Jump to content
nAer

Alakaalust normaalsesse

Recommended Posts

Mina olen ka alakaaluline 20 aastane neiu. Olen pikemat kasvu, nimelt 180 pikk ja kaalun 56. Otsustasin hakata samuti jõutrenniga pihta. Olen jõusaalis paar korda ka treeneriga kohtunud kuid juhtun käima aegadel kui teda ei ole ja ei ole saanud temalt ammendavaid vastuseid treeningkava kohta. Mind huvitab küsimus, et teatavasti peab nüüd hästi palju sööma hakkama trenni kõrvalt. olen lugenud kõike valkude, süsivesinike ja rasvade kohta. Aga kuna ma enne trenni alustamist üritasin lihtsalt ennast paksuks süüa siis tulemus oli, et juurde võtsin ainult keskosast. ja sinna enam juurde ei taha. Nii siis püüan enam mitte peale kella kuute süüa, et keskele juurde ei tuleks, samas käed ja jalad on mul nagu makaronid. kõhuliseid treenin iga õhtu kodus ja teen neid päris mitmeid 50seid seeriaid. jõusaalis käin kaks, harva kolm korda nädalas. ei ole veel tulemusi märganud, kuid arusaadav, et olen alla kuu käinud ja nii kiiresti ei tule veel midagi. Kui ma nüüd 5-6 korda päevas söömas hakkan, siis kuidas ennetada seda, et keskelt veel rohkem juurde ei võta. külgedele on mõnusad rasvavoldid tulnud, mida pole mul kunagi olnud.

Mul on kodus veel selline kahepoolega taldrikut meenutav treeningvahend, millega puusi hööritada saab. Kuulsin kuskilt et see pidi aitama, ei tea kas on tõsi? loodan igaljuhul tulemusi näha.

Jõusaalis proovin treenida kõiki lihasgruppe ,kuid ei tea kas ma kõike õigesti teen. milline treeningkava alakaalulistele naistele üldse sobib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et ega sa nüüd nii trastiliselt alakaaluline ei olegi ;) mingi neli kilo juurde ja oleks ju juba väga hea, või mis? samas kui tahad sportlikumat ja lihaselisemat keha pead tõesti peale toitumise ka trennile tähelepanu pöörama.

Toitumise kohta leiad sa siin foorumis natuke uurides päris kõvasti nõuandeid.. oluline on sulle sobiv ära tunda.

Mis puudutab aga trenni tahaks küll öelda, et miskil põhjusel on naistel komme harjutusi teha väga suurte kordustega. Mingile kehatüübile on see täitsa ok, sinule aga ma arvan ei sobi. Kui su rasva % väga madal siis peaksid sa hoopis tegema seeriad väiksemate korduste arvuga ja üritama leida selleks optimaalsed raskused, nii, et ikka lihas väsiks ka. Ehk siis ma arvan, et enamuse lihasgruppide puhul ei peaks sa üle 8-10 korduse kindlasti tegema, muidu lähed veel väiksemaks :angry: Ja mingi süsteemi loomine oma treeningus on ka oluline.. erinevaid kavasid on siin ka üleval.

Jõudu... ja ära väga suureks ka saada taha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh nõuande eest.. Ega ma numbrite järgi eriti alakaaluline ei tundu tõesti aga peale vaadates on mul ikka väga peened ja kondised käed, et nata suurema käelabaga inimene ulatub vabalt õlavarrest ümbert võtta. Eks nende käte ja jalgadega tuleb vast tublisti tööd teha küll.

-päikest-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naised ongi geneetiliselt nii koostatud,et ülakeha arendamine on tunduvalt raskem kui meestel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajatele on väga tähtis alguses treeneri nõuanded treeningkava suhtes ja tehnika õpetamisel.Kui sa treenerit ikka jätkuvalt kätte ei saa,siis otsi teine spordiklubi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajatele on väga tähtis alguses treeneri nõuanded treeningkava suhtes ja tehnika õpetamisel.Kui sa treenerit ikka jätkuvalt kätte ei saa,siis otsi teine spordiklubi.

Kisub jah sinna kanti. Mis mõtte on seal seda liikmemaksu maksta, kui pro nõud ei saa. Aga teine võimalus on, et Te käite väga halbadel aegadel.

Muudetud kasutaja St poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tahtnud hakata uut teemat panema kuna see siin juba olemas.Olen ka alakaalus ja kaalun 44-45.Aktiivse spordiga ei tegele.Tahaksin ka juurde võtta(söömine ei aita)ja mõtlesin,et ehk keegi teab mõnd sellist toodet(tablette vm.)mis aitaks.Lihaste ja massi ja kõige muu jaoks on vajalikud proteiinid ja kreatiinid aga mis oleks mis annaks lihtsalt natuke rasva kontide peale.Luukere:((

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tahtnud hakata uut teemat panema kuna see siin juba olemas.Olen ka alakaalus ja kaalun 44-45.Aktiivse spordiga ei tegele.Tahaksin ka juurde võtta(söömine ei aita)ja mõtlesin,et ehk keegi teab mõnd sellist toodet(tablette vm.)mis aitaks.Lihaste ja massi ja kõige muu jaoks on vajalikud proteiinid ja kreatiinid aga mis oleks mis annaks lihtsalt natuke rasva kontide peale.Luukere:((

Kas oled suitsetaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks suitsetan jah:((Ja eluvesi on mul kange kohvi:((.Tellisin lapsele(23a.)selle No1.,täna sain kätte ja segasin endale ka 1spl.poole klaasi kohta,juba vastiku maitsega oli,ei tea kas on hea mõte seda võtta.Ega ta midagi halba ikka ei tee,või teeb?Kas minu kaalukohta oleks 1spl.paras või võin rohkem võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkad sööma 5-6 korda päevas langeb just kaal võrreldes 2-3korraga päevas. Tähtis on kui palju sa sööd nendel kordadel. Kui treenerit ei leia ja klubi ei kavatse vahetada, siis otsi netist materjale - minu lemmikud on selleks portaalid amazon.ee ja bodybuilding.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×