Jump to content

Recommended Posts

vot nende valkudega on nii ja naa, sa ei või olla nendes venemaa toodetes kunagi kindel mis seal sees on :) tähendab ise sõin kunagi ja praegugi söön milk proteini ja on päris hea ja hästi mõjunud ka, kuid olen kuulnud ka igasugu palju muid negatiivseid jutte nende kohta! niiet proovi ära ja räägi kuidas mõjus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on kummaline arusaam elust!

Sa küsid, mis Ott arvab sellest tootest. Samamoodi võiks minna Nike poodi ja küsida ostetud Adidase toote kohta.

Sealt kust ostsid, sealt tuleb ka küsida oma ostu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on kummaline arusaam elust!

Sa küsid, mis Ott arvab sellest tootest. Samamoodi võiks minna Nike poodi ja küsida ostetud Adidase toote kohta.

Sealt kust ostsid, sealt tuleb ka küsida oma ostu kohta.

Õige jutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla ma esitasin küsimuse kuidagi valesti. Paki pealt loen rohkem välja, kui see 40-50 aastane tädi mulle pajatada oleks osanud. Aga mitte seda ei soovinud ma teada. Olen kuulnud negatiivset kõlakat vene toodete kohta ja otsustasin targemate meeste käest järele küsida enne kui omale "sisse kühveldama" seda hakkan. Tundus ta ju ka kahtlaselt odav- 800g, proteiin nr2, 82% valku+kreatiin = ca 110kr. Et äkki teab keegi hoiatada? Aga arvan, et võib selle teema lukku panna, et vältida ebaviisakat vaidlust. Veelkord - sorry!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nende müüate kohta ütlen niipalju, et keegi ei oska neist apteegi tädidest midagi öelda, olen ise kogenud selliseid asju:D

näiteks tallinnas 3 poes küsisin No1 tai kane kohta ja nad ei teadnud sellest midagi, aint et on proteiin:D, niiet ei tasu eriti müüjatelt midagi küsida, ja veel et apteegis küsisin selle taimse valgu kohta ja kiideti nii mis jube ja ostsin siis ära ja tuli välja et kõige hullem asi mis olla saab, niiet küsida parem kogenud isikutelt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata koostist ja otsi siit netist mõne teise proteka koostis ja võrdle.

Aga jah ära jutusta, Sa ei ostnud ju ometigi 10 pakki seda.

Nii et trenni ja elu läheb edasi.

1 pakiga ei saa tulemustest nagunii rääkida.

Ära ta ei tapa, ole rahulik. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on kummaline arusaam elust!

no nii - järgmine elufilosoof......... naljamees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja kust SINA tead kuidas asjad elus ja äris on ? nii suur elu+ärikogemuste pagas seljas?

Kokkuvõttes nalja teeb see, et noormees kes pole isegi veel piisavalt pädev tuleb "noortele" elutarkusi jagama..... seda irwan lausa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Sa Enemy ei tea kes Rusikas on. Kui teaksid, siis sa ei ytleks, et mehel ei ole kogemusi või teadmisi.

Vähem tähenorimist ja rohkem trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetame selle kemplemise nüüd soliidselt ära.

Markoow ostis selle toote apteegist ja proviisor vastas talle seda,mida ta pakendi pealt oli lugenud.Maha proviisor toodet ei laitnud,kuna kõik on huvitatud läbimüügist.Siis tuli markoow küsima nõu,kas kellelgi on kogemusi selle toote kohta.Foorum ju selle jaoks loodud ongi,et vastata küsimustele.Ja kelle käest ta veel oleks pidanud küsima,kui mitte selle ala tunnustatud liidri käest?

Markoow on siiani teinud kõik õigesti,ülejäänud võiksid nurka minna ja natuke aega oma keevalisust häbeneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kalewiste

Kui küsimus on "jama", siis on vist lihtsam vastamata jätta, kui et viriseda selle üle. Ja nagu juba eelnevalt mainitud - küsija suu pihta ei lööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetame selle kemplemise nüüd soliidselt ära.

Markoow ostis selle toote apteegist ja proviisor vastas talle seda,mida ta pakendi pealt oli lugenud.Maha proviisor toodet ei laitnud,kuna kõik on huvitatud läbimüügist.Siis tuli markoow küsima nõu,kas kellelgi on kogemusi selle toote kohta.Foorum ju selle jaoks loodud ongi,et vastata küsimustele.Ja kelle käest ta veel oleks pidanud küsima,kui mitte selle ala tunnustatud liidri käest?

Markoow on siiani teinud kõik õigesti,ülejäänud võiksid nurka minna ja natuke aega oma keevalisust häbeneda.

Ja kui selle ala tunnustatud liider tegeleb ise analoogsete toodete müügiga, mis kannavad teise firma nime, siis on sellist arvamust Oti käest ebaviisakas küsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×