Jump to content
Barbarian

Aidake algajal vormi saada

Recommended Posts

Tänan,

Mul tekkis 3 päeva tagasi selline probleem, et tahaks igapäev trenni teha.

Hommikuti tõusen väga vara ja oleks nagu "antsu" laksu all, energiat on väga palju.

Iga hommik teen endale koktelli: 4toores muna, pool liitrit piima ja üks SELGA shokolaadi küpsisepakk.

Hommikul esimene asi keedan endale tatra putru (Söön seda võimalikult palju)

Päeval kella ühest 1 800g Itaalia salat ja päeva lõppus muud soojad toidud.

Varem olin 6 aastat järjest arvuti freak ja nüüd tunnen ennast nagu Spiderman.

Jõudu tuleb kuid kaal jääb samaks.

Trenni teen 4 korda nädalas 1,5 tund.

Võimalikult palju süüa pole eesmärk omaetta ja seda kindlasti mitte ühe korraga. Ei viitsi seletada pikemalt, loodan et vaevusid need 2 artiklit läbi lugema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on loetud ja uuritud, küsimusi enam pole! :D

Nüüd on jäänud ainult trenni teha, ja tulemusi parandada. ;)

Tänan kõiki kes vastasid!!!

Muudetud kasutaja Barbarian poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kindlasti, aga mis minu puhul oleks esmane!

Kaalus oleks vaja ju juurdevõtta.

Poes soovitataks pulbrit osta, et sellega saab kiiresti ja kergel kaalus juurde.

No mis ma siis teen? ;)

Üritasin oma toidukavat täiendada (suurendada kogused) aga ei jõu ikka kõike ära süüa! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema on suhteliselt vana, kuid vaatasin millalgi "Totaalset muutumist" ja seal oli üks nuudlike, kellele see jõusaali äss massi kasvatas, mäletan selgelt, et sel juhul peab sööma kaerahelbe putru, banaani jogurtit jms. Ja oli ka kaadreid, kuidas see nuudel sõi ja sõi ja lihas muudkui kasvas, jõusaalis loomulikult :wacko: !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis asi see "Totaalne muutumine" on ja kust seda n2eb?

Totaalne muutumine, teatud kui ka "Extreme Makeover". Põmst on tegu sarjaga, kus inimesi plastilise kirurgia abil ilusamaks muudetakse. Tegu on miski meerikamaa-reality showga.

näidati seda vist tv3'st teisipäeviti kell 20.30?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja tegelikult on see täielik crap mis seal toimub

a) see et rasv maha lõigatakse ei tähenda, et ta vale toitumise pärast 3 kuu jooxen kõik ilusti tagasi on

b)kuna sealsed perioodid kus see "muutumine" peaks aset leidma on kuni 8 nädalat siis mõelge ise mis krt "hullu" lihast sa 2 kuuga kasvatad arvestades seda, et puhas lihas kasvab 2-4kg aastas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin poes ja nägin kama pulbrit, seal on palju valku süsivesikuid, kas seda on mõtted hakkata tarbima (nagu toidu lisandit) või sest pole mingit kasu.

saage 1kord aru ennem tehakse MEHE MOODI TRENNI ja siis hakkad tarbima proteiine jne, ma soovitaks sul täiega süüa, eriti süsivesiku rikkaid ja rasva rikkaid asju:D

ma vähemalt tegin nii et sõin igast rasvaseid ja süsivesikurikkaid asju ja siis tegin trennis aeroobset normaalselt ja kaal tõusis nagu naksti :unsure:

aga need pulbriod unusta küll alguses ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×