Jump to content
tonic

Valk peale trenni

Recommended Posts

Niisugune küsimus, et kui jõutreeningu ära teen ja kavatsen aeroobset tegema hakata, siis kas tasub valgupulber enne või pärast aeroobset treeningut võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen alati joonud ära kohe peale jõutrenni ja asunud tegema aeroobset. Esiteks sellepärast, et lihased saaksid võimalikult kohe oma vajalikud ained taastumiseks ja ka kustutab meeldivalt janu. Joon suhteliselt külmalt. Teen kodus valmis panen külma ja võtan termosega kaasa. Saalis kus on külmik seda muret muidugi ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no1 ja selliste puhul on see häda,et külmaga ei lahustu ära ja peab siuke vastikult leige vesi olema... ja see variant,et leigega ära lahustada ja siis külma ja termosega kaasa on küll kilplaste variant minuarust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa spidomeeter 46 või mis värk sa oled: võid juua seda kuidas tahes, kas kuumalt või külmalt või üldse ilma vedelikuta sisse tolmutada. Maitse asi nagu öeldakse. Sa võid liha ka toorelt süüa või veelparem otse lehma küljest hammustada, mul sellest kama kaks.

Kõigeparem aga mine poo ennast ülesse, ainult kontrolli enne, et köis oleks õige pikkuse ja tugevusega. Muidu pead tõesti nagu kilplane uuesti silmuse tegema, toolile ronima ja selle ümber kiikuma. Jama ju, nii võid isegi haiget saada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Point @Marek :D:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult No1 magusainest ei lahustu mingi osa ära. Valk lahustub probleemideta. Mina teen jumala jääkülma veega. Ainult, et korralikult tuleb raputada. Mul üsna ükskõik kas need magusaterakesed jäävad pudelisse või satuvad minu seedetrakti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa spidomeeter 46 või mis värk sa oled: võid juua seda kuidas tahes, kas kuumalt või külmalt või üldse ilma vedelikuta sisse tolmutada. Maitse asi nagu öeldakse. Sa võid liha ka toorelt süüa või veelparem otse lehma küljest hammustada, mul sellest kama kaks.

Kõigeparem aga mine poo ennast ülesse, ainult kontrolli enne, et köis oleks õige pikkuse ja tugevusega. Muidu pead tõesti nagu kilplane uuesti silmuse tegema, toolile ronima ja selle ümber kiikuma. Jama ju, nii võid isegi haiget saada. ;)

krt, küll kalmus paneb :P<_<<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisugune küsimus, et kui jõutreeningu ära teen ja kavatsen aeroobset tegema hakata, siis kas tasub valgupulber enne või pärast aeroobset treeningut võtta?

Peale aeroobset võta ikka......pärast trenni aeroobse mõte ongi, et jõutrenniga energavarud tühjaks tehtud ja nüüd peab organism rasva energiaks kasutama.........kui sa sheigi süsikatega ära jood siis võtab su organism loomulikult energia sealt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek hästi paned, ma ei teadnudki ,et sul selline huumorisoon on!!! Oled mulle tundund alati sellise tõsisena. Aga ei, väga hea!!! :P<_<<_<

Mulle ka meeldib Mareki lähenemine. Aga närvi Teda ajada ei taha - mis must, siis järgi jääb???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no1 ja selliste puhul on see häda,et külmaga ei lahustu ära ja peab siuke vastikult leige vesi olema

kust saseda no 1 ostsid ,turult v, ma ksutan ka seda jalahustub kasvõi jääkuubikutes aga sheikeris peab raputama mitte õlleklaasis segama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P kui valk lahustub ka jääkülmas vees siis mu valk on kül üli p***k(ta on kyll poolteist aastat vana ja apteegist ostetud :angry: ) aga ta ei taha vabatahtlikult lahustuda tallle peab kallama kuuma vett selga ja kaikaga takka peksma ja loksutama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

/me pidi äärepealt hambaharja suust VÄLJA NAERMA - ei no rsk huumorimeelt mehel on - no shit

ei nu lehma küljest hammustama pole keegi soovitanud minna veel

kokkuvõttes :

IRWWWWWWWW

jätkake samas vaimus;)

NB! hea on näha siin foorumis musta huumorit ka mitte ainult 16 aastaste keksimist kellel suurem ja kes tõstab rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P kui valk lahustub ka jääkülmas vees siis mu valk on kül üli p***k(ta on kyll poolteist aastat vana ja apteegist ostetud :angry: ) aga ta ei taha vabatahtlikult lahustuda tallle peab kallama kuuma vett selga ja kaikaga takka peksma ja loksutama ;)

irw... vaene mees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
khmm, kus kurat siin huumor oli või midagi. Huumorisoon või asi

Selle asja nimi on vaene fantaasia:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×