Jump to content
joker

Musklimasendus Club

Recommended Posts

:lol::D Just tahtsin hõisata, et mis te hädaldate olge rahul sellega mis on !Ja siis tuli endal hädaldamine peale et OH!! Mul korraliku toidulisandi peale raha napib ja jalavigastus piinab eelmisest suvest saati. :P Aga sellegi poolest teeb trenni ja võib isegi öelda, et ma olen õppinud igapäevase valuga elama aga vahel ajab ikka nii hinge täis, et no kaua veeeel!!! Kas saab ükskord normaalselt treenida või ei .Oma kuu aega pole enam jõutõmmetki teha saanud :unsure: Sokutasin end massööri juurde loodame,et saan abi :blink:

Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2a teinud tugevalt jõutrenni ilma aeroobseta ja nüüd vastupidavus alla igale poole arvestust :blink: trennis väsin kohe ära ja kui kõvasti pingutada, siis pea valutab ka mitu päeva. niiet mõneks ajaks peab jõusaaliga hüvasti jätma ja tegelema ainult aeroobsega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2a teinud tugevalt jõutrenni ilma aeroobseta ja nüüd vastupidavus alla igale poole arvestust :blink: trennis väsin kohe ära ja kui kõvasti pingutada, siis pea valutab ka mitu päeva. niiet mõneks ajaks peab jõusaaliga hüvasti jätma ja tegelema ainult aeroobsega..

Täiesti jama!

Aga kuidas sa alles 2 aasta pärast seda avastasid? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toit on kallis ei jõua süüa osta, mis tõttu areng takerdub ja samuti vahest peab pause tegema treeningutesse kuna pole raha selle eest tasumiseks. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm ... mõtlesin ka veidi halada, aga ...

POSITIIVNE

Raha leiab toidu jaoks alati

Töökoht maksab kõik trennid kinni (kui vaja, saab alati eesti targematelt ninadelt tasuta nõu ja õpetussõnu).

Mees toetab kahe käpaga.

Mott tõuseb iga päev.

NEGATIIVNE

* Tervis sakib viimasel ajal natuke, aga küll soojemate ilmade tulekuga jälle jonkus saab.

* Kahjuks ei jõua kõike teha, mida tahaks.

* Kanafilee tekitab juba pikemat aega järgnevaks 12 tunniks iivelduse. Veiseliha on võimatu süüa, kuna pärast läheb breketite puhastamisele mõnus tund. Valgulistest söön enamjaolt kala ja piimatooteid ;)

* Täna avastasin, et pole ma nii Michelini mehike midagi --- täitsa tavaline naine - kõhul on veits lihast, muidu täielik sulavõi ja kont :blink: MUL POLEGI ÕIETI LIHAST ... kuhu on küll kadunud ....

* Kaalu allavõtt on ka rindadele kahandavalt mõjunud - jään ilma oma D korvist :P Lõpuks kõristan ploome suka sees!!!

* jaa nii edasi - jaa nii edasi!!!

NUUKS :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandan lolli küsimuse pärast....aga mida tähendab väljend "koristan ploome suka sees"? Huvitav hakkas...

"kõristan", mitte "koristan" .... siit edasi mõtle ise, jutt on rindadest :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsi ega D korvi vast ei maksagi nii väga taga nutta... mugavam trenni teha ja uuringud muideks näitavad, et nii meeste kui naiste arvates on kõige usutavamad C korviga naised :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuskil 300 krooni Euronicsist munakeetja ? :P Ülimugav.. viskad 10 muna sisse .. paned natuke vett.. sätid paika kui kõvad/pehmed peavad munad tulema ning vajutad aga nuppu :unsure: Mul on ! :lol:

kas ta 8 muna ka keedab?

ja kuidas ta siis keetmise aega arvestab?

