Jump to content
klemm

haigus

Recommended Posts

Praegu on levimas gripiepideemia pisik, mille ka ise endale hankisin, ning nüüd pole võimalik um. nädal või vähe rohkem trennis käia!

Kas see tuleb väga kahjuks? Tavaliselt kui haige oled siis erilist söögiisu ka ei ole, kuid üritan endale igasugu salateid ja liha sisse ajada, et mitte massi kaotada vaid vastupidi tõsta! Kas on mõtet, või mis on kahju või kasu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igal asjal ole oma head ja vead. Ise olin ka haige vahel ja peale haigust hoopis reipam tunne sporti teha. Oleks justkui mingist rutiinist vabanenud ja üllataval kombel tundus, et jõud on erinevate lihasgruppide vahel ringi jaotunud ;)

Sööge aga rohelist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olin ka äsja gripis (palavik küündis 40.1-ni) Täna käisin 2 korda trennis peale haigust ja tulemused on kõvasti langenud...2 nädalat läheb nüüd vähemalt aega et saavutada endine vorm. Rinnaltsurumine ja biitseps on jäänud haiguse tõttu väga nõrgaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka juba jõudnud mitu korda grippi põdeda ja tavaliselt kulub selleks 3-4 päeva, et sellest jagu saada ja sellega läheb raisku u. 3 trennipäeva, kuid selle ajaga jõudu küll kaotanud pole, ainus asi mis läks alla oli kehakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks haigusega inimese söögiisu langeb? Miks haigena treenides on trennil hoopis vastupidine mõju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haigusega treenides nõrgestad enda keha !

Klemm - arvesta sellega, et kui tarbid samapalju süsivesikuid kui treenides aga ise oled kodus haige, siis sa neid nii palju ei kuluta ja võid koguda lihasmassi asemel rasva! Sellise gripi puhul(mul oli ka just sama) tuleb palju tarvitada c vitamiini ja teisi vitamiine - see on nagu kõige olulisem !

Hoia koguaeg kuum jook kõrval !

Arvesta sellega et liha on suht. raskesti seeditav ja võib organismile koormaks olla kui keha on nõrgestatud!

Saa siis ruttu terveks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks haigusega inimese söögiisu langeb? Miks haigena treenides on trennil hoopis vastupidine mõju?

Sest haigena võitleb sinu keha haigusetekitaja vastu ja kui sa talle samal ajal annad veel tegevust juurde siis muutub ta üha nõrgemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest haigena võitleb sinu keha haigusetekitaja vastu ja kui sa talle samal ajal annad veel tegevust juurde siis muutub ta üha nõrgemaks.

Vot väga õige. Nii nüüd saab selgeks, miks ei ole soovitav haiguse ajal treenida. Ja miks tuleb lahjasi toitainete ja vitamiinide rikkast toitu süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mull oli veel mingi nädal aega veel olla nõrk aga ma liigutasin end jõusaalis tasabisi mida eg edasi seda tugevamini aga muidu mina soovitaks ikka mingi nädal või kaks eemal olla jõusaalist pärast haigust ( minu vähegogenud soovitus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×