Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Tere,

Mida arvate sellisest kombost:

kreatiin (5g) +piim (500g) + viinamarjasuhkur (50g)

Valgupulbri ning Dextro või mõne muu süsivesikupulbri ostmine käib üle jõu, seepärast küsin nõu, kas selline kombo rahuldab valgu- ning süsivesikuvajaduse kreatiini kasutamisel ?

Suur tänu

Tahad neid kokku segada ? Ei soovitaks. Vähemalt piimaga mitte. 2.5% piim iseeneset ei ole ka suurem asi valguallikas. Sisaldab umbes samas koguses rasvu ja topelt nii palju süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad naturaalsed massilisajad ongi piim ja jogurt. Sinna sisse pole küll mõtet süsivesikuid segada. Ostad liitrise piima või jogurti ja kõmmutad koos kreatiiniga kõik ära. Aga kahtlen muidugi, kas see tuleb odavam kui valgupulber...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalus juurdevõtmine pole probleem.

500g piim:

Kalorsus:

280 kcal

Valgud:

17 g

Rasvad

12.5 g

Süsivesikud

24 g

17g valku ikka parem kui mitte midagi. Kuigi jah, olen kuulnud, et veega imendub kreatiin kiiremini/paremini.

Muudetud kasutaja ainrom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parimad naturaalsed massilisajad ongi piim ja jogurt. Sinna sisse pole küll mõtet süsivesikuid segada. Ostad liitrise piima või jogurti ja kõmmutad koos kreatiiniga kõik ära. Aga kahtlen muidugi, kas see tuleb odavam kui valgupulber...

Jogurtiga ei tule jah.

Muidu teema algatajale: parem kui mitte midagi. Sv sisalduse järgi pole sul 50g viinamarjasuhkrut (e dextro) vajagi, piisab poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib ka monot võtta kui laadimist ei tee ja päeva peale väikesteks kogusteks jagada. Ja kaalutõusu kreatiinivõtmise ajal ei maksa karta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul peahuvi olekski see, et toidulisand mida võtan oleks töökindel, ning piisavalt taskukohane. Vett seovad need kreatiinid kõik vist kehasse päris palju peale Sarge pakutud lisandi. Või on veel mõni, taskukohasem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida võtta, kuikaalus juurde ei taha võtta, aga lihaskasvu tahaks kiiremat?

Toitumiskava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön monohüdraati kapslitena. Praegu laadimisperiood käsil. Kui ma alati seda peale sööki võtan kas siis on vaja eraldi mingit süsivesikut juurde või piisab sellest mis toidu seest leidub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nendele kes siiskreatiini kasutavad, kas see aitab kah? Annab kohe tunda? ning kas seda tarvitades peavad söögikorrad olema paigas. Nt 60-90 minti peale trenni peab sööma?

Kui tahad tulemusi, siis peavad toidukorrad ka ilma kreatiinita paigas olema. Kui pole, siis pole mõtet ka kreatiini hakata võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad tulemusi, siis peavad toidukorrad ka ilma kreatiinita paigas olema. Kui pole, siis pole mõtet ka kreatiini hakata võtma.

Võib öelda, et toidukorrad paigas, kell 8hommikusöök vareede, siis on 7:30. lõuna kell 12:00 (minutipealt), õhtusöök kell 18:00, aga siit ka mure, jõusaalis olen kell kella 17:45´ni, 15 minutit pesu ja riidevahetus, seejärel sööma, aga kusagil kuulnud, et peale trenni peaks olema 60-90 minutit vahet.

Lihtsalt on nii, ühikaelu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib öelda, et toidukorrad paigas, kell 8hommikusöök vareede, siis on 7:30. lõuna kell 12:00 (minutipealt), õhtusöök kell 18:00, aga siit ka mure, jõusaalis olen kell kella 17:45´ni, 15 minutit pesu ja riidevahetus, seejärel sööma, aga kusagil kuulnud, et peale trenni peaks olema 60-90 minutit vahet.

Lihtsalt on nii, ühikaelu.

Huvitab mind sinu toidukordade kogused ja toitainete jaotus ? Viitsid pane päevane menüü koos kogustega kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks ka 1 küsimus . Nimelt kui võtan kreatiini ilma laadimisperioodita siis kunas see mõjuma hakkab alguses võttes 2,5g 4 korda päevas (5 päeva )ja edasi 5-10g päevas ? plaan kasutada 2 kuud ja siis paus .?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks ka 1 küsimus . Nimelt kui võtan kreatiini ilma laadimisperioodita siis kunas see mõjuma hakkab alguses võttes 2,5g 4 korda päevas (5 päeva )ja edasi 5-10g päevas ? plaan kasutada 2 kuud ja siis paus .?

Kreatiinil ei ole mingit Red Bulli laadset "mõju" kus sa tunneksid et vau, nüüd on energiat juures nii et ära hakka midagi sellist sellelt lootma.

Ise olen 2 aastat kreatiini võtnud ja pole iialgi mingit laadimisperioodi teinud. Ei näe mis tohutut vahet see laadimisperiood peaks tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiinil ei ole mingit Red Bulli laadset "mõju" kus sa tunneksid et vau, nüüd on energiat juures nii et ära hakka midagi sellist sellelt lootma.

Ise olen 2 aastat kreatiini võtnud ja pole iialgi mingit laadimisperioodi teinud. Ei näe mis tohutut vahet see laadimisperiood peaks tegema.

Mina teen alati laadimisega, sest kreatiin on nii odav toidulisand, et mul pole midagi kaotada kui see paarkümmend grammi ka raisku läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovisin http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/0/rea...-%20120kapslit/

2 kapslit hommikul ja 2 enne trenni ja jõudu tuli nii mis mühises.

kaalu tuli juurde ca 2kg, aga see vb kuna toitusin halvasti.

soovitan soojalt :D

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on se norm kui ma võtan j6usaali päevadel (4xnädalas) kreatiini peale trenni nii et kodus segan valmis kreatiin, hera ja malto(süsivesikud vms), v6i oleks parem kreatiini eraldi veega võtta ?

Muudetud kasutaja taavikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib öelda, et toidukorrad paigas, kell 8hommikusöök vareede, siis on 7:30. lõuna kell 12:00 (minutipealt), õhtusöök kell 18:00, aga siit ka mure, jõusaalis olen kell kella 17:45´ni, 15 minutit pesu ja riidevahetus, seejärel sööma, aga kusagil kuulnud, et peale trenni peaks olema 60-90 minutit vahet.

Lihtsalt on nii, ühikaelu.

Ah see siis ongi "toidukorrad paigas"?

Pead ikka müstilisi koguseid sööma, kui nii kasvada kavatsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×