Jump to content
kossutegija

karvad

Recommended Posts

Saab tellida ka spets vedeliku, paned lapi peale ja tõmbad üle naha ja ongi puhas aga see maksab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga pärast kasvavad tagasi ja palju pikemad. :D

See on sama nagu, et naisterahval on vuntsid. Ta ei aja sellepärast ära, et pärast-on-pikemad ... ja käibki nagu lahe-vunts ringi :D

Kui natuke karusem mees olla, siis mida kindlalt ei soovita on mingid plaastrid kus määritakse mingit möksi naha ja plaastri vahele (mingi liim vms). Ise kunagi üritasin. Peale esimest korda kui käe pealt plaastri tõmbasin raksaki, oli silme eest must - juuube valus oli. Rohkem ei teinud.

Samas sobib see hästi masohistidele armumängudeks. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab tellida ka spets vedeliku, paned lapi peale ja tõmbad üle naha ja ongi puhas aga see maksab.

Oleks isegi ehk sellest huvitatud kuna karvkate vohab juba seljal samamoodi kui eespool :D

Muudetud kasutaja Olari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nad pikemad peaksid kasvama, järjekordne müüt.

Kunagi saad mu mõttest aru.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen ajanud eelnevad 4 aastat VEET kREEM ja seda saab osta igast supermarketist voi apteegist!!

kasutamis juhend:maari kreem karva rohke pinnale ja hoia 15 min peal, vota see eemaldus plaat mis on selle kreemiga kaasas on siis kraabi see kreem maha ja mine dushi alla :D

tulemus hea ja karvkasv on hooletu vahemalt nadala :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen tikke lollist peast proovinud ja pool parukat läks - tuli pügalas lasta kiilaks. Nii, et mina leeklampi eriti ei poolda - nagu ekstreemne nac.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa ei taha ,et uued karvad tugevamad oma struktuurilt ei oleks (seda muidugi kümnete ja järjepideva eemaldamiste tagajärjel ) ,siis ära muud kasuta kui geeli ,või salongis pakutavat eemaldust. shiletiga jäävad juured alles ja karv kasvab lõpptulemusena tugevam ja jäigem kui ta seda oli kunagi algselt!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×