Jump to content
mardus

Ragisevad liigesed

Recommended Posts

Võimas värk

Söö kyänit, joo vemmat peale ja maksa pendlimehele (need kasvatavad isegi hamba-augu kinni)

või

mine spordiarsti või kiropraktiku juurde.

Võtsite kokku kõik mida tundsin kui lugesin seda posti.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, et katuseaknast Marss naise põlvedele ei paista, võtab jälle kõhre ära...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, et katuseaknast Marss naise põlvedele ei paista, võtab jälle kõhre ära...

Teretulemast tegelikku maailma, mis ei mahu alati koolis pähetaotud raamidesse. Tundub, et ikka mõnuga on taotud. Loodetavalt ei tule Sul endal selliste probleemidega rinda pista.

Ise hindan foorumit, kuna siin saab jagada isiklikke kogemusi, millest võib kellelegi ka abi olla. Isegi kui järeldused tunduvad kummalised või lausa valed, siis sündmused olid just nii nagu kirja panin. Loodetavalt ortopeedid ikka oskavad röntgenipiltide pealt välja lugeda, kas põlvel on kõhr peal või mitte ja millal see tagasi kasvama hakkas. Kogu see põlvedega jama kestis üsna pikka aega ja mingi ravi ei andnud tulemust, kuni selgus põhjus.

Rohkem infot võib leida siit . Ei pea ennast antud teemas eksperdiks, aga õnneks tean inimesi, kes on võimelised ka selliseid probleeme lahendama. Elu on piisavalt salapärane ja keerukas ja ainult väga ennast täis inimene võib arvata, et ta teab kõikidele küsimustele vastust. Enda teadmised on saadud puhtalt tänu sellele, et elu meid sellise probleemiga kokku viis. Muidu nähtavasti ei usuks ise ka. Vähemalt mõju tugevust.

Muudetud kasutaja urmasg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid imelisi tervenemislugusid on ajakiri "Tervendaja" täis. Paraku teistele inimestele nendest kogemustest midagi kasu ei ole. Naisega koos magate ühes voodis ja temal kaovad saladuslikult põlvekõhred ja veel kiiremini taastuvad ja sinul sellist probleemi ei esine. :rolleyes: Ja et arstid lollid on ja midagi öelda ei oska, seda teavad nagunii kõik. :D

Muudetud kasutaja ROtter poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle väite,et arstid on lollid tõid sa ise välja.Mingisugune tahtlik solvumise teema jälle vist.

Mõni mees võiks postituses # 123 kõik laused läbi lugeda ja loetust ka aru saada.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisega koos magate ühes voodis ja temal kaovad saladuslikult põlvekõhred ja veel kiiremini taastuvad ja sinul sellist probleemi ei esine. :rolleyes:

No teisel oli ju veesoonte rist.. ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No teisel oli ju veesoonte rist.. ^_^

Tehku lihtne katse - vahetagu voodis magamiskohad ära ja paari kuu pärast on kõik selge- kas hakkavad urmasg -l põlvekõhred kaduma või mitte. :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutage parem enda arvamustest liigeste/selja ragistamise kohta. :)

Tsiteerin ühte tuttavat füsiot: "Halb et käis, hea et ära käis"

Pm võid sa selle pideva ragistamisega liigest lõhkuda või veelgi ebastabiilsemaks muuta.

Minu seljahädaline sõber laseb enda kallale ainult Tiit Ilvest ja ülejäänud aja üritab olla nii, et kuskilt ühtegi raksu ei tuleks, rääkimata ragistamisest.

