Jump to content
joker

Musklimasendus Club

Recommended Posts

MP3 player aitab trennis küll, aga mull jäi biitsepsit tehes pingi vahele ja nüüd klaas puru :) . Mingit lärmi veel teeb, aga katki ikka rsk. Ja patareisid osat ka üle trenni uusi... :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik ädaldavad et süüa pole,mul on masendus et ma ei suuda süüa vähem.

siis ajab närvi kui ühel päeval vaatad ohh et lihas on kasvanud teiselpäeval vaatad küll need rinnalihased on vedelad.(siis ma olen talveunest äratatud karu)

ja see muusikavärk on meil siin jõusaalis selline et kas tuleb paska raadiost või mõni laseb transi.(volüümi panevad ka normilt)IMEGU!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tra magada magada , tööpäev siis 11,5 tundi + hommikul hoia väikest titat 3-5 tundi töö lõunapaus 30 mintuoit :angry: vabal päeval ajad ka tööasju ja magamisest võid ainult unistada vhaest ei taha süüa ja kuu lõpus on raha otsas ja söögist näed und trenni 3 korda nädalas käia tundun nagu võimatu. suvel saab titest lahti :P siis ühikasse ja kui keegi seal peaks minu toitu või trenni segama siis ma löön talle hantli ###### ja ketta pähe kinni. ja kui õpetaja paugub siis saaab rusika maaasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

puhas rõõm on see kui jääd paariks kuuks haigeks, võtad üle 10 kilo kaalust alla ja pärast trennis alustad järjekordselt nullist...

ja millegipärast tuleb kogu aeg unest puudu...

ja mille krdi pärast kõht kõikse kiiremini kipub kasvama?!

*peaaegu välja elatud <_< *

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toit on kallis....  :D  ja vahel ei ole isegi söögiisu... ei jõua lihtsalt nii palju süüa kui vaja....  :rolleyes:  ja vahel ei saa piisavalt magada.... ei maga välja.... ja siis ei arene....

Sama mure siin ...

Ning treeningkava rutiin mind samuti ei häiri õnneks ...

Suurima heameelega teen ... :D

Toitumine on ka täiesti metsas ... lihtsalt ei ole piisavalt raha, et süüa nii nagu peab ... abi otsin proteiinist :D

Muudetud kasutaja StaticMoth poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

masendusest rääkides!

mul oli nüüd jaanipäeva ajal mädane kurguangiin ja ma ei saanud süüa 4 päeva - vaatasin kuidas teised aias grillivad - endal 39 palavik! :rolleyes:

olge õnnelikud kes te saate ilusti süüa - ma veel paar päeva suppipeal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära hõiska enne õhtut.

ja ongi jälle vigastus käes. 2 nädalat tagasi sai jalgpalli võistlustel käidud ja kukkumise tagajärjel mõlemad randmed täiesti tuksis. Nüüd olen kaks nädalat ainult aeroobset teinud. Eile mõtlesin, et prooviks kergete raskustega trenni teha, aga juba 60kg oli rinnalt vääga raske suruda, selline tunne, et randmed murduvad.

Aga egas midagi, positiivne külg siis see, et saab selle "kohustusliku" puhkuse ära võetud nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga haige teema siin. Kui ei meeldi muusika lülitan kõrvad välja ja ajan endal s**a keema ja valan selle kõik raua peale välja - peaks tihedamini ennast muusikaga piinama. Nii palju ikka leian endale raha, et nädalas 3-10 pakki kohupiima/kodujuustu osta ( 30...100.-), muu toidu saan vanematelt. Pole haige olnud 2a :rolleyes:. Õppige negatiivseid sündmuseid enda kasuks keerama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ikka unemuusikat tuleb siis ega see agressiivseks ei aja vaid tekitab une ju!

siis ongi nii et olemise võib vahel vägagi uniseks muuta! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise +30C ilmaga on iga väga piin trenni teha. Soojenuduse ajal juba higi voolab. Mida rohkem peale joon seda rohkem higistan.

