Jump to content
scorpion666

Erinevad kreatiinid ?

Recommended Posts

Nii selline küsimus siis v.a Kalmusele:

Millist kreatiini soovitate osta Amazoni poest ? ise kasutasin varem Kreatiin monohüdraat (500 g) - Tai Kane-i. Et seal poes on paljusi kreatiini sorte, et mis neil kõigil vahet on ja millist sealt osta ? Mida arvate sellest kreatiinist mida kasutasin ? Aga jah põhimine oleks hea mul seda teada millsit kreatiini teise sealt soovitate ja miks ? ja mis on seal nende kreatiinide vahe ?

Lk -

http://www.amazon.ee/main.php?main=shop&co...ct=11¤t=0

Suured Tänud !

Nb.Võivad vastata ka teised kasutajad kellel on tegemist olnud erinevate kreatiinidega.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitangi tavalist kreatiin monohüdraati, 500g.

Nagu isegi võid tootetutvustustelt lugeda siis on olemas 2 sorti kreatiini. nii nagu eelmine vastaja kirjutas. On veel olemas segu kus on ka juba süsi-v. sees ehk siis mootsamalt nimetades TRANSPORTER. See on ka kallim. Nii, et kreatiin monohüdraat ja osta poest glükoosi juurde või kasuta koos viinamarja mahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma õigesti mäletan, siis oli kreatiini erinevaid vorme 14, nagu M.M mõni aeg tagasi rääkis. Kreatiin Pyruvaati ise proovinud. Monohüdraat mõjus paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan ma õigesti aru, et massiarendamine ja jõu suurendamine on võrdelised?

Et kui ma tahan jõudu siis ostan monohüdraati(lisaks sellele tuleb ka kaalu suurenemine) ja kui tahan vastupidavust parendada siis ostan tsitraati(kaal ei muutu)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan ma õigesti aru, et massiarendamine ja jõu suurendamine on võrdelised?

Et kui ma tahan jõudu siis ostan monohüdraati(lisaks sellele tuleb ka kaalu suurenemine) ja kui tahan vastupidavust parendada siis ostan tsitraati(kaal ei muutu)?

Tead selle tsitraadi ümber on üsna suur saladuseloor, et isegi tootja ega isegi müüjad ei oska selle kohta midagi tarka arvata :-( ...ma loobusin uurimast ja ostsin tavalist monohüdraati sest senimaani pole aru saanud kuidas seda tsitraati ja palju peaks võtma... Tai Kane uuel äsjailmunud väikses kataloogis pole ka tsitraadi kohta rohkemat öeldud kui see mis igalpool weebiski:

"Kreatiintsitraat on hästi omastatav kreatiini vorm, mis lisab nii jõudu, kui vastupidavust. Süsivesikute rohkus tootes parandab oluliselt kreatiini omastatavust, samuti ei seo k-tsitraat organismis vett erinevalt k-monohüdraadist.

Sobib hästi vastupidavusalade harrastajate dieeti."

Kahtlaseks teeb asja ka see, et keegi peale Tai Kane vist seda tsitraati nagu ei panegi purki :-( ..ja kui antud tootevaldkonnas pole konkurentsi siis võib selle hind olla täpselt nii nagu keegi lakke vaadates küsib -mis pole tarbija seisukohast vast kõige lohutavam teadmine.

Pealegi teeb asja põnevamaks see, et toote nimeks kirjutatakse Kreatiinitsitraat kui seda sama nimetusega ainet on kaubas ainult 13,33%

....ma saan aru et küll, et Moskva vorstis pole ka tükikestki Moskvat(loodame, et pole) aga ikkagi....

Kuna monohüdraat annab nii jõudu kui ka massi ning sellest on kirjutatud igas neljandas-viiendas postituses siis valisin selle, eks larbin end nüüd vett täis ja eks siis paistab kust punnitama hakkab ja kas ning kui palju sest powerit tuleb :-)

Parimatega,

Jussike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiintsitraat seob ka vett, see on jama jutt ei seo. Ühest teaduslikust ajakirjast lugesin. Põhiväide oli, et ega tegelikult vahet pole, organismis 'laguneb' kõik samale tasemele. Tai Kane kreatiintsitraati võib võrrelda Cell-Techiga või Zell-Techiga, sest 100 grammis on u 10-15 g kreatiini ja ülejäänd kõik on süsivesik. Techides muidugi fruktoosi asemel glükoos sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu ma oskan niipalju öelda et ise kasutasin seda mida singi agamulle eriti ei mõjunudki :)

sõber aga surus rinnalt poole kuuga 15 kg rohkem kui varem ,see on uskumatu :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan ma õigesti aru, et massiarendamine ja jõu suurendamine on võrdelised?

Et kui ma tahan jõudu siis ostan monohüdraati(lisaks sellele tuleb ka kaalu suurenemine) ja kui tahan vastupidavust parendada siis ostan tsitraati(kaal ei muutu)?

kui ma ei eksi siis jõutõstjad kasutasid tsitraati et kaal ei muutuks aga jõunäitajad suureneksid sest neil kaaluga palju tegemist !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eelmisele vastajale: niipalju kui kuulnud olen siis pidigi olema mingi teatud protsent inimesi kelle keha ei taha kreatiini omastada.

olen seda kuulnud jah,aga ma alustasin võtmisega vist liiga vara,kui tegin teise kuuri paranes tulemus üle öö rinnalt peaaegu 10 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niipalju kui kuulnud olen siis pidigi olema mingi teatud protsent inimesi kelle keha ei taha kreatiini omastada.

sellega pidi nii olema, et kreatiin mõjub paremini inimestele kellel on ülekaalus kiired lihaskiud. umbes 10-20 nele % see ei mõju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a niipalju kui mina olen aru saand siis pole vahet kas võtta tsitraati või monohydraati-

sest tstitraadis lihtsalt mingi väike kogus kreatiini ja ülejäänd lihtsalt mingi lisa -nii et tuleb odavam lihtsalt vähem monohydraati võtta

Am i Right?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tsitraadil pole vett siduvaid omadusi aga hinna suhtes on sul 100% õigus kuigi osad firmad küsivad monohüdraadi eest ka mingit hinge-hinda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×