Eks siis oleneb sellest, mis seis sul seal on, millised on selle konkreetse ragistamise plussid ja miinused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehku lihtne katse - vahetagu voodis magamiskohad ära ja paari kuu pärast on kõik selge- kas hakkavad urmasg -l põlvekõhred kaduma või mitte. :D

Selliseid katseid on külluses tehtud ja ma ei ela enam selles korteris. Sellega tegelevad ka arstid mujal maailmas. Hiinas on selliseid teadmisi arvestatud aasta tuhandeid juba. Ega siis alati ei pea kõhr ära kaduma. Oleneb, milline keha piirkond jääb tugevama mõju alla ja mis inimesel on nõrgem koht. Geobioloogiliste anomaaliate kohta on külluses materjali. Keda asi huvitab, leiab info üles. Näiteks arstist, kes asja uurinud Saksamaal Ernst Hartmann. Milleks vaja mul endale kahju teha, kui on nii mõnelgi tuttaval voodi teise kohta nihutatud, peale mida unekvaliteet või mingi häda on kadunud. Vaadake või looduses avatud silmadega ringi. Ega siis puu ei kasva lihtsalt niisama ühele poole viltu justkui tahaks mõne koha pealt ära minna. Mul omal aias selline õunapuu, mille isa istutas veesoone peale. Kõik puud on sirged, aga see selgelt ühele poole viltu.

Siin oli küsimus liigeste kohta ja kõhre taastumisest. Mul puudub vajadus midagi rohkem tõestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutage parem enda arvamustest liigeste/selja ragistamise kohta. :)

Liigesepindu katab liigesekõhr, see kulub ja uueneb pidevalt. Liigesekõhre uuenemine on aeglasem kui kulumine, sellele protsessile avaldavad mõju raske füüsiline töö, traumad, ainevahetushäired, ka pärilikkus. Kõhre uuenemine vajab sobivat liikumist, kuid töötamisel või sportimisel tekkivad ülekoormused kahjustavad liigselt liigesekõhre. Kõhr õheneb ja mureneb ning sellesse tekivad väikesed õõnsused ja lõhed. Kõhre ebaühtlus põhjustab praksumist ja naksumist liigeste liigutamisel. Liigesekõhr asub liigesevedelikus, mida on ainult mõni tilk ja peale liigese liigutamist pääseb ta igale poole vahele ja sellepärast on ka kergem tunne ja liigese kangus väheneb.

Kõhrerakud toodavad uut kõhre ja ehitusmaterjalideks on glükoosamiin, kondroitiinsulfaat ja MSM.

Nii et profülaktikaks oleks väga sobilik paar korda aastas teha glükoosamiini, kondroitiinsulfaati ja MSM sisaldavate toodete kuur.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal käivad ka raksud õlgades läbi kui treenin õla lihast , või treenin triitsepsid , jalad ka raksuvad , aga no selle probellemiks võib olla see , et mõlemad jalad on korduvalt murtud olnud ja väänatud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid katseid on külluses tehtud ja ma ei ela enam selles korteris. Sellega tegelevad ka arstid mujal maailmas. Hiinas on selliseid teadmisi arvestatud aasta tuhandeid juba. Ega siis alati ei pea kõhr ära kaduma. Oleneb, milline keha piirkond jääb tugevama mõju alla ja mis inimesel on nõrgem koht. Geobioloogiliste anomaaliate kohta on külluses materjali. Keda asi huvitab, leiab info üles. Näiteks arstist, kes asja uurinud Saksamaal Ernst Hartmann. Milleks vaja mul endale kahju teha, kui on nii mõnelgi tuttaval voodi teise kohta nihutatud, peale mida unekvaliteet või mingi häda on kadunud. Vaadake või looduses avatud silmadega ringi. Ega siis puu ei kasva lihtsalt niisama ühele poole viltu justkui tahaks mõne koha pealt ära minna. Mul omal aias selline õunapuu, mille isa istutas veesoone peale. Kõik puud on sirged, aga see selgelt ühele poole viltu.

Siin oli küsimus liigeste kohta ja kõhre taastumisest. Mul puudub vajadus midagi rohkem tõestada.

