Jump to content
grotesque

jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

Recommended Posts

Olen juba praktiliselt 2 kuud rattaga ringi kihutanud ja iga päev. Mõnikord lausa 2 korda päevas. Keskmiselt siis kokku 4 tundi päevas. Ja tulemusi pole kuskilt näha..kintsud ei ole ikka peenemaks läinud.. :unsure:

Kas sul on hingamine on korras? Rattasõit õige hingamise juures viib rasva % alla, muidugi juhul kui sa hiljem seda üle ei söö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga korras ta nüüd minu arust ka ei ole..sest iga kord, kui ma nt. mäest üles lähen rattaga, jooksen vms, siis tekib selline n.-ö. õhupuudus nagu. kunagi käisin kopsuarsti juures ka ja mõnda aega hingasin sisse mingit astmapiipu, sest arst arvas, et mul on tõenäosus koormusastmasse jääda.

nt. peale sportimist tekivad mul enamjaolt köhahood.

:unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, sel juhul soovitaks kindlasti konsulteerida arstiga, ega sa ära surema ei hakka. Ära suremist tuleks kindlasti proovida vältida, sest see on tervisele väga kahjulik, kuigi välistab näiteks vähki ja muudesse suguhaigustesse nakatumise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma hakkasin nüüd kaalujälgijate rühmas käima ja selgus, et seda punktisüsteemi ainult sealt saabki. mulle anti spetsiaalne väike raamat, kus kõik punktid ees, mida miski toiduaine sisaldab. selgus, et üks väike ?okolaad=7 banaani=7 punkti :D paneb hämmastama, mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui väidate et kulutate kuni 4 tundi päevas rattaga sõites, võiksite süüa mida tahate, ma arvan et probleem on selles, et te suudate süüa kõik selle kulutatud energia rämpstoiduga tagasi, muud loogikat siin ei ole. Selline mees nagu Indrek Otsus sõidab 3 tundi päevas keskeltläbi ja saab iga päev süüa 5000 - 6000 kcal, see on hirmus hunnik toitu, kindlasti ei ole teie tempo analoogne kuid kulutus aktiivselt on siiski üksjagu suur, nii et isegi 3000 kcal söömine on üksjagu aeganõudev tegevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

punktilugemine aitab raudselt! ja parim variant seda ise ette võtta on muretseda endale kaalujälgijate internetipoest http://www.weight-watchers.ee/pood2/ flexipunktid cd - esimese hooga võib tunduda, et 395.- eeku(pluss soovi korral ka 200.- aastase litsentsi eest, mis annab juurde 4000 erinevate firmade toodete punktid) välja käia on tiba soolane, aga mõeldes, palju tuleks tasuda iga nädal rühmas käies, on ikka kasud sees! B)

ja väga hea oleks sinna juurde tekitada ka punktikalkulaator(ca 180.-eeku), mida saab, aga, osta vist kahjuks ainult otse rühmast...

ühe huvitava inglisekeelse toitumisprogrammi saab installida ka endale siit http://www.roche.ee/roche.php?id=73#installeerimine

aga sellega pole ma ise jõudnud veel täpsemalt tutvuda...

ps! jalgrattasõit ja spinning on super! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline mees nagu Indrek Otsus sõidab 3 tundi päevas keskeltläbi ja saab iga päev süüa 5000 - 6000 kcal, see on hirmus hunnik toitu, kindlasti ei ole teie tempo analoogne kuid kulutus aktiivselt on siiski üksjagu suur, nii et isegi 3000 kcal söömine on üksjagu aeganõudev tegevus.

Kas äkki ei saaks seda veidi kommmenteerida?

Olen nagu aru saanud,et kolm tundi nädalas olevat palju - ja nüüd äkki kolm tundi päevas?!

Asi nimelt selles,et olen ise viimased pool aastat sama moodi treeninud.Päevane toidukaloraazh ~4500-5000.Ja kuna organism on ülimalt endomorfne,ei tule mingi rämpstoit minu puhul kõne allagi(eelnevalt õnnustus poolteise aasta jooksul langetada kehakaal ~200kg'lt 105 kg'ni;paraku langesid ka tulemused).

Nüüd on kõik(tulemused) hakanud paremuse poole minema;kaal küll tõusis 112-115kg'ni,a rasvaprotsent väheneb ...(on see ikka võimalik,äkki riist valetab?)

Kuna pidasin taolist trenni ,vaatamata positiivsele efektile,totaalselt valeks,ei julenud siin midagi küsida ka ..., B)

ja nüüd tuleb välja,et olen - mingil määral - hr.Otsus't plagieerinud, :o

Olen ma siis mingi friik,kes saavutab tulemusi täiesti valesti treenides, ;)

või on see mingi vanakeste eripära - ma kah juba 40 ...

või ...

no hr.Otsus ju ei ole friik, ;)

eisaaenammillestkiaru.

Äkki suudavad targemad midagi lahti seletada?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on isiklik värske kogemus.Selle aasta mai lõpus kaalusin ma 106 kilo ja võtsin ennast kokku ja lihtsalt ei söönud enam ei saia ega leiba,magusat ja ööseks,muidu sõin nagu tavaliselt .Kuu aja jooksul tegin 4 niiöelda tühjaks laadimis päeva ja eile kaalusin ma 95 kilo.(trenni tegin väikeste raskustega ja rulluiskudega käisin ka sõitmas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, kas tõesti kõik, kes teevad miskit sporti, loevad kaloreid, söövad lisaaineid ja peavad päevikut?

Olen alates 15. eluaastast mütanud saalis, ja noh, ega tulemusi ka pole :blink: peale hea enesetunde. Eelmise aasta lõpust sõidan ka rattaga - ehk siit koorub vastus...minu kogemus ütleb, et teeb küll rattasõit peenemaks :ph34r: , ise olen kaotanud suvega (2-3 x nädalas maatikuratast kuni 50 km kord kõva intensiivsusega ja saali ka veidi, nii kaks korda nädalas - kes see suvel seal saalis ikka viitsib vinduda) kuus kilo - 84kg-lt 78 kg-le...ja ei ole pidanud päevikut, mida söön;)

Samas on siinolijate jutt jummala õige - mahavõtmiseks (mahutegemiseks ja parema vormi saavutamiseks) on paras sõita vähemalt 90 minutit pulsiga 125-130, max 140. Ja palju juua. ainevahetus töötab ja kilod kuluvad:)

Edu kõigile, ralff

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõidan üle päeva ratast, nii ca 50km. Ja 105 kilost sai kahe kuuga 91kg, olen tulemusega väga rahul. No ok, rasvasest toidust loobusin ja 3 nädalat sõin CLA`d ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×