Suvi ei ole jõusaali aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise +30C ilmaga on iga väga piin trenni teha. Soojenuduse ajal juba higi voolab. Mida rohkem peale joon seda rohkem higistan.

Suvi ei ole jõusaali aeg.

Haha ... mul hea - jõusaal, mida mina külastan asub keldris ja on õhukonditsioneeriga :rolleyes:

väga mõnus on ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah-neid asju mis masendusse ajavad on ikka omajagu. Raha annab isa, kuid kunagi mitte piisavalt. Tööd ka suveks ei leia-saaks toitumist parandada. Kõige rohkem on jama see, et pole kellegagi oma trennikogemusi ja muresid jagada: vanemad asjast aru ei saa, sõbrad on kõik õllesõbrad, klassivennad on kadedad ja sõimavad lolliks... Nüüd hakkasin jõusaalis käima, ehk leian sealt mõne sõbra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea jah ületrenn on kurjast, ma lambist 2 päeva nüüd kodus ägisenud ja arvatavsti teen veel paar päeva pausi eks siis tuleb vaikselt edasi timmida, muidu varsti jälle kell vesti peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on tulnud nende kenade ilmadega kena väsimus,jöuti ei viitsi üldse minna käisin pühap ja siis oli tegelt veel suhteliselt kena,siis täna käisin uuesti ja vaatasin et jöudu on isegi juurde tulnud vörreldes 2 nädala taguse ajaga aga jah surudes hakkas järsult ranne valutama ja terve trenn käis närvidele see valu.Nüüd on veel käsi ka sidemes ja loodetavasti kaob kiirelt ära,et järgmisest nädalast ikka uuesti kena tuhinaga uuesti treeninguid alustada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina üritan küll praegu rabad nii kuis jõuan. Põhimõtteliselt pole terve kevade normaalselt trenni saanud teha. Nii kui jõudsin taastuda jäin jälle haigeks. Seega naudin iga hetke kui saan raskusi kangutada :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, nutu ja hala teema. Millegipärast siin poste lugedes tuli meelede pihi.ee vms

Haigetele lohutuseks ütlen, et nädal aega haige olla pole midagi, ma ise pole juba rohkem kui kaks kuud korralikult trenni teha saanud, sain terveks, puhkasin paar päeva ja trenni tegema - kolme päeva pärast haige. Nii see vahelduva eduga kestis, kuni viimasete nädalateni, sain terveks ja hakkasin vitamiine sööma ja söön kindlalt edaspidi kah. Puhkasin paar nädalat, see nädal hakkasin kõvasti aeroobset tegema, täna sain ka üle pika-pika aja trenni teha. Arvutist vaatasin viimase trenni raskused ja võtsin kasutusele veitsa kergemad. Hale tunne tuli sisse, enamusel harjutustel suutsin ainult kaks seeriat korralikult teha, siis olin juba läbi.

Ahh, see ka veel, pidevalt haigena olles tuli hirmus masendus peale, et trenni teha ei saa, ükspäev mõtlesin, et ostaks 200 grammise šokolaadi, et hea pakkuda oleks kui keegi külla tuleb. Selle sõin muidugi koju jõudes kohe ära. Nii päris mitu korda sai debiilselt šokolaadi söödud. Keegi hirmus inimene tõi hiljem kilo assortiid kah :blink: Eelmine nädal muru niites palavaga mõtlesin, et võtaks särgi ära, aga kõhtu nähes panin tagasi selga :unsure:

Aga raskused on selleks, et neid võita! Nüüd ülepäeviti tühja kõhuga kahe-kolmetunniseid jookse tehes kadus kõht nagu imeväel ja ma olen kindel, et paari-kolme nädala pärast olen parimas vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd ülepäeviti tühja kõhuga kahe-kolmetunniseid jookse tehes kadus kõht nagu imeväel ja ma olen kindel, et paari-kolme nädala pärast olen parimas vormis.

Kahe-kolmetunnised jooksud ? Päris jõhker vastupidavus :blink: !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×