Sa ju ei tee endale kahju, pärast paned lambanaha põlvede alla ja kõhr hakkab tagasi kasvama ja kiiresti ning paari kuu pärast saad juba joostagi. :rolleyes:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid katseid on külluses tehtud ja ma ei ela enam selles korteris. Sellega tegelevad ka arstid mujal maailmas. Hiinas on selliseid teadmisi arvestatud aasta tuhandeid juba. Ega siis alati ei pea kõhr ära kaduma. Oleneb, milline keha piirkond jääb tugevama mõju alla ja mis inimesel on nõrgem koht. Geobioloogiliste anomaaliate kohta on külluses materjali. Keda asi huvitab, leiab info üles. Näiteks arstist, kes asja uurinud Saksamaal Ernst Hartmann. Milleks vaja mul endale kahju teha, kui on nii mõnelgi tuttaval voodi teise kohta nihutatud, peale mida unekvaliteet või mingi häda on kadunud. Vaadake või looduses avatud silmadega ringi. Ega siis puu ei kasva lihtsalt niisama ühele poole viltu justkui tahaks mõne koha pealt ära minna. Mul omal aias selline õunapuu, mille isa istutas veesoone peale. Kõik puud on sirged, aga see selgelt ühele poole viltu.

Siin oli küsimus liigeste kohta ja kõhre taastumisest. Mul puudub vajadus midagi rohkem tõestada.

Koli parafoorumisse oma jutuga. Võibolla seal leiad endale takkakiitjaid.

Su naisel olla olnud Hartmanni rist pea all? Otsisin Hartmanni risti kohta ja päris hirmuäratav:

100% of people who get SECONDARY CANCER.

95% of people who get CANCER were sleeping &/or working in a GS place before or at the time the cancer was diagnosed.

95% of children who are HYPERACTIVE, have LEARNING DISABILITIES or are DIFFICULT TO CONTROL.

95% of people who get aids.

80% of parents/caregivers who ABUSE CHILDREN.

80% of DIVORCES are by one or both partners being GS.

80% of couples who CANNOT HAVE BABIES, one or both are GS.

80% of women who have a miscarriage.

80% of babies who died of COT DEATH.

70% of M.E. (Post Viral Fatigue) sufferers.

70% of people who are ALLERGIC TO FOOD/DRINK.

Ja Su õunapuu tahab Su aiast ära minna?

Neid veesooni ja maa-aluseid jõgesid leitakse igas korteris ja toas, kus pendeldamas käiakse. Seega esineb neid ka väga tihedalt. Viimane kord, kui ma metsas käisin, olid puud taeva poole sirged, mitte ei põgenenud veesoonte ega Hartmanni ristide eest.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma igaks juhuks küsin üle, et kas kogu see soovituste jada kehtib samamoodi ka nö "krigisemisel" mis küll kuulda ei ole aga katsudes on kõigile tunda? Ei väljendu ainult sporti tehes vaid niisama seda kohta liigutades.

Kannakõõlus jooksmisest ja käevarre oma kaevamisest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda mida teha kui hüppeliiges raksub. Raksud käivad läbi kõndimisel ja joosmisel ja kergevalu ka sees. Vahepeal enam ei ragisend aga kui tuli üks kõvem trenn peale on jalg taas ragisema hakand koos kerge valuga. Tegelen muidu jalgpalliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Minul on ka mure. Olen 32 aastat vana. Juba poolteist aastat kõik kohad ragisevad. Labajalad, õlad, küünarnukid, kael, puusad, pöidlad, lõug. Põlved kõige hullemad, krudisevad ja ragisevad, nagu oleks riisiterad sees.

Lisaks põlved valutavad, õlg valutab, alaselg valutab ja rinnakorvi vahelisel alal on valu. Arstid ei leia mitte midagi. 10 MRT-d tehtud - mitte midagi. Tunnen nagu käed ja jalad jms kohad millega toetun väsivad ka liiga kiirelt.

