Jump to content
alberto

sangpomm

Recommended Posts

millegi pärast ei taha uskuda et 50s 42x viskasid 40st pommi paar korda rohkem teistest!!!ise treenin ka sangpommiga ja mind õpetab mees kes ise on 30 aastat sangpommi tõstnud!!esiteks ei ole võimalik 40 kg st pommi ka kõige suurema tahtmise juures nii kiiresti liigutada!Teiseks kui ennem ei ole harjutanud ja tehnikat ei tea siis ei tule ka asjast midagi välja ja kolmandaks kahtlen et teised mehed 40 korda nii rasket pommi tõstsid!!meil endalgi sellised rasked pommid ja isegi katsetetud et palju 50 sekiga jõuab aga 42xküll kuidagi välja ei pigista!!!!Seda arvan mina!!aga kui see tõesti nii oli siis pole mul midagi öelda!!!

Aga miks sa arvad, et sina v6i su s6brad Marek Kalmusest k6vemad peaksid olema?

Minu arust tundub ka see 42x 50 sek. jooksul kuidagi utoopiline. Proovisin siin sama aja jooksul lihtsalt tühja käega imiteerida pommi viskamist ja sain mingi umbes sama tulemuse. Kusjuures see meenutas rohkem lendamist kui pommi viskamist. Kas äkki oli tegemist lihsalt õla pealt tõukamisega, see on küll võimalik.

Õlalt tõukamisel olen ise saanud 24 kg-se sangpommiga umbes 30x 30 sekundi jooksul.

Aga kui see tõesti tõsi on, siis on ikka võimas tulemus küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust tundub ka see 42x 50 sek. jooksul kuidagi utoopiline. Proovisin siin sama aja jooksul lihtsalt tühja käega imiteerida pommi viskamist ja sain mingi umbes sama tulemuse. Kusjuures see meenutas rohkem lendamist kui pommi viskamist. Kas äkki oli tegemist lihsalt õla pealt tõukamisega, see on küll võimalik.

Õlalt tõukamisel olen ise saanud 24 kg-se sangpommiga umbes 30x 30 sekundi jooksul.

Aga kui see tõesti tõsi on, siis on ikka võimas tulemus küll.

Ma ei saa aru, kuidas mõni saab nii põikpäiselt ignoneerida seda. Miski pole võimatu, mul tööpartner viska 32st sangpommi minuti joksul 50x ja ta pole mitte mingi jõutreenija ega kulturist. Seetõttu, pole arvatavasti Marekile 40st 42x korda üle visata mingi proble.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahate sangpommi tõstmise ja rebimise kohta rohkem teada, siis jälgige reklaami...uus hooaeg algab jaanuaris sangpommi rebimise mv...täpsema aja annan hiljem teada...tulge kohale ja saate rohkem informatsiooni nii tõukamise kui rebimise kohta ja treeningu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×