Jump to content
mardus

Ragisevad liigesed

Recommended Posts

Mida hullu võib näppude raksutamine teha?

Näppude pidev kraksutamine võib avalduda vana eas kus need liigesed hakkavad valutama, samuti hakkavad need liigsesed suuremaks minema. Sellel müüdil et kõvadel löömameestel on suured nukid, kuna enne peksmist nad raksutavad käsi võib seega isegi tõepõhi all olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näppude pidev kraksutamine võib avalduda vana eas kus need liigesed hakkavad valutama, samuti hakkavad need liigsesed suuremaks minema. Sellel müüdil et kõvadel löömameestel on suured nukid, kuna enne peksmist nad raksutavad käsi võib seega isegi tõepõhi all olla.

Ei, ei või. See, just nagu see löömameeste lugu, on müüt.

See on tegelikult juba ammu murtud müüt, aga naised saunas siiamaani räägivad jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ei või. See, just nagu see löömameeste lugu, on müüt.

See on tegelikult juba ammu murtud müüt, aga naised saunas siiamaani räägivad jama.

Oled kindel et näppude ragistamine ei tee liigeseid suuremaks? Ma olen seda kuulnud isegi nii mõnegi arsti käest, ja mitte pikka aega tagasi.

Muudetud kasutaja MWEchamp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ikka ei ole küll nii, et mida suurem löömamees, seda suuremad nukid. non-sense.

old-schooli mürakarudel on nukid täitsa sirged.. ega nad siis vähem "löömamehed" pole??

Mida rohkem nukke "lihvid" treenides, seda väiksemad nad on..

See on tõesti mingi rullnokkade müüt, ilmselt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel et nappude ragistamine ei tee liigeseid suuremaks? Ma olen seda kuulnud isegi nii mõnegi arsti käest, ja mitte pikka aega tagasi.

Jah. Just nagu lollide nägude tegemisel ei jää mingi eriti loll nägu ette pidama.

Või noh, oleneb näost :rolleyes:

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ikka ei ole küll nii, et mida suurem löömamees, seda suuremad nukid. non-sense.

old-schooli mürakarudel on nukid täitsa sirged.. ega nad siis vähem "löömamehed" pole??

Mida rohkem nukke "lihvid" treenides, seda väiksemad nad on..

See on tõesti mingi rullnokkade müüt, ilmselt :rolleyes:

Ma mõtlesin seda müüti just aspektist et näppude kraksutamine teeb näpud suureks. Big poppa pump arvas aga et ei tee. Mina aga olen mitme arsti käest kuulnud et teevad. Ei teagi kus see tõde nüüd on. Mingil määral võib see muidugi individuaalne ka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin seda müüti just aspektist et näppude kraksutamine teeb näpud suureks. Big poppa pump arvas aga et ei tee. Mina aga olen mitme arsti käest kuulnud et teevad. Ei teagi kus see tõde nüüd on. Mingil määral võib see muidugi individuaalne ka olla.

Ei, ei või. Need raksud, need tulevad sellest et sinna kogunenud gaasid vabanaevad liigeskapslist.

See mis peaks sõrmi või liigeseid sealjuures suureks tegema, mina küll aru ei saa. Samuti ei ole seda mitte üheski uuringus leitud, niiet te olete seal paadis väga väikese rühmaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul raksusid juba lapsena, siis, kui ma mingit sporti veel ei teinud. Ma arvan, et see raksumine ei ole seotud ei spordi tegemise, ega ka mittetegemisega.

Sama siin!!! Ma algatasin siin kunagi sama teema, siis ma päris õiget vastust ei saanudki. Arvati lihtsalt, et liigesed on omadega õhtal. Liigesed rakusuvad praegugi ja siiani pole keegi suutnud seda ära seletada, miks see nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on eluaeg põlved raksunud ja see polegi häirinud, sest valu nad pole teinud, aga viimasel ajal olen tähele pannud, et triitsepsit tehes- just prantsuse surumist, siis parem küünarliiges on nagu "lukus" , kraksub ja valus harjutuse esimese poole, hiljem hakkab nagu liikuma ilusti. Ja millegi pärast on põlve - ja randmeliigesed vahel valutama hakanud, mitte üldsegi trennis- selline tuim valu lööb aeg ajalt sisse. Mulle tundub, et enne kui ise mingeid lisandeid sööma hakkan, käin äkki ortopeedi juures ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Linaseemne õli peaks aitama :rolleyes: Kuskil oli sellest siin kirjutatud.

Justnimelt, samuti ka kalaõli. Tean konkreetselt inimesi, kes viimase tarvitamise tõttu on vabanenud kaela ragisemisest ja ka liigestega seotud seljahädadest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen kuulnud ka sellisest asjast nagu glükoosamiinsulfaat - pidi ka kõhrkudet ja liigeseid tugevdama

Alles hiljuti tulid uuringud, et glükosamiin ei avalda liigestele mingit efekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just - kõik, mis liigub, tahab määrimist. Seetõttu on oluline toiduga saadavate rasvade koostis, sealhulgas on eriti oluline oomega-3 rasvhappeid sisaldavate kalaõlide eelistamine.

Yks asi on toitumine, teine, mida tahaks r6hutada on t6siasi, et k6ik, mis on loodud liikumiseks, peavad ka liikumist saama. Siin tuleb vahet teha, kas siis ylekaalu vms t6ttu ylekoormusel liigutamisel.

Ys v6imle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas aitavad n-3 rasvhapped liigeste raksumise vastu?? Teatavasti liigesevedelik koosneb proteoglükaanidest (valk + glükoosaminoglükaanid) ja veest. Või mõtlesite siinkohal, et n-3 rasvhapped vähendavad põletikulisi protsesse üldiselt, sealhulgas ka liigestes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära usu kõike mida kuuled.

Selles suhtes, et tegu on reaalse teadusliku uuringuga. Loengus õppejõud andis lugeda. Ise kahjuks algmaterjalile ligi ei pääse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega seda vedelikku rohkem toota saab,et kas on mingid kindlad ained mis mängivad juhtrolli selle tootmises?
Mul on väiksest peale vasak õlg raksunud. Olen sellega tihti ka arstide jutul käinud. Tuli välja, et ma olin lapsena selle vedeliku kapsli katki teinud kuidagi ning nüüd kui kapsel terve pole seal piisavalt vedelikku. Mulle süstiti sellist hägust valget ainet otse liigesesse. Nüüd raksub väga harva, ehk nädalas korra kui sedagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teha, või mida peaks sööma ,et õlg ei kraksuks... Kui rinnalt surun siis vasak käsi jääb nagu kuskile taha kinni ja käib kraks siis saab edasi lükata. Teen õla ringe siis käivad ka kraksatused läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla glükoosamiin aitab, oleneb mis selle raksumise põhjuseks on.Kui valu ei ole, siis tõenäoliselt pole vaja muret tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×