Jump to content
Driver1

Kava

Recommended Posts

Tervist.. olen selles jõu maailmas suht algaja. Probleem selles et ei suuda endale mitte miskit jõusaali kava koostada. Olen lugenud siit palju foorumeid ja mölle aga ikka nagu ei oska. Jõusaal kus käin on suht vähe treeningvahendeid kuid saab hakkama.

Ehk siis paluksin et te aitaksite mul kava koostada käin jõusaalis 3 korda nädalas. rinnalt lykkan hetkel 65 kilo ise kaalun ka umbes nii. Põhilise treeningu sooviks suunata ülekehale. Kõik ideed ning mõtted on teretulnud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tööriisatad..treenigkavad ja vb oleks tark sealt vaadata :D

Individuaalse võid lasta ka teha,aga see maksab

ja miks rohkem ülekeha?

nagu mõtetus oleks see ju,soovitan proprotsioone jälgida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õiga tasakaal tuleks leida naistele on soovitav kerge raskusega ja palju siis trimmib aga ei aja nii musklisse, räägitakse 8-15 kordus on kasvule parim ja sellest juba vastav seeriate arv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to Driver1.. Kui abi tahad, siis täpsusta: vanus, sugu, eesmärgid, kaal mida iganes. Pole ju mõtet küsida näiteks - kas mulle kukekomm meeldib..

Aga ehk - võta Oti kava algajatele tööriista alt baasiks ja anna tuld, alusta 2-st seeriast, mõne nädala pärast pane seeria juurde. ja nii edasi - õpi ennast tundma, kui tunned et jääb väheks - lisa seeria või harjutus. Kui trenn läheb üle 1,5 tunni - hakka jagama. ja nii edasi ja nii edasi... kuid ära üle pinguta... meie kandis lõõbitakse - teed, mis sa teed, aga vaata et sa p....e ei keera..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus 16, Mees , eesmärgid on pisut lihaseid suurendada kuid pea eesmärk on jõud ning üldfüüsilise vastupidavuse suurendamine kaalun 65 kilo, :D Joon lisaks valku kaa ja spordijooke mõlemad pulbri näol.

Muudetud kasutaja Driver1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selles se jama nagu ongi et ei jõua midagi peab millegi arvelt muutma kysimus oli nagu selles et kas teha vähem seerjaid suurtemate raskustega ja vähem või siis rohkem seerjaid väiksemate raskustega ja rohkmem. Aga sinu variant on teha rohkem seerjaid:D suurtemate raskustega ja veel rohkem kordi kaa.... see on kyll väga kena kõik aga tõsiasi on see et ma Ott Kiivikas veel pole.:) ehk siis ma ei suuda nimodi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen muidu teinud nii et käin saalisringiratast kõigepealt kang siis piitseps ma muidu olen teinud hantleid 1hes seerias 20 korda ehk tõstan hantleid üles 20 korda. Siisteen selja lailihasele siis teen õlga siis kõhtu siis jalgu ja ring hakkab uuesti pihta. Aga nagu ma aru sain pole mõtet seda 20 korda teha jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selline kysimus kaa et kas ma pean tegema 1hte ja sama harjutust mitu korda järjest (näiteks Biitsepsid, et teen ära siis puhkan ja teen jälle ja puhkan) või siis nii et teen ühe korra ära ja siis liigun teise harjutuse juurde ja biitsepseid teen siis kuni järg jälle kätte jõuab? Kuidas oleks õigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutused ikka järjest jah - teed ühe seeria ühte harjutust ära, siis puhkad 1-2 minutit, teed uue seeria jne kuni aitab, siis puhkad 2-4 minutit ja võtad uue harjutuse, harjutused võta lähestiku lihastele, mitte et peale biitsa teed säärt. Ringtreening on rohkem rasvapõletuseks. Ja kordused hoia alla 10 igal juhul, kui tahad liha juurde kasvatada, rohkemaga töötad rohkem reljeefile ja rasvapõletusele ning vastupidavusele, aga lihast sellega juurde ei tule. Võta raamat "kulturism kõigile" ette ja aja näpuga alustuseks järge, hiljem kui on kogemusi võid muud ka katsetada. Raamatukogudes on muidu veel kirjandust... ja muidugi siin artiklites ka muidugi, ainult otsi ja anna tuld...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge suur tänu kõigile see oligi asi millele ma vastust otsisin:) nyyd oskan ehk endale ka kava koostada:) Aga mingit erilist lihasmassi ma kyll ei taha mul on vaja vastupidavust ja jõudu:) aitäh kõigile:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×