Jump to content
Juku19

aiii õlad

Recommended Posts

Selline mure:õlad on valusad, mitte nad nüüd valutavad, VAID siis kui ma näiteks tõstan käsi kõrvale või teen kätteringe siis on valus, isegi treeninguid segab.

MA NÜÜD EI TEA kas lihas on valus või olen hoopis liigest vigastanud?

EHK oskate abi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaksid enne trenni ennast soojaks jooksma ja siis kohe igasuguseid venitusharjutusi (jalgadele ja kätele).Ja sama kordad ka peale trenni ja ongi juba pool võtu käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa oled õla trenniga vähe üle pingutanud või siis talle lihtsalt viga teinud, aitab venitamine jne ning tee õlatrenni rahulikumalt või kui kohe üldse ei lase trenni teha sis soovitaks spordiarsti vms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu loli kah õlg valus võtsin 2 kuud puhkust ja asi saigi enamvähem korda. nüüd parem olla-saab jälle trenni teh, kuigi ma max raskust ikka ei saa proovida suure raskusega tuleb jälle imeõrn valu sisse ja panen kangi kähku ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul on näiteks nii et kui paremat kätt seljataha panen, sõrmed kaela poole, et seda sirutada siis lööb õlga valu sisse ja selle tulemusel kätt väga kaugele viia ei saagi. Vasak käsi paindub tunduvalt kaugemale.

Nüüd olen enne treeningut õlgu palju põhjalikumalt soojendanud ja loodan, et see probleem kaob varsti iseenesest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav tunne. Mitu kuud juba jaman õlaga. Praegu puhkan teist nädalat. Nädala alguses tehti süst ölga. Arst ütles, et limakapsli põletik. Väike nõks käib õlast läbi kui tõsta kätt üle 90 kraadi. Enne trnni küll ei lähe kui õlg täitsa terve tundub. Ei soovita kellelgi trenni jätkata kui valu lööb sisse pidevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×