Jump to content
joker

Musklimasendus Club

Recommended Posts

Treeningud on rasked ja üksluised?

Biitsepsid ei kasva enam?

Naine ei toeta?

Toit on kallis?

Kas need pole mitte tuttavad tunded?

On kellegil oma kogemus, mis on selle raske spordiala juures just kõige-kõige-kõige raskem taluda? Või on ehk keegi oma muredele kuidagi lahenduse leidnud? Hoidkem kokku ja ehk oma kogemustest rääkides aitame ennast ja teisigi.

Lugupidamisega,

Joker

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest võin öelda, et kõige-kõige-kõige raskem on taluda vigastusi. Öeldakse, et tegijal juhtub nii mõndagi, aga vaat enam tõesti ei taha, et igast nõmedusi juhtuks. Peaks juba suur ja tark olema küll, et rahulikult treenida ja kainet mõistust säilitada, aga siiski alati, absoluutselt alati juhtub midagi, mis paneb treeningutele tõsise piduri peale.

Kuna peale jõusaali tegelen veel nii mõnegi alaga, siis kord on tuksis mul põlved, kord taas õlg, vigastan rannet jne....

Nüüd võin muidugi kerge ettevaatlikusega öelda, et pole midagi enam juhtunud kaua (ptui-ptui-ptui), aga vanasti oli end uuesti trenni sundida ikka raske.

Treeningud üksluised enam küll ei ole, sest harjutustepank on ikka niivõrd suur, et alati saab midagi uut ja huvitavat proovida. Tõesti, kui on käsil mõni 2 kuune kava, siis peale 5 nädalat on juba kerge tüdimus, aga muidu ma üritan alati midagi uut proovida. Näiteks M&F on päris palju harjutusi, mida on proovitud uuendada (kombineeritud 2 harjutust kokku), et saada vaheldust. Jah, eks rutiin üldjuhul tapab, aga sellest võib alati end välja pressida, nii nõuga kui jõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

erinevad gripid ja viirused on masendavad! tuleb ikka tervist hoida või siis leppida suure tagasiminekuga nii jõu kui ka lihaste arvelt! minu arvamus! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustades uue kavaga,on kõik nii huvitav..aga kuu huljem viskab üle ja siis kuu aega sunnid end tegema...kuni uue kava võtad.

Mind küll ei häiri..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toit on kallis.... :) ja vahel ei ole isegi söögiisu... ei jõua lihtsalt nii palju süüa kui vaja.... B) ja vahel ei saa piisavalt magada.... ei maga välja.... ja siis ei arene....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustades uue kavaga,on kõik nii huvitav..aga kuu huljem viskab üle ja siis kuu aega sunnid end tegema...kuni uue kava võtad.

Mind küll ei häiri..

Veab sul siis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui raha pole või ei saa välja puhata, siis neid probleeme annab 24h jooksul tavaliselt parandada. Kui aga on mõni vigastus, mis ei lase üldse trenni teha või segab keskendumist, vat see on minuarust tõsine probleem. Ning lisaks vigastustele ka viirushaigused võivad meele väga mõruks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel on masendav kui s*tt muusika (n. raadio) jõusaalis imeb energia ära....

Ei aidanud muu kui tuli mp3 pleier soetada.

PS. ps. foorumisse võiks teha kohe alafoorumi "Nutunurk" B):):D

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei aidanud muu kui tuli mp3 pleier soetada.

Õige!! Ostsin ka (H)

Jõusaali muusika siis on hea trenni teha.

Muidu jah see case on, et ei viitsi mune keeta.

Isegi mitte praadida...

