Jump to content
pumpo

Mida teete kui..

Recommended Posts

Lükkate kangi ja leiate, et viimane kordus oli liiga palju ja enam ei jaksa kangi ülesse lükata? Ise üritan veeretada kangi jalgade peale ja siis istukile tõusta aga pani mõtlema et mida teevad vennad, kes lükkavad rinnalt 90+ kg? Mingi spets nipp äkki mida mina ei tea?

Muudetud kasutaja pumpo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maksimum raskuste surumisel tuleb alati kasutada julgestust,et vältida traumat.Selleks on mitmeid võimalusi nt.kutsud appi teised trennisolijad,pukid reguleerid madalamale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mingil põhjusel juhtub,et julgestajat ei ole ja kang üles ei lähe, siis on hea, kui ei ole lukke peale pandud. Tuleb kangi kallutada, kuni ühelt poolt kettad maha jooksevad ja siis käib kang karsumm kummuli. Ohtlik jah, aga parem kui ära surra.

Endal ei ole kangi alla jäämist juhtunud ikka enam aastaid, aga ma arvan, et kunagi ammu, kui sellist varianti pidi kasutama, võis vast 100kg peal olla vms.

Kangi alla jäämise vastu aitab see, kui puhtalt teha harjutust. Siis jääb alati variant väike sild visata, kui tekib allajäämise oht. Aga kui juba teed mustalt, ei ole kusagilt enam varastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sõber kunagi kergejõustiku trennis, kui ta mingi 11 aastane oli vist, ma ise siis olin 13:) ja ta ka trennis hakkas lampi 45kg suruma ja jäi kohe alla kuna ta ei olnud minu arust jõusaalis kunagi käinud ja nüüd on invaliid eluks ajaks:( niiet soovitan ilma julgestuseta mitte suruda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kang külje peale kallutada ja ära lükata. Endal on olnud veel selline juhus, et ei jõudnud enam 1 sekundit kangi üleval hoida, et pukile panna, niisis hüppasin kuidagi alt ära, napilt jõudsin, muidu oleksin praegu pooliku peaga mulla all ilmselt. Ja kükke tehes oleks hea, kui oleks tõstepõrand. Õnneks mul siin on, muidu põrand oleks päris auklik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilma lukkudeta oli mul ükskord nii, et proovisin maxi ja meelega jätsin lukud panemata, et kui ei jaksa, siis kallutan kettad maha ja asi moos. see oli kuskil paar aastat tagasi. punnitasin siis kangi nii kuis jaksasin, pole arugi saand, et kang viltu veab. siis käis kõva kärts ja ühelt poolt lendasid enamus kettaid maha ja samas teine pool jäi raskeks ja maandus litriga ribidesse. õnneks sain kangi ilusti ära, ribi valutas ikka paar päeva. ehmatus oli ikka suur kui kangi kettad kolisema hakkasid. nüüd panen alati lukud peale :)

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen näinud küll ja küll, kuidas kangi mööda mune vaikselt maha veeretatakse.

Mõne venna ego on nii suur, et ei palu abi ka.

Ise ei suru kunagi selliseid raskusi ilma julgestuseta, mis võiksid rinale jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 tüüp surus ühe käega ülesse aga teisega ei jaksanud ja siis kõik kolises ja mürtsus sest tal pilnud lukke otsas! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord mu klassivennale kukkus 90kg näkku, see oli paar aastat tagasi. Väga kole pilt. Nägu oli täiesti sassis... Üritas aga ei suutnud.

Olge ettevaatlikud sellise asja puhul ikka edasi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kah täna üksi saalis ja tegin seeriaid.

Päris üksi polnud. Sõber mängis spordisaalis korvpalli.

Ta kirjutaski mulle kava ja tegin tema õpetuse järgi neid seeriad.

Ütles et vaatab kuidas teen, et ma ei viiliks :D

Noh julgelt tegin ja jäingi all kinni.

Sõber aga rääkis teisel pool saali tüdrukutega juttu...

Ma hõigun et Andrus-Andrus :):D

Irw, siis lihtsalt tuli teha nii,

et kallutasin ühte külge alla ja see külg mis kerkis, seda hoidsin täie jõuga üleval, et ribidele ei toetuks.

