Jump to content
aigi

shaping

Recommended Posts

olen aktiivne shapingus käija. Kas see on normaalne, et shapingus maha ei võta ja ümbermöödud ei vähene? Eriti teeb muret, et jalad lähevad järjest lihaselisemaks. Toitun muidu normaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma ei ole naine, siis küsin miks just sind indiviiditi see lihastumine häirib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui toitumine pole korras, siis on täiesti normaalne, et kaal ja ümbermõõdud ei vähene. Saledaks ei treenita end, vaid saledaks süüakse ja treenitakse end.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin samuti shapingus, ei aidanud midagi,kuna sealsed toitumisnõuded käisid üle jõu :rolleyes: Kui aga nädal püüdsin normaalselt süüa(minu mõistes siiski ebanormaalselt), siis olid tulemused silmaga märgata, aga see tuli ruttu tagasi ka :S Loobusin shapingust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin samuti shapingus, ei aidanud midagi,kuna sealsed toitumisnõuded käisid üle jõu :rolleyes: Kui aga nädal püüdsin normaalselt süüa(minu mõistes siiski ebanormaalselt), siis olid tulemused silmaga märgata, aga see tuli ruttu tagasi ka :S Loobusin shapingust...

No loomulikult tuleb ruttu tagasi kui nädal ütleme et sööd normaalselt igapäev kuskil 500 kalorit vähem,kui kulutad ja siis järgmine nädal enam toitumisele tähelepanu ei põõra ja sööd iga päev 600 kalorit rohkem kui kulutad.

Tulemus:hoopis võtad juurde ja eelmisest nädalast polnud mingit kasu!Tervislik toitumine tuleb muuta eluviisiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midaiganes, mul käis üle jõu see,et trenn oli kell 5, enne trenni ei tohtinud 2 tundi süüa, peale trenni 3 tundi, ja 2 tundi enne magamaminekut, millal ma siiis üldse söön? Kell 2 päeval? Ja see kõik???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midaiganes, mul käis üle jõu see,et trenn oli kell 5, enne trenni ei tohtinud 2 tundi süüa, peale trenni 3 tundi, ja 2 tundi enne magamaminekut, millal ma siiis üldse söön? Kell 2 päeval? Ja see kõik???

Kui mina seal trennis käiks saadaks selle toitumiskava kus krt ja valmistaks ise endale.Peale trenni sööks kindlasti ka suur kogus valke ja süsivesikuid.

Aga see vaid minu arvamus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lihast siis loomulikult valku, aga naised ei taha üldjuhul lihast, küsimus seisnes ju milleski muus...

Ja ma ei kujuta ette kuidas ma hakkan ise endale toitumisprogrammi tegema?!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lihast siis loomulikult valku, aga naised ei taha üldjuhul lihast, küsimus seisnes ju milleski muus...

Ja ma ei kujuta ette kuidas ma hakkan ise endale toitumisprogrammi tegema?!!

Ma rääkisin endast;)

Aga siin palju artikkleid toitumise kohta.Loed läbi jälle jupp maad targem:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×