid ei kasuta ja siis sportlikust huvist pudel viina alla libistada, siis peaks tegema laadimise tsükli kohe otsa tegema või võiks jätkata 5g kaupa? Pudel viina viib pikajalise toime nulli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskilt siit lugesin, et kui pudel viina ära juua, siis see viib lihastest pikka aega kogutud kreatiini varu. Mis sellega mõeldud on?

Kui iga päev võtta 5g ehk laadimistsükleid ei kasuta ja siis sportlikust huvist pudel viina alla libistada, siis peaks tegema laadimise tsükli kohe otsa tegema või võiks jätkata 5g kaupa? Pudel viina viib pikajalise toime nulli?

...pikka aega kogutud vee varu*

Kui kreatiiniga hakkad kehasse vett koguma, siis viin rikub ilmselgelt su kuuri pikaks ajaks ära (viib ju suurel hulgal vett kehast välja).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskilt siit lugesin, et kui pudel viina ära juua, siis see viib lihastest pikka aega kogutud kreatiini varu. Mis sellega mõeldud on?

Kui iga päev võtta 5g ehk laadimistsükleid ei kasuta ja siis SPORTLIKUST HUVIST pudel viina alla libistada, siis peaks tegema laadimise tsükli kohe otsa tegema või võiks jätkata 5g kaupa? Pudel viina viib pikajalise toime nulli?

sport ftw!

ei, ma niisama naljatlen. küsimus on päris huvitav iseenesest, seega - "alanbstard to aisle nr5, please", nagu keegi kunagi kirjutas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Sooviks teada, kas kuskil müüakse tühjasid kapsleid. Soov oleks nende sisse panna kreatiini, kuna mugavad kaasas kanda ja tarvitada. Kunagi sai tarvitatud nii ning väga mugav oli.

Kreatiiniks Fast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tõmbaks hommikuse kohvi kõrvale kreatiinilaksu sisse. (või mahl või mida iganes) ja asi mutt. ;)

[Edit: Suhteliselt ebaoluline uuring siin. Ei sobinud tegelt siia] . Mahl ei mõjuta eriti imendumist, kofeiin võib mõjutada aga kogused on vaieldavad. Seega võta millal tahad ja kuidas tahad. Kreatiini jõudmise kiirus oma sihtkohta on ebaoluline kuna keha võime kreatiini omastada ja keha taset püsivalt oluliselt tõsta ei ole võimalik mõne üksiku doosiga. Ükskõik, kuidas seda võtta. Seega loeb ainult pika-ajaline tarbimine.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×