Jump to content
erko87

Biitseps

Recommended Posts

sobib küll. Ise ma treenin vahel nii. Mul on biitseps veidi nõrk. Eriti tasub treenida siis, kui biitseps on võrreldes teiste lihastega maha jäänud. Kui sul on käsi parem kui kere, siis ära treeni nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tihedalt oleks kõige optimaalsem siis treenida? arvan ise et mitte rohkem kui iga viie päeva tagant. sest ku ikka õige trenn teha on biic 4-5 päeva valus. samas kui e mitte eriti pingutada ei jäägi biic valusak ja tastub rutem ära aga see eest kasvab ka vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul valusaks ei jää kunagi, ainult tunnen et väsinud on, võibolla on massid väiksed veel (45-50kg enamasti kangil), teen 5 seeriat milles on esimeses 3-s 10 kordust ja viimases kahes 8 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ei jäänud ka kunagi valusaks biiceps aga siis hakkasin tehnikat uurioma ja igat harjutusega viimase piirini minema ja enäe hakkasgi valusaks jääma. biiceps tahab jah hästi head tehnikat ja täit kurnatust saada muidu ta ei jää valusaks ja ei kasva ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean seda juba omast käest et rapsimisest pole kohe mitte üldsegi kasu, kui aga korralikult ja isegi väga korralikult teha siis jäävad biiceptsid isegi palju väixema raskusega valusaks...soovitan eriti ''poseritele'' kes topivad kangile mingi erilise suure raskuse ja siis lahmivad koos selja jalgade abiga mingeid erilisi ussi trikke tegema et kangi koguaeg üles saada, parem võtke väixem raskus ja sis punnitage rahulikult ja korralikult niiet tunned et lihas hakkab läbi naha tulema vot sis on juba enamvähem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

misasja kui bicebs on v6rreldes teistekehaosadega mahaj22num siis tuleb raudselt teha seda 1x n2dalas, nii tead raudselt et asikasvab mitte ei t6mba liigse trenniga kasvu kinni. hiljem kui massi tuld v6id ju tihedamini tegema hakata ja vaadata kas kannatab v mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see biitsa probleem on paljudel vist elus olnud et kuidas ikka paremini ja piisavalt!

tglt tuleb leida endale need vajalikud harjutused ja seerjad mis piisavalt kurnavad!

püüdke tunnetada et lihas tõmbaks ennast nii nagu hakkaks rebenema ja siis ka areneb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×