Jump to content
Asko

Biceps

Recommended Posts

Kui vaadata siin erinevate kulturistide ankeete siis seal on märgitud bicepsi ümbermõõt.Mul on küsimus et kuidas seda mõõta kas pingutades maksimaalselt või hoida tavaliselt?<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida sa vanamees jälle jahud. enamustel täpsematel ankeetidel on juures märge cold, mis on siis külmalt, mitte verd täis pumbatult. vaid mõned üksikud on ''pumped''. kõige rohkem on muidugi selliseid ankeete, kus on lihtsalt ümbermõõduandmed. sa oled vist selgeltnägija kui tead öelda kas need mõõdeti pumped või mittepumped.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas kõik ka ausalt annavad selle mõõdu ? <_< - tglt see ju rohkem enda jaoks on ju sest mõni soome õllekõhuga vanamees võib vabalt jämedama käega olla kui mõni eesti tegia - küsimus ju käes endas ja enda ületamises!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Annab ju... Mõtled lihase suremaks ja saadki 2x suurema bicepsi ;)

Selle loogika järgi pole vaja trenni minnagi. Istud kodus ja mõtled aina lihast juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ühtegi uut teemat ei saa niimoodi postitatud, et mõni poolearuline jõmm oma arvamust kõige kriitilisemal moel avaldaks. Mõni tüüp tundub ikka päris kõva vend olevat - iga asja kohta on nagu midagi seletada, antud juhul siis erxs11 ja laika. Kas keegi midagi treeningpäevikust on midagi kuulnud? Kes tahab oma arengut peeglist vaadata, kes omakorda üles märkida. Lihtne. Aga alati leidub ikkagi üks loll, kes hakkab mölisema mingit mõtetut jura ja siis paar-kolm lammast, kes kohe järgi panevad. Ma ei saa aru kuidas sul, oldman, on üldse tahtmist siin oma arvamust avaldada - nii kui midagi ütled, tuleb mingi ennasttäis tattnina ja hakkab oma teadmisi, mis on amööbi tasemel, avaldama. Anyway, minul igatahes on sellest foorumist täiesti villand, parem küsin siis otse teadjate käest kui pean siin kuulma mingite asjapulkade arvamust.

Edu sulle Oldman, kohtumiseni mõnes teises foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, OldMan on mainint et eks see neti õpetus on üsna tänamatu töö. Näe leidub ikka inimesi kes oma tänu ka oskavad avaldada .

Jätka samas vaimus ! ! ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte ühtegi uut teemat ei saa niimoodi postitatud, et mõni poolearuline jõmm oma arvamust kõige kriitilisemal moel avaldaks. Mõni tüüp tundub ikka päris kõva vend olevat - iga asja kohta on nagu midagi seletada, antud juhul siis erxs11 ja laika. Kas keegi midagi treeningpäevikust on midagi kuulnud? Kes tahab oma arengut peeglist vaadata, kes omakorda üles märkida. Lihtne. Aga alati leidub ikkagi üks loll, kes hakkab mölisema mingit mõtetut jura ja siis paar-kolm lammast, kes kohe järgi panevad. Ma ei saa aru kuidas sul, oldman, on üldse tahtmist siin oma arvamust avaldada - nii kui midagi ütled, tuleb mingi ennasttäis tattnina ja hakkab oma teadmisi, mis on amööbi tasemel, avaldama. Anyway, minul igatahes on sellest foorumist täiesti villand, parem küsin siis otse teadjate käest kui pean siin kuulma mingite asjapulkade arvamust.

Edu sulle Oldman, kohtumiseni mõnes teises foorumis.

Poolearuline jõmm? Nojah...eks igalühel oma arvamus. Ise soovitaksin sul enne postitused korralikult läbi lugeda, enne kui oma suu lahti teed debiil. Kui lugeda ei oska, siis pole mõtet ka klähvida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui olen ümbermõõte mõõtnud siis ikka külmalt, st. ilma pumpamata pingutad õlavart ja paned sentimeetri ümber ja mõõdad ära. Sinna võid ise liita kui tahad 1 - 3cm kuidas kellelgi ta pumbates paisub. Minu andmed on siiani kõik külmalt öeldud, need mida ma läbi ajakirjanduse või neti teinud olen. See on igaühe oma asi kuidas ta mõõdab, olulisem on see mis välja paistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×