Jump to content
BigAl

Kaal

Recommended Posts

Tere olen 16 aastane ja 189 pikk,kui jõusaalis käima hakkasin siis kallusin mingi 75 kilo,nüüd toitumine paigas ja kaal on alanenud mingi 8 kilo võrra,kuna teen aroobset ka siis loodan,et see rasva kulul,aga ikkagi kaalu ja pikkuse teema minu arust suht käest ära :P

kohe-kohe hakkan kreatiiniga pihta,loodan,et see annab vähemalt massi juurde..

küsimus siis sellin,et kas selline asi on normaalne,käinud olen mingi 2 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

räägi parem mis moodi sa sööd.JA kreatiin ei anna nii mass ta on ikka rohkem parandab jõunäitajad.KUi mass tahad siis vaata muid tooteid,iga toote alla peaks nagu olema ka seletus mis kuidas ja kellele see toode kasulik on.Ja kui sa tõesti oled 8 kilo allavõtnud ja see rasv ,siis peaks nagu kõik korras olema.

Jõudu tööle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiiniga ei tasu kiirustada, kui ainult 2 kuud jõusaalis käinud. see on küll sinu otsustada aga soovitav oleks mingi aasta pikkune staaž, siis mingi põhi all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on need kaalud erinevad kui sa kaalud erinevate kohtade peal.Nagu näiteks õhtul peale sauna kaalusin 66,5 aga kui hommikul läksin koormus testi tegema siis kaalusin 72 ei :P Suvel välismaal olles palju juurte valest toitumisest ja see läks kiiresti ka maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Su kaal valetab. 8 kilo kahe kuuga alla võtta jõusaalis trenni tehes on suht võimatu. Kui kaal ei valeta, siis on sul söömine väga paigast ära. Kui sa oled viimase aasta jooksul kõvasti pikkuses kasvanud, siis hakka kiiresti sööma, sinu päevane kalorivajadus võib olla poole suurem, kui kulturistide toitumiskava tarbida lubab.

ei ole midagi v6imatut. Ise v6tsin kunagi pooleteise kuuga ~10 kilo alla, kusjuures seda puhta j6utreeninguga. Aeroobset yldse ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on asi nii, et kõik on väga individuaalne ja mida rohkem on ülekaalu seda kiiremini on ka võimalik maha võtta. Kaal on küll tore asi aga see näit ei pruugi alati väga adekvaatne olla, peegel ei valeta kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×