Jump to content
Vaatleja

Reljeefi periood

Recommended Posts

Tere jälle!

Nii olen nüüd mingi 4 kuud massitrenni teinud. Sellega seoses olen kõvasti juurde võtnud (ka rasva arvelt).

Mõtlesin, et teeks mingi 1,5 kuud reljeefi trenni nüüd.

Kui siiamaani tegin jõusaali 4 korda nädalas (iga päev erinevat lihast).

Kas lihaste säästmise seisukohalt oleks õige teha nüüd näiteks 2 korda nädalas jõusaali ja 3 korda aeroobset? Kas sellise treeningu juures lihast sööma ei hakka.

Mulle soovitati teha trenni sama moodi edasi, ainult seeriate vahe viia 30 seki peale.

Mind huvitabki see, et kas 2 jõusaali päevast ei piisa?

Vastata võiks keegi treeneritest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll treener kuid vastan ikkagi! Kahest jõusaali päevast jääb väheks,kuna ega siis reljeefi perioodil või kangitreeningust loobuda.Treeni edasi neli korda nädalas,lihtsalt tee rohkem kordusi 10-15

Pausid pea seeriate vahel lühemad 45-60 sek. Kasuta super seeriaid ja põletamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuna lähevad pausid seeriate vahel väiksemaks jõuab ju päevas rohkem lihasgruppe teha ju.

Ma jõuan 2 päevaga teha nüüd sama, mis enne nelja päevaga. Vahe ainult selles, et raskused lähevad väiksemaks ja seeriad pikemaks.

Kas sellisel juhul on asjast kasu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuna lähevad pausid seeriate vahel väiksemaks jõuab ju päevas rohkem lihasgruppe teha ju.

Ma jõuan 2 päevaga teha nüüd sama, mis enne nelja päevaga. Vahe ainult selles, et raskused lähevad väiksemaks ja seeriad pikemaks.

Kas sellisel juhul on asjast kasu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa väidad,et suudad kahe päevaga ära teha nelja päeva treeningu ei treeni sa õige intensiivsusega.Ega see ei tähenda,et kordused kasvavad ja raskused vähenevad,viimane tuleb oma lihastest ikkagi välja pigistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa kasvatad aeroobse treeningu mahtu liiga palju võib tekkida ületreening.Pole just parim valik või mis!

Pane suuremat rõhku õigesti toitumisele ja puhkamisele.Kõvasti treenimine ei ole alati edu saladus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Arthur

Kas võib ka siis nii teha, et 1x nädalas aeroobset treeningut ja ülejäänud 2 või 3 päeva jõusaali. Kusjuures jõusaalis peaks endast kõik välja pigistama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×