Jump to content
Rebane

Uus Pood

Recommended Posts

Kõigil Amazon.ee registreeritud kasutajatel nüüd võimalus kasutada uuendatud poemoodulit.

Pood ise asub aadressil http://shop.amazon.ee ning sisselogimisel kehtivad Amazon.ee'sse registreeritud e-maili aadress ning parool.

Kasutajatel nüüdsest uues poemoodulis kasutada võimalusi, mis ennem puudus - vaadata oma eelnevaid tellimusi, kirjutada toodete kohta kommentaare ning hinnata neid, salvestada oma ostukorvi jne.

Kõik tekkivad küsimused saata aadressil info@amazon.ee või postitada foorumis siia teema alla.

Seoses uue poe avamisega ka toodetel soodushinnad! Ära lase head võimalust mööda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahvas on foorumis vaikne ja ei julge reageerida, nii et ootaks vastukaja (nii positiivset kui ka negatiivset), et milline on arvamus uuest poest.

On see liialt raske navigeeritav; ei leia ehk tooteid üles; ei saa üldse pihta, mis seal toimub; oli vana pood parem ja tuttavam või olen üldse millegiga mööda pannud.

VASTAKE ja andke nõu, mida muuta ja mida paremaks teha (või kas üldse teha).

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah nyyd see uuem pood ikka palju mugavam ja parem!!hea vaadata kohe:)

Olen makaveliga nõus et võiks suurem firmade valik olla ja et kaup oleks natukenegi värvikam selles suhtes!!!..aga eks seda otsustagu amazon ikse;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meso-Tech® kokteil kujuneb kahtlemata sinu päevade kõrgpunktiks. lihastesse imenduda.

mida ta teeb:D?

enivei, muscletechi MRPs selline müstiline jupp üle

iseenest vaimukas, oleks ka ainult sellest viimasest piisanud kogu asja seletuseks, praegu aga ripub niisama.

mul oli igav noh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×