Jump to content
mardus

Ragisevad liigesed

Recommended Posts

Nagu loeks kohe enda kohta. Mul juhtus väiksena täpselt sama moodi, et hüppasin garaaži katuselt alla aga mul õnnestus ka luu ära murda. Saigi sõpradega lihtsalt lõbustuseks lumehange hüpatud aga mingi hetk oli juba lumi hüppamisest nii kõva, et oleks võinud sama hästi juba lumehangest mööda hüpata. Väiksena nii palju mõtlemist siis järelikult ei olnud. Ma küll ei ole 100% kindel, et just see seda põhjustas, kuid tõenäoliselt siiski oli see põhjuseks, miks ka mul põlved ikka päris kõvasti ragisevad. Vaikuses trepist käia on ikka isegi endal vastik kuulata. Suurte raskustega kükkides ka kipun vasaku jala peale rohkem toetuma (murdsin parema jala luu). Mingi aeg üritasin ragisemisele ravi leida, käisin ortopeedide juures, lasin magnetravi teha, ultraheli uuringud aga ei suutnud nemad midagi põhjenduseks tuua. Tegin ka 3 kuud glükosamiini kuuri aga mingit nähtavat/kuuldavat mõju küll ei olnud. Öeldi, et võib olla tuleks pöörduda reumatoloogi juurde. Ehk siis siiani mingit lahendust leidnud ei ole. Kuna tegelen ka jõutõstmisega (mis vast ei ole just kõige parem liigestele :D), siis teen siiski aeg-ajalt erinevate liigesetoitude kuure.

Ka õlaprobleem on mulle tuttav, suutsin eelmine kevad võistlustel surudes õla päris korralikult ära nikastada, et ikka päris mitu kuud ei saanud korralikult suruda. Selle probleemi suutis suuresti lahendada gmaster oma kinesioteipimis oskustega. Tean, et ta on aidanud päris paljusid inimesi siit foorumist, ehk soovitan tema poole pöörduda enda õlaprobleemiga :) Soovi korral saab kontaktid teiping.ee lehelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see trepistkäimise värk on mul ka, eriti hästi on hommikul kuulda, kuna ärkan tavaliselt esimesena ja siis lähen alla kööki vaaritama, siis kohati on ikka väga kõva ragin sees nii põlvedes kui hüppeliigestes. Aga kas sul ka otsest valu nagu ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli ammusest ajas põlved läbi (tantsimise ajast veel) ja enne lihtsalt valutasid, nüüd hakkasid mingi aeg tagasi raksuma ka. Ma hakkasin sellist asja juurde võtma: http://www.vianaturale.ee/epood/nag-(n-atsetuulglukoosamiin)-60 ja loomulikult kalaõli ka, mis teadagi põletikuvastane. N.A.G-d hakkasin hiljuti kasutama ja veel täpselt öelda ei saa, kas mõjub ka pikaajaliselt, kuid esmamulje hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see trepistkäimise värk on mul ka, eriti hästi on hommikul kuulda, kuna ärkan tavaliselt esimesena ja siis lähen alla kööki vaaritama, siis kohati on ikka väga kõva ragin sees nii põlvedes kui hüppeliigestes. Aga kas sul ka otsest valu nagu ei ole?

Mul jah samamoodi, et otsest valu sees ei ole, kuigi on olnud perioode, kus põlved ka valutavad. Praegu piirdub üldiselt raksumisega, vahe peal harva aga mingi väike valu/ebamugavus siiski on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul küünarnukk ragiseb, ranne ka jamas alguses, kui 16 olin, lampi hakkas midagi ei väänanud, pool aastat vingusin, käisin jõukas ikka edasi ja

ranne läks ise korda, mitte et jõukas aitas nüüd aga nuh peaasi et korda läks ja siiamaani, jee :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli ammusest ajas põlved läbi (tantsimise ajast veel) ja enne lihtsalt valutasid, nüüd hakkasid mingi aeg tagasi raksuma ka. Ma hakkasin sellist asja juurde võtma: http://www.vianaturale.ee/epood/nag-(n-atsetuulglukoosamiin)-60 ja loomulikult kalaõli ka, mis teadagi põletikuvastane. N.A.G-d hakkasin hiljuti kasutama ja veel täpselt öelda ei saa, kas mõjub ka pikaajaliselt, kuid esmamulje hea.

N.A.G. on tõesti väga hea liigestele! Olenevalt probleemist võib liigese valu kaduda juba järgmiseks päevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.apteekonline.ee/tootekataloog/liigesed/tl15_arthrostop_comfort_tbl_n60&add_to_cart=1

Olulisel määral odavam. Koostise poolest lisaks ka väike kogus c-vit + mingit kollageeni.

Huvitav, kummal juhul on viga 1. 100 mg toimeainet, teisel 1500 mg. Nii suurt vahet tegelikkuses ei tahaks uskuda. Aga kui see on nii, siis tuleb Arthrostopi eelis lausa 10x.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Viimasest postitusest palju aastaid möödas. Ennast kimbutab sama mure, kõik kohad raksuvad. 
Kas on olnud kellelgi glükosamiinist + omega 3-st näiteks abi või mõnest muust ?
 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×