Olen ise võtnud Arthrostopi, Arthyli, kalakapsleid, D vitamiini, magneesimi, kaltsiumi. Ja seda 1,5 aasta jooksul. Ühtegi tulemust ei ole. Rumatoloog on teinud mitu korda testid, need ei näita midagi, ka pildid ei näita reumat ja samuti ei ole midagi paistes. Puugitestid on tehtud 2 korda. Klamüüdia test on negatiivne. Katkiseid hambaid ei ole, mandleid ei ole. Üldine veri on korras.

Varem olin terve, käisin omaalgatuslikult jõusaalis, võimalik, et ei toitunud päris nii nagu peab. Aga 1,5 aastat ei ole enam julgenud midagi liigutada. Selle ajaga võiks ju mingisugusest ülepingutusest asjad hakata lahenema?

Palun andke nõu. Ehk oskab keegi mingit head tohtrit soovitada kelle poole saaks veel pöörduda.

Muudetud kasutaja neke poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatusekaaslane.

Ajaga on mul asi "paremaks" muutunud. Miks jutumärgid: osa kohti sel kujul enam häält ei tee, tunda annavad oluliselt vähem aga kohati on muutunud lihtsalt - asukoht, aistingud.

Aastaid võttis see küll aega. Mitte, et hetkel, jah, ideaalne oleks.

Kes lahendab müsteeriumi, võiks vabalt Nobeli saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda mida teha kui hüppeliiges raksub. Raksud käivad läbi kõndimisel ja joosmisel ja kergevalu ka sees. Vahepeal enam ei ragisend aga kui tuli üks kõvem trenn peale on jalg taas ragisema hakand koos kerge valuga. Tegelen muidu jalgpalliga.

Tõenäoliselt oled hüppeliigest vigastanud ja pindluu ei pruugi päris oma kohal olla.

Tere!

Minul on ka mure. Olen 32 aastat vana. Juba poolteist aastat kõik kohad ragisevad. Labajalad, õlad, küünarnukid, kael, puusad, pöidlad, lõug. Põlved kõige hullemad, krudisevad ja ragisevad, nagu oleks riisiterad sees.

Lisaks põlved valutavad, õlg valutab, alaselg valutab ja rinnakorvi vahelisel alal on valu. Arstid ei leia mitte midagi. 10 MRT-d tehtud - mitte midagi. Tunnen nagu käed ja jalad jms kohad millega toetun väsivad ka liiga kiirelt.

Olen ise võtnud Arthrostopi, Arthyli, kalakapsleid, D vitamiini, magneesimi, kaltsiumi. Ja seda 1,5 aasta jooksul. Ühtegi tulemust ei ole. Rumatoloog on teinud mitu korda testid, need ei näita midagi, ka pildid ei näita reumat ja samuti ei ole midagi paistes. Puugitestid on tehtud 2 korda. Klamüüdia test on negatiivne. Katkiseid hambaid ei ole, mandleid ei ole. Üldine veri on korras.

Varem olin terve, käisin omaalgatuslikult jõusaalis, võimalik, et ei toitunud päris nii nagu peab. Aga 1,5 aastat ei ole enam julgenud midagi liigutada. Selle ajaga võiks ju mingisugusest ülepingutusest asjad hakata lahenema?

Palun andke nõu. Ehk oskab keegi mingit head tohtrit soovitada kelle poole saaks veel pöörduda.

Ega muud ei oskagi soovitada kui et füsio juurde ja ükshaaval hakata üle vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt oled hüppeliigest vigastanud ja pindluu ei pruugi päris oma kohal olla.

Ega muud ei oskagi soovitada kui et füsio juurde ja ükshaaval hakata üle vaatama.

Minu arvates on probleem ka selles, et meie arstid vaatavadki ühte murekohta korraga. Üks vaatab selga, teine õlga, kolmas põlve. Oleks vaja arsti kes suudaks panna kokku üldpilti. Kuna terve keha andis alla suhteliselt päevapealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×