Jump to content
Mari29

Spordirinnahoidja

Recommended Posts

Mul on täpselt sama mure! Olen Ülemiste keskuse pesupoes küll näinud Sport bra-sid- aga nad olid kas liiga väikse korvi suurusega(A ja B korvid), või siis ei toetatud rinda üldse. Mul oleks vaja suurust 85 E. Soovitati tellida Netist, (ei mäleta, mingi Inglismaa firma oli) seal on küll olemas korralikud spordirinnahoidjad kuni J suuruseni, kui ma ei eksi, hind oli 28£.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina mahutan oma 80C ilusti Nike toppi:) Ei ole veel kuskile midagi ära rännanud:)

Kunagi oli vähemalt Tallinna kaubakas pesuosakonnas müüa väikeseid mikrokangast toppe-need hoiavad ka päris hästi ja on mugavad. Ja palju odavamad kui mingid sport-bra-d.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hm, ma ei sooviks imelik tunduda, kuid ostsin kaks aastat tagasi speedo ujukad; bokserilaadsed püksid ja ülaosa meenutab spordirinnahoidjat. no, paar korda käisin ujulas, see ülaosa jäi selga, ja siiani kasutan seda spordirinnahoidjana! sest see on tõsiselt mugav, nt. ostsin sportlandist fila spets-spordika, tiss ei püsi paigal, niiet jah :rolleyes: ja muuseas, need ujumisriided ostsin pop-spordist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis on nüüd saadaval Shock Absorberi spordipesu, mis on väga kvaliteetne ning Euroopas enimmüüdud. Rinnahoidjaid on kõikidele suurustele ning erineva liikuvusastmega tegevustele. Hetkel müügil ainult spordiklubides - Arcitc Spordis ja Stuudio99-s. Lähiajal peaks jõudma ka poodidesse. Valmimisel webileht www.shock.ee. Lisainfot saab info@shock.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin mingi 4-5 aastat tagasi Linette pesupoest spordirinnakad...või sellise topi moodi. A ei tea mis seal nüüd toimub, sest ostsin 2 paari ja siiamaani kannan iga päev treenides. Niiet tasub ka sealt otsida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×