Miks nad ise valmis ei saa???? Nutunurk. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toidu peale läheb ikka sitax raha. See on kõige suurem probleem mul. vigastusi ja ületreeningut saab vältida, kui õigesti treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskil 300 krooni Euronicsist munakeetja ? :) Ülimugav.. viskad 10 muna sisse .. paned natuke vett.. sätid paika kui kõvad/pehmed peavad munad tulema ning vajutad aga nuppu B) Mul on ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuskil 300 krooni Euronicsist munakeetja ? :) Ülimugav.. viskad 10 muna sisse .. paned natuke vett.. sätid paika kui kõvad/pehmed peavad munad tulema ning vajutad aga nuppu B) Mul on ! :D

Vahet ju pole kas viskad munad niisama potti keema ja loed samal ajal ajalehte köögis või siis lükkad need munad sellesse spetsiaalsesse munakeetjasse , aga eks igal ühel oma nägemus asjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahet ju pole kas viskad munad niisama potti keema ja loed samal ajal ajalehte köögis või siis lükkad need munad sellesse spetsiaalsesse munakeetjasse , aga eks igal ühel oma nägemus asjast.

ma teen samamoodi. Meedia saab läbi töötatud just köögis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ei tea mulle meeldib poolvedel muna .. ja ei viitsi üldiselt passida pliidi juures .. munade vettepanek ilma ,et nad katki läheks on ka minu jaoks väljakutse :D

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega jah eestiS ongi see mis masendusse ajab "RAHA"

siin olen hadas et ei jatku raskuseid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma ei tea mulle meeldib poolvedel muna .. ja ei viitsi üldiselt passida pliidi juures .. munade vettepanek ilma ,et nad katki läheks on ka minu jaoks väljakutse :D

pane enne munad kopsikusse, siis lase vesi peale ja pane pliidile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga algus on tore. Astud saaliuksest sisse, higistad ja punnitad -- musklid kasvavad. Kõik kiidavad su arengut, mnjaa. Pärast pesed ja toitud; tahad minna, et lõõgastuda ja puhata diivani äärel, aga.. Tulevad kurjad sõbrad ja tüdrukud, kes kutsuvad välja aega veetma. Karjub kuri ema, kelle arust on nõud pesemata; ja kurjal isal on terveks ööks kainet autojuhti vaja. Kuid sinuni on just jõudnud mõnus trennijärgne rammestus ning ka treeningkava näeb ette pikka-pikka uneaega. MIS SIIS EDASI SAAMA PEAB!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga algus on tore. Astud saaliuksest sisse, higistad ja punnitad -- musklid kasvavad. Kõik kiidavad su arengut, mnjaa. Pärast pesed ja toitud; tahad minna, et lõõgastuda ja puhata diivani äärel, aga.. Tulevad kurjad sõbrad ja tüdrukud, kes kutsuvad välja aega veetma. Karjub kuri ema, kelle arust on nõud pesemata; ja kurjal isal on terveks ööks kainet autojuhti vaja. Kuid sinuni on just jõudnud mõnus trennijärgne rammestus ning ka treeningkava näeb ette pikka-pikka uneaega. MIS SIIS EDASI SAAMA PEAB!?

Pese nõud ära, saada isa ###### ja mine magama. Ja ennem pead pika loengu isale alkoholi kahjulikkusest.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige nõmedam asi on see saade raadiost "Kitsas king", mis käib kogu aeg just siis, kui ma trennis olen ;) Veel on loomulikult nõme ema ja teiste ütlemised ala 'kellel su sporti ikka vaja on' 'kellel su lihaseid vaja on' 'naistele sellised ei meeldi' jne jne

PS: ah see veel, et p2rast trennis sokid SEISAVAD radika juures ja haisevad :D

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige nõmedam asi on see saade raadiost "Kitsas king", mis käib kogu aeg just siis, kui ma trennis olen ;) Veel on loomulikult nõme ema ja teiste ütlemised ala 'kellel su sporti ikka vaja on' 'kellel su lihaseid vaja on' 'naistele sellised ei meeldi' jne jne

PS: ah see veel, et p2rast trennis sokid SEISAVAD radika juures ja haisevad :D

Kui raha on , osta mp3 player. Ise ostsin just täna iPodi ja hakkan seda ka trennis kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×