kas sassi ei lähe

kuradi hea investeering tundub olevat

Katsi ega D korvi vast ei maksagi nii väga taga nutta... mugavam trenni teha ja uuringud muideks näitavad, et nii meeste kui naiste arvates on kõige usutavamad C korviga naised :blink:

see oli B korv

"kõristan", mitte "koristan" .... siit edasi mõtle ise, jutt on rindadest ;)

su mure on põhjendatud

D-st enam ploome ei tule

kui siis spanjeli kõrvad suka sees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm birra... ma olen üsna kindel et see oli C korv. Uuring oli selline, et näidati video pealt sama naise kõnesid kuid rindade suurusi muudeti "tehnoloogiliste abivahenditega"... samas ma lugesin seda suht ammu... ei viitsi hetkel mingit teadusandmebaasi kammima hakata kah - oled sa kindel, et sina valesti ei mäleta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm birra... ma olen üsna kindel et see oli C korv. Uuring oli selline, et näidati video pealt sama naise kõnesid kuid rindade suurusi muudeti "tehnoloogiliste abivahenditega"... samas ma lugesin seda suht ammu... ei viitsi hetkel mingit teadusandmebaasi kammima hakata kah - oled sa kindel, et sina valesti ei mäleta?

õigus Suurus on tähtis. Mehed peavad naisi, kelle rinnahoidjakauss on kas suurem või väiksem kui C, ebaprofessionaalseteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lasti hinnata subjektiivselt (ilmselt oli mingi skaala ka ikka), et kui professionaalse ja usutavana jutt tundub. Jutt ise oli vist mingi suvaline reklaamtekst või bisnis või siuke. Et kui naiskulturist kostüümi lükata ja mingit suvalist juttu panna ajama siis ta pole usutav. Loomulikult on naiskulturist usutav naiste kulturismist rääkides...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lasti hinnata subjektiivselt (ilmselt oli mingi skaala ka ikka), et kui professionaalse ja usutavana jutt tundub. Jutt ise oli vist mingi suvaline reklaamtekst või bisnis või siuke. Et kui naiskulturist kostüümi lükata ja mingit suvalist juttu panna ajama siis ta pole usutav. Loomulikult on naiskulturist usutav naiste kulturismist rääkides...

seda juttu kauaks ei jätku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav. Tartu Ülikooli maneezh pannakse kinni. 3 viimast aastat olen seal käinud, see on saanud mulle justkui teiseks koduks ja nüüd pannakse kinni. Pean teise saali kolima. Ma pole 3 nädalat jõusaalis käinud ja 2 nädalat üldse trennis. Sessi ajal pole aega käia. Kodus teen natuke hantlitega õhtuti + kätekõrverdused + vahel sõidan jalgrattaga. Mu trennikaaslased ei käi üldse ja kui tulevad, siis pean neid sundima, et nad midagi teeksid. Mu biitseps on kokku kuivanud - alles on jäänud endisest uhkusest vaid 39 cm. Enam ei julge mõõtagi. 19. juunil on viimane eksam, siis hakkan korralikult trennis käima. Võimalik, et isegi 2 korda päevas. Hommikul vee peal (aerutamas), õhtul jõusaalis. See suvi otsustasin tööle mitte minna. Järelikult saan korralikult trenni teha ja sügiseks olen uus Mr. Olympia, maailmameister aerutamises, jõutõstmises ja ... hmm.. ja maailma parim rammumees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nutaks veel veits. Ise ma räägin, et suvi on parim aeg trenni tegemiseks ja ise pole kevadest saati trenni teinud. Töö tappis nii ära, et igasugune pingutus peale tööpäeva lõppu tõi surma silme ette. Aga nüüd vast asi muutub, kõik ümberringi rääkisid, et jõle lahjaks olen jäänud, nelja-viiekilone kaalulangus rääkis sama, aga nüüd kui naljapärast mõõdulindi kätte võtsin, tuli tõesti nutt peale. Biitseps on viimase mõõtmisega võrreldes peaaegu 3cm väiksem. Arvestades minu lihaste "suurust" on see suur langus. Krt.

Aga vähemalt nüüd on kindel kava uuesti trenni tegema asuda, hirmsat viha ja jõudu ajas täis :(

Kahe-kolmetunnised jooksud ? Päris jõhker vastupidavus :) !

Mitte vastupidavus pole suur, vaid tempo on madal :(

Aga tahtejõudu oli küll vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah raha ole üks mis vahepeal vajab kalkureemist, et kõht njämmat täis oleks! Aga teiste asjade kohta, mis ei tapa teeb tugevamaks, vahel treenin vihaga kui keegi on s... keema ajanud nt. naine :( :( Jõudu kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×