Jump to content
hanepirukas

Lihasmass lihtsalt?

Recommended Posts

Ma kavatsen loobuda regulaarselt jõusaalis käimisest, kuna see võtab palju aega ja pärast jõusaali(kui ikka korralikult rüganud) väsinud(hoolimata glükoosi pulbri ja rosinate söömisest kohe peale trenni). Tahaks pühenduda õppimisele, aga väsinuna on seda raske teha ja jõusaal võtab kaua aega.

Oma füüsilist vormi tahaks ka hoida võibolla isegi parandada, et olla terve inimene. Jooksmas kavatsen edasi käija regulaarselt üle päeva, aga põhiküsimus oleks ikka selles, et kas näiteks kättekõverdusi iga õhtu teha siis aitab pika aja jooksul lihasmassi kasvatada, ning kas enamus lihased saavad siis trenni? Kui ei saa siis pakkuge mingi harjutus juurde. Ei tahaks palju harjutusi, lihtslt iga õhtu üle päeviti teha (va pühapäeviti) et mingi lihas säiliks või isegi tuleks juurde...

Ootan pikkisilmi kommentaare...

PS.Kõige intellikentsemad(seejuured ka väga ilusad) naised ei hinda muskli suurust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee kätekõverdusi, kõhulihastele tee istessetõuse ja kui võimalik siis tõmba lõuga..

myyakse selliseid kaikaid, mida saad ukseauku panna ja seal siis lõuga tõmmata..

kui jooksmas ka käid siis vormis hoidmiseks piisab täitsa...kõik lihased saavad ikka koormust... kuigi massi sa sellega vaevalt kasvatad... aga kui hantlid ka endale sebid, siis õlavarre ümbermõõtu saad vast naca ikka kasvatada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus tegemine võtab sult samuti aega ära. Teed algeliste vahenditega suht tühja tööd võrreldes sellega mida korralikus saalis teha saad. Kui kodu ligidal saal on siis soovitan ikka seal käia.

Miks naised lihastes mehi ei taha... ja veel ilusad naised eriti???? Nats loll jutt ju v mis?

Maitseid on mitmeid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina küll nüüd peale trenni nii väsinud pole, et õppida ei jaksa. äkki pingutad lihtsalt üle saalis. minul peale trenni on just nagu pea selge ja õppimine käib käbe. soovitan sul välja puhata ja siis uuesti alustada vaikselt. või siis võta lihtsalt kergemalt saalis, et hiljemkas ka energiat jätkub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mõni naine tõesti ei hinda.... aga nagu öeldi on erinevaid...

Aga et jõusaal (kui meeldib ikkagi) naiste pärast ära jätta siis peaks ikka päris loll olema...

Üks mees kes treenib koos minuga ütles selle peale nii:

Jõusaaliga on pikem suhe kui naisega ja naise pärast ei jäta küll jõusaalis käimata, pigem vastupidi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS.Kõige intellikentsemad(seejuured ka väga ilusad) naised ei hinda muskli suurust:)

;):P:D

Kas nad hindavad siis intelligentsust meeste puhul? Sel juhul õpi õigekiri ära ;)

Okei sry, ma ei suutnud kiustatusele vastu panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vaevalt et näiteks Ronnie coleman naisi pöördesse ajab, aga üldiselt on ikka parem olla mõnusalt musklis kui 2 konti ja kusehais...see on hea ütlus. Paljudele naistele ei meeldi musklimeeste väidetavalt suur ego ja ka see, et nad "elavad" saalis ja naise jaoks ei jääks aega. Saali peale läheb küll oma aeg, aga igal inimesel oma hobid ju, mis aega röövivad. Mõnel nohikul raamatu lugemine või onamine jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlemata! Ning paljud teised ka. Kui 2004 Olympiat vaadata, siis Dexter Jacksoni vabakava ajal võib publiku seas unistavate näkkide näoilmetelt nii mõndagi lugeda, mil kaamera mõnel ilusamal näolapil pidama jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS.Kõige intellikentsemad(seejuured ka väga ilusad) naised ei hinda muskli suurust:)

Hehehehe oled sa kunagi näinud et mõnel kenal tydol mõni nn luuavars/auchwitzi atleet märjaks ajab.I dont think so duud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis jutt???

Ma millegi pärast arvan, et ilusad/asjalikud/targad/mõistlikud tüdrukud hindavad musklimehi väga kõrgelt.

Nimelt, see kui nad palju trenni teevad näitab nii mõndagi nende kohta (püsivus, tahtejõud, enesega hea läbisaamine üldiselt jne).

Ja nagu juba eelpool mainitud, välimus maksab siin ilmas kahjuks rohkem kui peaks - tõesti mingit piibuorki küll sappa ei tahaks endale!

ja ennast täis võib "kaks konti mees" ka olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki saad just nädalavahetusel aega et teha jõusaali ja näiteks nädala sees mõni kergem treening! arvan et sa nädalavahetusel ei õpi ja see paar tundi et saalis ära käia leiaksid äkki!? edu igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete kõik natuke valesti mu mõtetst aru saanud...

Ma hindan väga seda ütlust, et terves kehas terve vaim...

Ja seda välimuse kohta, et inimesel on loomuses vaadata vastasugupoolt väliselt ja vähesed suudavad välimusest mööda vaadata ilma seda märkamatta(ma ei ole nende hulgas).

Ok olen nõus et natuke halvasti väljendasin ennast selles(PS) lauses, aga MULLE meeldib rohkem joosta, üksi kodus kätekaid teha, mis käib kähku ja siis näiteks lugeda raamatut aga SULLE meeldib rohkem jõusaalis käija ja oma keha kallal töötada, inimene on indiviid, kulturism on sport nagu jalgpallgi.

See vaidlus on suht mõttetu tegelt, üldistamine on tegelikult üks suhtlemise "apsudest".

Ja lolle tippkulturiste ei saagi ju olla, see on ikka ju omaette teadus kuidas, millal ja mida süüa ja milliseid harjutusi teha jne????

Ok huvitas see veel, et sõber tegi kauaaega kätekaid igapäev ja rinnalihast tuli päris palju juurde!! Lihas võib kasvada siis või ei???

Ja kes ütles et kulturist ei või olla sisemiselt ka ilus????

Muudetud kasutaja hanepirukas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled selle teema nüüd suht segaseks ajanud. Enam ei saa aru, kes on kes ja mis on mis.

Igatahes kätekõverdusi tehes areneb loomulikult rinnalihas ja triitseps ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnel nohikul raamatu lugemine või onamine jne jne.

Kuule puupea - mis ajast teadmised inimest halvemaks teinud on?

Uhh kuidas ärritavad need wannabe 6 klassi haridusega tolkamid kes oma komplekse elavad teiste eeliste peal välja. B)

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnel nohikul raamatu lugemine või onamine jne jne.

Kuule puupea - mis ajast teadmised inimest halvemaks teinud on?

Uhh kuidas ärritavad need wannabe 6 klassi haridusega tolkamid kes oma komplekse elavad teiste eeliste peal välja. B)

Loeks nüüd järjekorras ja uuesti läbi, päris naljakas tundub. Aga jah mõnel võib ka onamine eelistus olla mida pole vaja halvustada jah - igaüks teab mis teeb.

.... ei saanud kohe õelutsemata jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×