Nii olen iga kord teinud kui jama on B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhh, ma olen korra ainult kinni jäänud, aga kõrval surumis pingil tegi keegi teine julgestajaga ja tema julgestaja lahkelt aitas mind. Aga ma kardan igasuguseid asje, kus võib vahele kinni jääda ja proovin leida harjtusi, mis teevad sama lihasgruppi, aga on ohutumad. Aga kuramus, rinnalt surumine erinevate haaretega ja positiivis ja negatiivis treenib rinna igat osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole maksimumi alla jäänud... aga olen jäänud seeriat tehes alla kui olen üksi.... siis kogusin ennastveidi ja lükkasin 9. korduse ära....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

max raskusi ei suru kunagi üksi. tavaliselt kui seeriaid suure raskusega teen siis kutsun ikka kellegi appi. seeriaid teen puhtalt niiet kui vaja võin silda lükata kui kedagi pole appi kutsuda(üksi saalis). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
max raskusi ei suru kunagi üksi. tavaliselt kui seeriaid suure raskusega teen siis kutsun ikka kellegi appi. seeriaid teen puhtalt niiet kui vaja võin silda lükata kui kedagi pole appi kutsuda(üksi saalis). :)

sama siin. Jalgadega surun ilma julgestuseta, aga seal saab käed appi võtta kui liiga raskeks läheb =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli natuke teine juhtum. Surusin kunagi ammu-ammu 90 kg ja jäin alla, sõber oli ka kaasas, tuli appi, aga sõber oli väga nõrk ja ei suutnud minu peale seda tõsta, kuigi mina üritasin ka suruda. Nii ta siis hakkas algul ühelt poolt, siis teiselt kettaid maha laadima :) Mäletan, et oli päris raske hoida, kui ühel pool on raskem, kui teisel. Aga ellu jäin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen korra üle kõhu kangi ära veeratanud.

Kui on tegu tugevate meestega, siis ma kujutan ette, et neil on ka tugevamad kõhu ja muud lihased.Seega ei tohiks ka suuremate raskustega treenijatel nt rinnalt surumisel probleeme olla häda korral ja abi puudumisel kang üle kere maha veeretada.

Eks ta vist õigem oleks julgestaja abi kasutada, aga mulle meeldib treenida võimalikult omaette.Loodan,et see mulle kurjasti kätte ei maksa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle kõhu veeretamine on kõige lihtsam. Tegelikult ei peagi eriti veeretama. Ma olen vast 5 korda elu jooksul kangi alla jäänud (kõige rohkem vast 140 kg). Olen pannud siis kangi lihtsalt kõhu peale ja kogu lugu. Mingit üle munade veertamist küll vaja pole - kui kangi kõhule paned, siis on raskuskese juba nii all, et saad ilusti püsti tõusta. See kõhu peale asetamine on loogiline liigutus, tahaks näha lolli kes kangi omale kõri peale laseb. Kõhule ei tee see midagi, järgmine päev annab natuke tunda, igatahes vähem kui pärast tugevat kõhu treeningut. Nii et treenige oma vöölihaskond tugevaks ja polegi enam probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen mingi 110 ka vist ise kõhule tõstnud ja sealt kõrvale maha upitanud. Edaspidi ei ole eriti tahtnud üksi trenni teha, sest mu trenn on alati maksimu lähedane - seeriad on lühikesed ja iga seeria viimase korduse surun napilt või teise abiga.

midagi pole õnneks veel juhtunud, pingil on kangi maha libistamisest nahk kohati päris maas. Ainuke asi mis on juhtunud kunagi ammu oli see, et tegin 75kg tuimalt ja väsinult pikemaid seeriaid ja ühel seerial oli haare kuidagi halb, kasutasin vist lahtist haaret - tulemus oli see et magneesiumit polnud siis ja kang kukkus poole surumise pealt rinnale - päris mõnus :)

nüüd kasutan magneesiumi alati ohtralt, soovitan kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To: p2rt

Miks üldse lahtist haaret kasutada? Ma olen vaadanud, et mõned nii suruvad ja proovinud ise ka, aga väga imelik tundus, kinnine on hoopis mugavam. Turvalisuse koha pealt soovitaks lahtist haaret ainult enesetapjale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi alla kinni jäämine ei ole jah naljaasi :) Olen saanud ka ise kogeda ja võtsin õppust. Kasutan alati julgestajat. Ja kui olengi saalis üksinda siis kasutan surumiseks hoopis hantleid. Nende abil on allajäämine välistatud! Kuigi õigele tehnikale tuleks ikkagi tähelepanu pöörata. Muidu võib oma õlad ära murda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin jutte lugedes vaatan et mingid kaskadöörid koos :) mu arust ei ole mõtet sellega eriti naljatada, kui just suitsiidi plaanis pole, ise kasutan koguaeg kas mõne sõbra v üxkõik kes jõusaalis leidub abi B) üxinda ei hakka üritamagi suuremaid raskusi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×