Jump to content
amilo

Valgu segamine.

Recommended Posts

Kuidas selle valgu segamisega erinevates vedelikkudes ikkagi on?

Mõni soovitab segada arctikuga-ise seda ei kasuta, sest ega raha puu otsas ei kasva, ja kui lasta päevas 3 shaket(üks enne trenni, üks peale trenni ja kolmas mõnikord toidukorra asemel) siis läheks see üpris kalliks.

Mõned segavad veega, hea ja odav, aga jube maitse on, isegi siis, kui lisada glükoosi ja kakod.

Ise kasutan varianti, et 300ml piima(2,5 %-line) ja 200ml vett, ning sinna hulka siis veel kakod ja glükoosi. <_< Vot siin tekivad käärid üks ütleb, et siis ei imendu valk hästi, teine aga et 2,5% piim praktiliselt sama, mis rasvavaba ja imendumisel vahet ei ole. KUS SEE TÕDE SIIS SIIN PEITUB!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll peale trenni ei segaks piimaga.eriti veel rasvasega.Aga kui raha pole ,siiis võid ju dextroosiga ja veega ka segada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niivähe kui neid segusid üldse tarbinud olen, olen neid teinud piimaga nii 2,5 ,1,5 , kui ka päris o,5%-sega. Pean ütlema, et vaatamata sellele millise piimaga ma neid seganud olen, on kõik maitset omavad segud olnud jälgid. Kuid see ei ole eriti asi millele tähelepanu pöörata. Mõjunud on nad kõik. Kui on olnud muidugi võimalus valida siis olen võtnud maitsetu variandi ja seganud seda 2,5%-se piimaga. Pealetrenni koksi olen siis lisanud natuke ka glükoosi, glutamiini ja kreatiini. Vastavalt siis 20g, 10g, ja 5g.

NB! Kui raha niigi napib kulla noored kangutajad, siis jätke see pigem naturaalse toidu ostmiseks kui, et seda viimastki senti nendele lurridele kulutaksite. Ennekõike peaksid jah sellega arvestama noored. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes see ütles, et ma algaja jõusaalis käija olen? Juba pärsi mitu aastat on vahelduva eduga rauda tõstmas käidud. Ja miks ma nii palju valgu shakesid päevas joon on tingitud kiirest elutempost. Lihtsalt ei ole aega seda tavatoitu süüa, shake saab aga kasvõi käigu pealt sisse valada! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõde peitub siin selles, et seda kiirust või kiiret elutempot mida sa järgid küpsetab su varsti läbi. Ja seda kiirustamist ei kompenseeri sa millegagi. Isegi mitte nende koksidega, sega neid millega tahad.

Nüüd väike reklaam oma treeningvideole.

Seal lõpus ütlen ma sellise lause, et...

"Keegi on kunagi kuskil öelnud, et kõike võib edasi lükata. SÖÖGIAEGA aga mitte kunagi!

Nii, et kui te tahate, et teie keha teid hästi teeniks siis hoolitsege tema eest hästi.

Sest kui teil ei ole tervist, kaotab kõik ülejäänu siin elus IGASUGUSE mõtte!" " "

Mis teie sellest arvate seltsimehed" staa?ikad" kangutajad??????? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sööd näieks hüdrolüüsitud vadaku valku, siis piimaga segamine pidavat imendumist aeglustama, kuna sisaldab ~80% kaseiini ja ~20% vadakut, aga kaseiin on väga aeglaselt imenduv valk ja n.ö. neutraliseerib hüdrolüüsitud valgu eeliseid. Nii vähemalt lugesin kunagi MD-st.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast ongi peale trenni soovitatav teha veega ja õhtul kui tahad enne magamaminekut võtta siis tee piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust osta saab ma vastata ei oska, aga ma arvan et video sisaldab h2id v6tteid kuidas kartuleid mullast v6tta ning ka m6ningad n2pun2ited herneste kasvatamisest. hea video on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi Kalmuse treeningvideo oli müügil Kaubamaja spordiosakonnas, seal kus aeroobika ja jõusaali stuff on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osta mingi parem valk ma sõin alguses seda apteegi 50% see oli ikka talumatu maitsega.aga nüüdon mul no 1 ja whey2 need on küll väga hea maitsega

neid jääkski jooma kui võiks ja kasu oleks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×