Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

kreatiini vorme on palju erinevaid(monohüdraat, etüülester, krealkalyne jne) ja kõigil on mingil määral erinev toime, kuid põhifuktsioon on siiski sama. ühesõnaga peab kõik järgi proovima et milline sulle sobib/toimib kõigeparemini...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on olemas kahte sorti kreatiine? Ühes mis annavad ainult jõudu ja teised mis nii massi ja jõudu?

Ei. Kui kreatiin annab jõudu ja kui sa jõuad seeläbi treenida suurema raskusega, stimuleerid ka lihasmassi rohkem kasvama.

Erinevate kreatiinide vahe on pigem imendumise protsendis, kui palju manustatud kreatiinist jõuab ka lihasesse, kui palju sellest püsib stabiilses kehale omastatavas vormis, kas kreatiinile peab imendumiseks midagi juurde võtma, kas kreatiinil on mingied kõrvalmõjusid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean, et kohvi on mingil määral diureetilise toimega ja monohüdraat on anaboolse toimega ja kui eesmärgiks on mass sis ei ole soovitatav neid koos võtta...

kuidas on aga kofeiini tabladega? kas kofeiinist tulebki see diureetiline toime?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tean, et kohvi on mingil määral diureetilise toimega ja monohüdraat on anaboolse toimega ja kui eesmärgiks on mass sis ei ole soovitatav neid koos võtta...

kuidas on aga kofeiini tabladega? kas kofeiinist tulebki see diureetiline toime?

Kofeiin ongi diureetikum. Nad on lihtsalt paberil vastandlikud protsessid.

Paraku sisaldavad paljud trennieelsed ergutid kofeiini, samuti joon ma niiehknaa energiajooke (kuna kohvi ma ei tarbi eriti).

Lihas on kolmveerand vesi, seega erilist katastroofi kohvi minu arust ikkagi ei kujuta. Soovitatav annus on 300mg päevane kofeiinil, mis jätab ruumi küll, kui konstantselt kohvit ei lürbi. Nii must ka see elu pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On see kindlasti vajalik? Teeb see kindlasti vahet? Väga vastik oli ikka 4 korda päevas seda viinamarjamahlaga sisse juua.

Lihtsalt tahaks teada, kas see on kindlasti vajalik järgmine kord(kui kunagi jälle hakkan võtma)? Või ei tee see suurt vahet???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On see kindlasti vajalik? Teeb see kindlasti vahet? Väga vastik oli ikka 4 korda päevas seda viinamarjamahlaga sisse juua.

Lihtsalt tahaks teada, kas see on kindlasti vajalik järgmine kord(kui kunagi jälle hakkan võtma)? Või ei tee see suurt vahet???

Juttu siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumal küll kui viinamarjamahl on vastik, siis joo muu mahlaga - ega seal mingit erilist vahet ei ole. Niikuinii meie poemahlad on ühe baasiga paljuski.

Kui mahl ei meeldi, siis joo paljalt, kuigi vaevalt see etem on. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin siit foorumist enda vastust kuid ei leidnud kahjuks, vb jäi miskit kahesilma vahele aga selline küsimus siis. Nimelt ostsin Fast Creatine Monohydrate ja et kui ma alustan seda laadimis nädalat 20g päevas ning reedel tuleb puhkepäev kus võtan siis 5g hommikul ja õhtul tuleb sünnipäev ning pitsitõstmine , et kas viina võib juua?:P

Kui kreatiini laadimisega võtad, siis minu kogemus ütleb, et 1 pidu ja kogu kuur on täielikult maha visatud, alko viib sul vee kehast välja ja niipea enam uuesti kreatiin seda kinni hoidma ei hakka, vähemalt mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis maitsega on Creatine ja kuidas seda kasutada ja millega segada , siin pole kirjas http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/0/readmore/40/ , ainult kui et 5 g x 4 päevas aga kuidas süüa jne pole ja maitse ka puudu , sooviks abi .

Sel polegi maitset... Segada võid mahlaga nt või võid ka puhalt lusikaga kreatiini võtta ja jood vett peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dextra't peab koos võtma Kreatiiniga ja kui vana sa oled? kui alla 15 siis ei tohiks seda kraami üldse võtta.

kreatiini võiks võtta DEXTROga. mida see kreatiin sis 15 a teeb nii hullu? :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Minu esimene küsimus oleks, selline, et kui ma olen võtnud peale trenni 3-5g kreatiini (4x nädalas), siis millal tuleks teha kreatiini võtmise sisse paus ja kui pikk?

Teine küsimus oleks selline, et kui ma võtan peale trenni süs+valk+krea, siis millal mul tasuks võtta massilisajat (ntx mass2?). Peale trenni pole vist väga mõtet, kui ma juba süs-krea-valku koksi joon.

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul selle kreatiini pakendi ( purk vms ) selle peal pole kirjas, kuidas võtta?? Tavaliselt on sinna kirjutatud, et mingi 4 nädalat või 5 nädalat võtad, see on siis nagu see kuuri aeg ja siis mingi nädal pausi jälle sellest jne. Vaat järele, äkki on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×