Jump to content
Rebane

Uus tiitel

Recommended Posts

Ma olen aru saanud, et paljud foorumi kasutajad osalevad/on osalenud ka võistlustel. Nende tiitliks võiks olla parim tulemus võistlustelt.

Kui mõne tundmatu fooruminime juurde ilmub näiteks "juunioride II koht" või "noorte meister", siis loen tema posti huviga.

Ning miks mitte tiitel "EKFL litsenseeritud treener".

Muudetud kasutaja Razard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anda tuleks tedmiste järgi mitte et mõni tont on 500 posti tühja möla ajanud ja kohe tiitel käes ja tuleb ja vaatab algaja et oh kui palju tärne kuigi antud isik võib need posti kuskil vabas foorumis teinud olla näteks.

Head tiitlid oleks:

Tarkmees

Jüri

Ambaal

Tuha Juhan

Lamba Ants

Peenestaja

Naised saunas tüüp

Mölalõug

Musklifriik

Saaliboss

Raua vägistaja

jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hakata panema tiitleid selle j2rgi kui palju postitusi on siis arvata v6ib et hakkab pihta jube spammamine. samas sp2mmi 2ra hoidmiseks v6iks nendele kasutajatele kellel l2heb postitusi yle 1000-1500 vms panna tiitliks lobamokk v6i latatara. sellist tiitlit ei tahaks ju keegi omada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et osadele jäi veidi ebaselgeks nii et selgitan tiba asja.

Uut tiitlit on võimalik välja teenida AINULT teadmistega. Postituste arv võib sellel inimesel ka üliväike olla, kuid kui on teada, et inimene oskab asja (on litsenseeritud treener, suure staaziga saaliskäia vms) saab ta selle tiitli ikkagi.

Nii et üks asi on saada tiitlit postituse järgi (vaata neid tiitleid siit), teine asi on seda saada teenete/teadmiste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks hea varjant! siin osadel on tekkinud paarsada postitust paari päevaga aga keda nii palju nõustatakse seda ma ei tea küll! äkki jääks ära arutelud EI - JAH - MA ARVAN KA! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Grafomaanidele (ja need on 90% rumalad pubekad) võiks lisada tiitli "leeprahaige", "paha haisu eritaja", "läbulaator" või "Lõuapoolik". Siis teame sellistest juba kaugelt eemale hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võix sellise süsteemi teha, naq torufoorumis - läbustajatele ja korrarikkujatele "lammas". Ülejäänud postiivseid poste jagavate postitajate tiitlid võixid olla lihtsad ja loogilised, et ikka uustulnuk saab aru, kes on kes. Kui vastab kõrge tiitli omaja, siis võib ta seda rohkem uskuda, kui tavakasutaja! Sorry kui mu väljendusviis oli ebapiisav, ma ei oska paremini, süüdistage aint emakeele õpetajat :unsure::rolleyes:

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oleks hästi hea kui see valdkond, milles küsimus oleks ka märgitud. Kellel kulturism, kellel bodypump, kellel toitumine, kellel füsioloogia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×