Jump to content
maza

süda

Recommended Posts

No vanadusaastatel saavad olema südamehädad, sest vaevalt et mõni 80-aastane vanapapi hakkab kangi tõstma jne. Südamehädad tekivad sellest, et ükskõik mis kehaosa treenid "arenevad" ka automaatselt südamelihaseid, mis ka "hakkavad kaduma" kui trenni ei saa. Vähemalt on see minu oletus :unsure:

Ja kas mitte geenidest ei sõltunud kui suureks saad lihaseid treenida? St. vaevalt et igaüks ennast õhupallikujuliseks treenida saab, igal inimesel on oma piir.

See on nüüd küll loll väide, et kui nooruses teed sporti siis vanaduses tekivad südamehädad.

Inimesed, kes harrastavad sporti elavad üldjuhul teistest kauem, kuna nende süda on tugevam. Ja sporti harrastavate inimeste organismid on üldse tugevamad ja ei ole haigustele niivõrd vastuvõtlikud, kui seda on "tavakodanike" organismid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vanadusaastatel saavad olema südamehädad, sest vaevalt et mõni 80-aastane vanapapi hakkab kangi tõstma jne. Südamehädad tekivad sellest, et ükskõik mis kehaosa treenid "arenevad" ka automaatselt südamelihaseid, mis ka "hakkavad kaduma" kui trenni ei saa. Vähemalt on see minu oletus :unsure:

Ja kas mitte geenidest ei sõltunud kui suureks saad lihaseid treenida? St. vaevalt et igaüks ennast õhupallikujuliseks treenida saab, igal inimesel on oma piir.

See on nüüd küll loll väide, et kui nooruses teed sporti siis vanaduses tekivad südamehädad.

Inimesed, kes harrastavad sporti elavad üldjuhul teistest kauem, kuna nende süda on tugevam. Ja sporti harrastavate inimeste organismid on üldse tugevamad ja ei ole haigustele niivõrd vastuvõtlikud, kui seda on "tavakodanike" organismid.

Ennekõike sõltub see geenidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No...kuidas võtta kas ma saaks Arnoldi Või Ronnie suguseks,sest ka Arnoldi ajal olid sellised ained mis praegu keelatud...kuid ehk ma liiga vana juba,et sinna maani jõuda...(15a.olen)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vanadusaastatel saavad olema südamehädad, sest vaevalt et mõni 80-aastane vanapapi hakkab kangi tõstma jne. Südamehädad tekivad sellest, et ükskõik mis kehaosa treenid "arenevad" ka automaatselt südamelihaseid, mis ka "hakkavad kaduma" kui trenni ei saa. Vähemalt on see minu oletus :unsure:

Ja kas mitte geenidest ei sõltunud kui suureks saad lihaseid treenida? St. vaevalt et igaüks ennast õhupallikujuliseks treenida saab, igal inimesel on oma piir.

See on nüüd küll loll väide, et kui nooruses teed sporti siis vanaduses tekivad südamehädad.

Inimesed, kes harrastavad sporti elavad üldjuhul teistest kauem, kuna nende süda on tugevam. Ja sporti harrastavate inimeste organismid on üldse tugevamad ja ei ole haigustele niivõrd vastuvõtlikud, kui seda on "tavakodanike" organismid.

Ennekõike sõltub see geenidest.

Ennekõike sõltub see eluviisist. Sul võivad head geenid olla, aga kui ikka elu täiega põletad, siis pole neist headest geenidest kauaks kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×